głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ulaaaaa

jak ktoś ma pecha to i w bananie pestkę znajdzie.

55groszy dodano: 14 września 2011

jak ktoś ma pecha to i w bananie pestkę znajdzie.

Prawdziwy przyjaciel nigdy nie zapyta  po co? On po prostu pójdzie  przyniesie  otworzy i naleje.

55groszy dodano: 14 września 2011

Prawdziwy przyjaciel nigdy nie zapyta, po co? On po prostu pójdzie, przyniesie, otworzy i naleje.

zbyt wielu bliskich  których tracisz w życiu szybkim .

55groszy dodano: 14 września 2011

zbyt wielu bliskich, których tracisz w życiu szybkim .

nie uśmiecha mi się za bardzo funkcjonowanie bez ciebie.

55groszy dodano: 14 września 2011

nie uśmiecha mi się za bardzo funkcjonowanie bez ciebie.

Jeżeli nie jesteś tym jedynym   to czemu moja dłoń pasuje do twojej ?

55groszy dodano: 14 września 2011

Jeżeli nie jesteś tym jedynym , to czemu moja dłoń pasuje do twojej ?

Trampki na obcasach  herbata z solą  Ty z nią. To tylko jedne z wielu przykładów beznadziejnie dobranych całości.

55groszy dodano: 14 września 2011

Trampki na obcasach, herbata z solą, Ty z nią. To tylko jedne z wielu przykładów beznadziejnie dobranych całości.

są uczucia nie do opisania. nie do opowiedzenia. uczucia  których nikt z nas nie zdoła opisać słowami. możemy mówić o miłości. pisać o jej skutkach ubocznych i odczuciach podczas jej przeżywania. możemy opowiadać o tym jak zachowuje się nasze ciało. jak wariuje podświadomość. jednak  żeby się przekonać  że każde z tych słów jest prawdą  żeby zwyczajnie to wszystko zrozumieć  trzeba przeżyć miłość na własnej skórze

coookies dodano: 14 września 2011

są uczucia nie do opisania. nie do opowiedzenia. uczucia, których nikt z nas nie zdoła opisać słowami. możemy mówić o miłości. pisać o jej skutkach ubocznych i odczuciach podczas jej przeżywania. możemy opowiadać o tym jak zachowuje się nasze ciało. jak wariuje podświadomość. jednak, żeby się przekonać, że każde z tych słów jest prawdą, żeby zwyczajnie to wszystko zrozumieć, trzeba przeżyć miłość na własnej skórze

Dla ciebie to już nie ma żadnego znaczenia. Kto inny zajął moje miejsce w twoim sercu  komu innemu poświęcasz wszystkie swoje myśli i troskę. Ale jeżeli dzięki temu będziesz naprawdę szczęśliwy  to dobrze..

coookies dodano: 14 września 2011

Dla ciebie to już nie ma żadnego znaczenia. Kto inny zajął moje miejsce w twoim sercu, komu innemu poświęcasz wszystkie swoje myśli i troskę. Ale jeżeli dzięki temu będziesz naprawdę szczęśliwy, to dobrze..

Tęsknię za czymś czego nie miałam  nie znałam  a potrafiło jednym spojrzeniem uszczęśliwić i uwolnić serce od conocnych rozpaczy. Nie używając żadnego słowa  nie wydobywając z siebie ani jednego dźwięku. Taki był.

coookies dodano: 14 września 2011

Tęsknię za czymś czego nie miałam, nie znałam, a potrafiło jednym spojrzeniem uszczęśliwić i uwolnić serce od conocnych rozpaczy. Nie używając żadnego słowa, nie wydobywając z siebie ani jednego dźwięku. Taki był.

zucić  to wszystko i uciec. zacząć żyć od nowa. z nową etykietką. bez opinii  na starcie. bez ludzi  którzy kładą Ci kłody pod nogi. bez problemów  bez rutyny. bez abstrakcyjnej nadziei na lepsze jutro. chcę uciec. ale nie mogę. dalej tkwię  w tym zakichanym  szklanym  pudełku  zwanym życiem. stąd  nie ma wyjścia. nawet śmierć  jest zbyt bezszelestna  by pomóc.mi !

coookies dodano: 14 września 2011

zucić, to wszystko i uciec. zacząć żyć od nowa. z nową etykietką. bez opinii, na starcie. bez ludzi, którzy kładą Ci kłody pod nogi. bez problemów, bez rutyny. bez abstrakcyjnej nadziei na lepsze jutro. chcę uciec. ale nie mogę. dalej tkwię, w tym zakichanym, szklanym, pudełku, zwanym życiem. stąd, nie ma wyjścia. nawet śmierć, jest zbyt bezszelestna, by pomóc.mi !

moją niezdolność do walki ze światem  nad którym pozornie dominowałam  choć tak naprawdę niczego o nim nie wiedziałam.

coookies dodano: 14 września 2011

moją niezdolność do walki ze światem, nad którym pozornie dominowałam, choć tak naprawdę niczego o nim nie wiedziałam.

Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać.

coookies dodano: 14 września 2011

Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć