 |
|
Nigdy nie mów '' już Go nie kocham '' tylko dla własnego przekonania . dobrze wiesz , że w Twoim sercu On cały czas jest . to , że będziesz sobie wmawiać , że masz go w dupie , napewno Ci nie pomoże . // p_olus .
|
|
 |
|
- Lubisz słońce ? - Kochana , kocham je ! tak samo , jak Ty kochasz tego spod bloku . // p_olus .
|
|
 |
|
wkońcu dwie literki , jeden wyraz , jedno słowo '' MY '' nabrało dla mnie znaczenia . // p_olus .
|
|
 |
|
dzisiaj pierwszy raz od wielu miesięcy przypomniałam sobie , jak to jest , mieć założone krótkie spodenki i koszulkę na ramiączkach . // p_olus.
|
|
 |
|
sprzedał ktoś wszystkie przeżutki i kupił sobie flaszkę wódki . // Szeldo .
|
|
 |
|
mój dzisiejszy wieczór ? biorę Monte i łyżeczkę, włanczam polsat . jako pierwsze w antenę wchodzi finał Must Be The Music . w czasie reklamy raz , dwa zrobić popcorn , szybkie przełączenie na Tvp 1 no , i oglądamy Piraci z Karaibów . jest Jack Sparrow , jest impreza . : d // p_olus .
|
|
 |
|
U - a - ha - rowery dwa ! // yaro .
|
|
 |
|
zdębiałam dzisiaj , gdy mój czteroletni kuzyn gdy mu powiedziałam '' Maciuś sorki , ale nie pójdziemy na plac zabaw dzisiaj , wiem , że Ci obiecałam , no ale z treningu wróciłam właśnie i wszystko mnie boli , jutro pójdziemy '' odpowiedział mi '' Olcia spoko , wiem co czujesz . ja przeżywam to samo gdy wracam z codziennej ciężkiej charówy w przedszkolu . '' // p_olus .
|
|
 |
|
Chodź , namieszam Ci w życiu . // nightmarex3
|
|
|
|