 |
|
Kazdy z nas ma taka osobe , w ktora moglby wpatrywac sie bez opamietania.
|
|
 |
|
Uwielbiam Jego smsy w których narzeka na ojca. Uwielbiam kiedy mówi do mnie "mała", choć dobrze wie, że tego nie lubię. Uwielbiam kiedy narzeka na to, że lubię fryzurę Chace'a Crawforda, i to, że upodabniam często jego kolor włosów do Niego. Uwielbiam kiedy mówi, że jestem jak Blair, a on jak Chuck, choć tak naprawdę widział tylko jeden odcinek plotkary. Uwielbiam Go, bo pomimo tego co nas łączyło kiedyś, jest wciąż i stara się mi pomagać, nie jako były chłopak, ale przyjaciel, jakiego ostatnio mi brak.
|
|
 |
|
Kocham Go choćby nie wiem co, mimo że codziennie rano zastanawiam się dlaczego On ma to w dupie.
|
|
 |
|
imię, zmieniające światopogląd, wywołujące uśmiech na twarzy, przyśpieszające puls, przyprawiające o lekką palpitacje serca, powodujące ugięcie się pode mną kolan, przywołujące masę wspomnień - jego imię oczywiście / isiak
|
|
 |
|
i zaczęły się niepewne uśmiechy, nieśmiałe pierwsze rozmowy, przywitania i kilka pojedynczych pytań : jak po wakacjach ? inny klimat, inni ludzie, inne charaktery. i wiesz , inny chłopak. nawet fajny, wydaje się być w stanie zastąpić Ciebie. / yezoo
|
|
 |
|
Są chwile, gdy samotnie spadam w dół, to są dni, kiedy nie mam sił, świat pęka w pół, i nikt nie wie kim jestem, dokąd idę, czy jeszcze, dziś samotny, stoję przed tobą ciągle jeszcze żyje, wierzę i jestem.
|
|
 |
|
Nie ma to jak pożegnanie z jednym z moich nauczycieli dzisiaj.. - do zobaczenia jutro i przez 10 miesięcy :) / contigoo
|
|
 |
|
no i kurwa ten zaciesz na ryju księdza, kiedy mnie widzi, bo z radością kolejny rok mnie będzie nawracał.
|
|
 |
|
a jutro zadzwoni pierwszy budzik oświadczając mi , iż kurwa muszę zadupiać do szkoły!
|
|
 |
|
jest moim powodem do radości, choć wylałam przez Niego morze łez.
|
|
 |
|
porozmawiaj ze mną, a powiem ci kim jesteś.
|
|
 |
|
bywa i tak, że nawet wtedy kiedy nie chcę Go kochać, kocham jeszcze bardziej, a wtedy kiedy chcę, mam go gdzieś.
|
|
|
|