głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tysiaaack

 .    robimy razem sylwestra?   no jasne   a kiedy?   no nie wiem.

meryszju dodano: 19 lipca 2011

`. - robimy razem sylwestra? - no jasne , a kiedy? - no nie wiem.

 .    co robisz ?   oddycham   często to robie .

meryszju dodano: 18 lipca 2011

`. - co robisz ? - oddycham , często to robie .

 . Myslisz  ze nie widze jak robisz mi na złość  specjalnie flirtujac na kazdym kroku z innymi dziewczynami i przytulając sie do nich? Myślisz  ze nie widze jak zerkasz co chwila w moja strone zeby upewnic sie ze patrze na to co robisz? Masz racje  nie widze   błysk Twojej głupoty mnie oślepia!

meryszju dodano: 18 lipca 2011

`. Myslisz, ze nie widze jak robisz mi na złość, specjalnie flirtujac na kazdym kroku z innymi dziewczynami i przytulając sie do nich? Myślisz, ze nie widze jak zerkasz co chwila w moja strone zeby upewnic sie ze patrze na to co robisz? Masz racje, nie widze - błysk Twojej głupoty mnie oślepia!

 .    piliście fantę o smaku bamboocha?   ty głupi jesteś  to jest promocja  nie smak.   to czemu zamiast 'pomarańczowa' jest napisane 'bamboocha'?   to promocja  to tak  jakbyś pił CocaCole o smaku 'coraz bliżej święta'. xD

meryszju dodano: 18 lipca 2011

`. - piliście fantę o smaku bamboocha? - ty głupi jesteś, to jest promocja, nie smak. - to czemu zamiast 'pomarańczowa' jest napisane 'bamboocha'? - to promocja, to tak, jakbyś pił CocaCole o smaku 'coraz bliżej święta'. xD

 .  chłopak odprowadza dziewczynę późnym wieczorem do domu. przed bramą po ostatnim buziaczku nagle mówi do niej :   słuchaj  chodzimy ze sobą już cztery miesiące. chodź na pół godzinki do mnie mam wolną chate...   nie mogę..   odpowiada panna.   chodź  prosze  prosze  prosze...   no dobrze  ale muszę na trzy minutki wpaść do domu i powiedzieć rodzicom  że wrócę później.   dobrze tylko się pośpiesz !   zgadza się radośnie chłopak. dziewczyna wbiega do klatki po trzech minutach wraca całuje chłopaka i mówi :   no to chodźmy... w tym momencie otwiera się z trzaskiem okno jej mieszkania  wychyla się ojciec i wrzeszczy   Zośka do jasnej cholery ! nasrać to nasrałaś  a wodę to kto spuści ?!

meryszju dodano: 18 lipca 2011

`. chłopak odprowadza dziewczynę późnym wieczorem do domu. przed bramą po ostatnim buziaczku nagle mówi do niej : - słuchaj, chodzimy ze sobą już cztery miesiące. chodź na pół godzinki do mnie mam wolną chate... - nie mogę.. - odpowiada panna. - chodź, prosze, prosze, prosze... - no dobrze, ale muszę na trzy minutki wpaść do domu i powiedzieć rodzicom, że wrócę później. - dobrze tylko się pośpiesz ! - zgadza się radośnie chłopak. dziewczyna wbiega do klatki po trzech minutach wraca całuje chłopaka i mówi : - no to chodźmy... w tym momencie otwiera się z trzaskiem okno jej mieszkania, wychyla się ojciec i wrzeszczy - Zośka do jasnej cholery ! nasrać to nasrałaś, a wodę to kto spuści ?!

 .  może jestem głupia  ale wiem co to miłość.

meryszju dodano: 18 lipca 2011

`. może jestem głupia, ale wiem co to miłość.

 .    dziecko czemu Ty jesteś w szpitalu ?!   też jestem zawiedziona.. miała być kostnica.

meryszju dodano: 18 lipca 2011

`. - dziecko czemu Ty jesteś w szpitalu ?! - też jestem zawiedziona.. miała być kostnica.

 .  dzisiaj mam tak wyjebane  że nawet gdy do mnie podejdziesz  spojrzysz mi w oczy i powiesz  że mnie kochasz to ja i tak tylko wzruszę ramionami i powiem śmiało : pfy.

meryszju dodano: 18 lipca 2011

`. dzisiaj mam tak wyjebane, że nawet gdy do mnie podejdziesz, spojrzysz mi w oczy i powiesz, że mnie kochasz to ja i tak tylko wzruszę ramionami i powiem śmiało : pfy.

 . kochać jest łatwo. to  można powiedzieć  jak z samochodem: wystarczy włączyć silnik  dodać gazu i wyznaczyć sobie cel podróży. ale być kochaną to tak jak przejażdżka z kimś innym  jego samochodem. nawet  jeśli uważasz tego kogoś za dobrego kierowcę  zawsze pozostaje ten podskórny strach  że może się pomylić  a wtedy w ułamku sekundy wystrzelicie oboje przez przednią szybę na spotkanie śmierci. być kochaną może oznaczać największy koszmar. bo miłość to rezygnacja z panowania nad własnym losem. a co się stanie  jeśli w połowie drogi postanowisz zawrócić albo skręcić w bok  a nie masz na to jako pasażer żadnego wpływu?

meryszju dodano: 18 lipca 2011

`. kochać jest łatwo. to, można powiedzieć, jak z samochodem: wystarczy włączyć silnik, dodać gazu i wyznaczyć sobie cel podróży. ale być kochaną to tak jak przejażdżka z kimś innym, jego samochodem. nawet, jeśli uważasz tego kogoś za dobrego kierowcę, zawsze pozostaje ten podskórny strach, że może się pomylić, a wtedy w ułamku sekundy wystrzelicie oboje przez przednią szybę na spotkanie śmierci. być kochaną może oznaczać największy koszmar. bo miłość to rezygnacja z panowania nad własnym losem. a co się stanie, jeśli w połowie drogi postanowisz zawrócić albo skręcić w bok, a nie masz na to jako pasażer żadnego wpływu?

 .  to chyba pierwszy raz kiedy życie zaskakuje mnie tak pozytywnie. a może pierwszy raz kiedy dostałam to czego chciałam  mimo że nie zasługiwałam.

meryszju dodano: 18 lipca 2011

`. to chyba pierwszy raz kiedy życie zaskakuje mnie tak pozytywnie. a może pierwszy raz kiedy dostałam to czego chciałam, mimo że nie zasługiwałam.

 .  nie mów mi o tęsknocie bo to nie Ty nie spałeś dzisiaj w nocy  pijąc kakao  słuchając 'please don't leave me'.

meryszju dodano: 18 lipca 2011

`. nie mów mi o tęsknocie bo to nie Ty nie spałeś dzisiaj w nocy, pijąc kakao, słuchając 'please don't leave me'.

 .  świat ograniczam do kilku niezbędnych osób  które są dla mnie wszystkim.

meryszju dodano: 18 lipca 2011

`. świat ograniczam do kilku niezbędnych osób, które są dla mnie wszystkim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć