 |
|
Ona zrozumiała, że musi o nim wkońcu zapomnieć. On gdy zobaczył ją z innym poczuł, że tęskni.
|
|
 |
|
Ale niech się pan nie martwi. Kobiety są dziwne - nigdy nie przestają kochać. Nawet drani.
|
|
 |
|
jeżeli go kochasz napisz 1. jeżeli masz na niego wyjebane napisz 2. jeżeli w chuj Ci na nim zależy napisz 3. jeżeli wybierasz wszystkie trzy opcje, jesteś pojebana.
|
|
 |
|
nie nie kochasz? - Oczywiście, że cię kocham, głupi sukinsynu. Ale nie jestem w tobie zakochana. - Kochasz mnie, ale nie jesteś we mnie zakochana? Co to ma znaczyć? - Miłość jest tym, co zostaje, gdy mija zakochanie, rozumiesz? Kiedy niepokoisz się o kogoś i masz nadzieję, że jest szczęśliwy, ale nie żywisz już co do niego złudzeń. Być może ten rodzaj miłości nie jest podniecający i namiętny, nie ma w nim tych wszystkich rzeczy, na których ci tak zależy. Ale w ostatecznym rozrachunku to jedyny rodzaj miłości, który się naprawdę licze.
|
|
 |
|
wszyscy dzielą radości i smutki. ja chcę dzielić z tobą moje życie, które nawet z tobą u boku może nie być idealne. ale będę czuła, że żyję . / mojekuurwazycie
|
|
 |
|
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli." - Koran
|
|
 |
|
Zbuntowana, bez uczuć i bez serca, Dumna taka, że nie słucha żadnych racji poza swoją, Zbuntowana, ponieważ miłość mnie raniła bezustannie..
|
|
 |
|
kiedyś po prostu zatęsknisz za mną nie za tym co robiłam dla ciebie lecz tylko za moją osobą.
|
|
 |
|
zazwyczaj jestem miła i uprzejma, ale teraz na kolana i błagaj o wybaczenie szmato.
|
|
 |
|
ostatnio mam sentyment do bycia naiwną.
|
|
 |
|
Przesrane uczcie gdy rozum mówi odpuść, a serce próbuj dalej..
|
|
 |
|
Przepraszam , ale nie będę słuchać opinii osoby która rocznie robi więcej lodów niż algida.!
|
|
|
|