 |
|
Ej to przestało być już śmieszne.. Odbierz ten JEBANY Telefon!
|
|
 |
|
Wiesz..? Jesteś jak papieros. Zapalisz,spróbujesz, chcesz więcej., Uzależniasz się. Chcesz rzucić, powiedzieć WYPIERDALAJ,tak po prostu zapomnieć.. Nie da się , nawet jeśli uda ci się rzucić na krótki czas to powraca do Ciebie świadomość, że brakuje ci czegoś ogromnie!
|
|
 |
|
Przecież jesteś zwykłym człowiekiem , masz potrzeby, prawa i obowiązki, no własnie to wszystko oprócz uczuć da się znieść.. ale powiem ci , że mam cholerną potrzebę mieć ciebie na własność. Chcę mieć obowiązek troszczenia się o nas, prawo do miłości i uczucie , którego żadna inna nie da tak jak ja to robię najlepiej..!
|
|
 |
|
Wiesz co? wkurwiasz mnie. Za to , że mówisz "kocham cię". Za to gdy dzwonię nie odbierasz i dajesz mi powody di zmartwień. Za to , że nie mogę cię przytulic i pocałować bo cię nie ma. Za to ,że nie umiem żyć bez ciebie i wgl. uzależniłeś mnie!
|
|
 |
|
Może i nie jestem kozacką niunią , ale też mam uczucia.
|
|
mhmy dodał komentarz: do wpisu |
13 października 2010 |
 |
|
To dziwne... On w ogóle nie jest w moim typie, mój ideał urody jest zupełnie od niego odległy. Ale coś mnie w nim tak intryguje, że nie mogę przestać o nim myśleć. Pociąga mnie jak nikt nigdy dotąd. Nie wiem co się ze mną stało. - A ja wiem. Dorosłaś. Pokochałaś prawdziwie. Nie jego ciało, a jego duszę.../black-_-angel
|
|
 |
|
Czy nadejdzie kiedyś taka minuta , w której nie będę o Tobie myślała ?
|
|
 |
|
trzeba walczyć nie ma nic za darmo.
|
|
 |
|
pokaż mi, że Ci zależy, a dostaniesz wszystko.
|
|
|
|