głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika twoj_osobisty_fotograf

masz  tutaj rachunek.   jaki rachunek do cholery?!  jak to jaki? ten za  398 nieprzespanych nocy 879 zuzytych chusteczek 6 litrów wypitego wina  297 wypalonych papierosów 12 zjedzonych tabliczek czekolady i 8 litrów pochlonietych lodów.+ 22  vat  za opuchniete oczy i rozmazany tusz.

xxfrytaaxx dodano: 11 luty 2011

masz, tutaj rachunek. - jaki rachunek do cholery?!- jak to jaki? ten za, 398 nieprzespanych nocy,879 zuzytych chusteczek,6 litrów wypitego wina, 297 wypalonych papierosów,12 zjedzonych tabliczek czekolady i 8 litrów pochlonietych lodów.+ 22% vat, za opuchniete oczy i rozmazany tusz.

Chwytam Cię za rękę i trzymam jak szczęście  jesteś moim życiem i wszystkim tym co piękne.

xxfrytaaxx dodano: 11 luty 2011

Chwytam Cię za rękę i trzymam jak szczęście, jesteś moim życiem i wszystkim tym co piękne.

tak masz racje . jestem pieprzoną zazdrośnicą . ale to dlatego   że tyle dla mnie znaczysz .   3

xxfrytaaxx dodano: 11 luty 2011

tak masz racje . jestem pieprzoną zazdrośnicą . ale to dlatego , że tyle dla mnie znaczysz . < 3

Jego oczy   jego bluza  jego mina gdy mnie widzi  jego głos wyłapywany z tłumu  jego zapach  jego uśmiech  jego urok i ja miotająca się pomiędzy strachem przed odrzuceniem a wizją bajecznego szczęścia.

xxfrytaaxx dodano: 11 luty 2011

Jego oczy , jego bluza, jego mina gdy mnie widzi, jego głos wyłapywany z tłumu, jego zapach, jego uśmiech, jego urok i ja miotająca się pomiędzy strachem przed odrzuceniem a wizją bajecznego szczęścia.

codziennie pisałeś do mnie wieczorem. tak  przyzwyczaiłeś mnie do tego  że wieczory spędzałam z telefonem w dłoni. ostatnio było inaczej. wiem  byłeś z nią.

nacpanarapem dodano: 11 luty 2011

codziennie pisałeś do mnie wieczorem. tak, przyzwyczaiłeś mnie do tego, że wieczory spędzałam z telefonem w dłoni. ostatnio było inaczej. wiem, byłeś z nią.

tak   to o nim myśle  słuchając smutnych piosenek .

xxfrytaaxx dodano: 10 luty 2011

tak , to o nim myśle słuchając smutnych piosenek .

jak mnie zniszczył ? zwyczajnie   mówiąc zbyt dużo i przekraczając pewne granice .

xxfrytaaxx dodano: 10 luty 2011

jak mnie zniszczył ? zwyczajnie - mówiąc zbyt dużo i przekraczając pewne granice .

Pamiętam dzień  w którym pierwszy raz do mnie napisałeś. Byłam zaskoczona  ale i szczęśliwa. Nie mogłam uwierzyć  że ktoś taki jak Ty mógłby zainteresować się moją osobą  ale tak było. Pamiętam naszą pierwszą rozmowę.. uwielbiam  jak do mnie piszesz.... Moze czasem piszemy o niczym   ale uśmiecham się do telefonu jak głupia.. uwielbiam patrzeć na Tw imię na pasku zadań..Mija dzień po dniu   a ja nadal Cię uwielbiam.. Po prostu Cię Kocham .

xxfrytaaxx dodano: 10 luty 2011

Pamiętam dzień, w którym pierwszy raz do mnie napisałeś. Byłam zaskoczona, ale i szczęśliwa. Nie mogłam uwierzyć, że ktoś taki jak Ty mógłby zainteresować się moją osobą, ale tak było. Pamiętam naszą pierwszą rozmowę.. uwielbiam ,jak do mnie piszesz.... Moze czasem piszemy o niczym , ale uśmiecham się do telefonu jak głupia.. uwielbiam patrzeć na Tw imię na pasku zadań..Mija dzień po dniu , a ja nadal Cię uwielbiam.. Po prostu Cię Kocham .

 tak. dziś leżąc na podłodze doszłam do wniosku   że jesteś najważniejszy. cóz kto   jak nie Ty   sprawia   że na mojej twarzy pojawia się uśmiech? kto sprawia że słowa  kocham Cię  nabieraja wiekszego sensu ? kto sprawia ze dostaję palpitacji serca ? kto sprawia  że dla mnie pojawia sie słońce nawet w najgorszą zimę ? TY . dlatego jestes dla mnie wszystkim.

xxfrytaaxx dodano: 10 luty 2011

`tak. dziś leżąc na podłodze doszłam do wniosku , że jesteś najważniejszy. cóz kto , jak nie Ty , sprawia , że na mojej twarzy pojawia się uśmiech? kto sprawia że słowa "kocham Cię" nabieraja wiekszego sensu ? kto sprawia ze dostaję palpitacji serca ? kto sprawia ,że dla mnie pojawia sie słońce nawet w najgorszą zimę ? TY . dlatego jestes dla mnie wszystkim.

przyjaciele są jak ciche anioły  które nas podnoszą  gdy nasze skrzydła zapominają jak latać

xxfrytaaxx dodano: 10 luty 2011

przyjaciele są jak ciche anioły, które nas podnoszą, gdy nasze skrzydła zapominają jak latać;))

..3 w nocy. słychać wibrację telefonu  znowu wkurwiona że ktoś śmie mnie budzić o tej godzinie. klikam 'pokaż' i uśmiech od razu pojawia się na twarzy: ' nie obudziłem ? '. oczywista odpowiedź ' oczywiście  że nie.'

xxfrytaaxx dodano: 10 luty 2011

..3 w nocy. słychać wibrację telefonu, znowu wkurwiona,że ktoś śmie mnie budzić o tej godzinie. klikam 'pokaż' i uśmiech od razu pojawia się na twarzy: ' nie obudziłem ? '. oczywista odpowiedź ' oczywiście, że nie.'

  .  Mamo   czy miłość na odległość ma sens ?   Oczywiście . Każda miłość ma sens . Uczucie nie wybiera   tak naprawdę nie wiesz kogo pokochasz tak na zabój   tak najmocniej. jeśli tak pokochałaś   to zostaje Ci tylko cierpliwie czekać na pierwsze upragnione spotkanie  pierwszy pocałunek. W miłości wszystko co pierwsze jest wyjątkowe   pamiętaj .

xxfrytaaxx dodano: 10 luty 2011

` . -Mamo , czy miłość na odległość ma sens ? -Oczywiście . Każda miłość ma sens . Uczucie nie wybiera , tak naprawdę nie wiesz kogo pokochasz tak na zabój , tak najmocniej. jeśli tak pokochałaś , to zostaje Ci tylko cierpliwie czekać na pierwsze upragnione spotkanie, pierwszy pocałunek. W miłości wszystko co pierwsze jest wyjątkowe , pamiętaj . ` ;**

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć