głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika truskawkowanadzieja

 wkurwiłeś mnie  wiesz? weź melisse

onajestkurwa dodano: 9 listopada 2011

-wkurwiłeś mnie, wiesz?-weź melisse
Autor cytatu: mamba.x3

a 11.11.2011 o 11:11 powiem ci kurwa że cie kocham! ♥

onajestkurwa dodano: 9 listopada 2011

a 11.11.2011 o 11:11 powiem ci kurwa że cie kocham! ♥
Autor cytatu: hvjciwdupe

po co wracasz  jesli za raz planujesz odejść ?  nmm

najaranamarzeniamimalolata dodano: 9 listopada 2011

po co wracasz, jesli za raz planujesz odejść ? [nmm]

myślę o tych  których przy mnie nie ma.

najaranamarzeniamimalolata dodano: 9 listopada 2011

myślę o tych, których przy mnie nie ma.
Autor cytatu: teksty_pezeta

15 : 15   myślisz  nie ważne na to wszystko i tak jest już zapóźno .  nmm

najaranamarzeniamimalolata dodano: 9 listopada 2011

15 : 15 - myślisz, nie ważne na to wszystko i tak jest już zapóźno . [nmm]

Miała dość życia lecz za mało odwagi  by z nim skończyć.   jestembeznicku

onajestkurwa dodano: 9 listopada 2011

Miała dość życia lecz za mało odwagi, by z nim skończyć. / jestembeznicku
Autor cytatu: crazydream

czy konwersację pt.  każda kobieta ma w sobie coś z dziwki  możemy zakończyć? nie potrzebne mi komentarze  że się mylę. prawo opinii. taka jest moja. i chodzi mi o charakter nie o dawaniu dupy byle komu. więcej tłumaczył nie będę  jeśli ktoś ma ochotę o tym pogadać to śmiało na privie  ale nie gadam z małolatami  które wyzywają mnie od skurwysynów  frajerów i chujów tylko dlatego. bo skoro ja jestem chujem i frajerem mówiąc tak. to kim jest 90  dziewczyn wyzywających WSZYSTKICH chłopaków w swoich opisach na moblo? każda z was ma wpis  że faceci to frajerzy bla bla bla. trochę myślenia się przyda. pogadam z kimś kto potrafi przedstawić swoje racje.  a nie pieprzyć od rzeczy. A i szanuję kobiety  nawet bardzo. Bo świat bez kobiet by nie istniał. Bo kobietą jest osoba  która daję Ci życie. Bo kobiety zmieniają świat facetów.    skejter

mamba.x3 dodano: 8 listopada 2011

czy konwersację pt. "każda kobieta ma w sobie coś z dziwki" możemy zakończyć? nie potrzebne mi komentarze, że się mylę. prawo opinii. taka jest moja. i chodzi mi o charakter nie o dawaniu dupy byle komu. więcej tłumaczył nie będę, jeśli ktoś ma ochotę o tym pogadać to śmiało na privie, ale nie gadam z małolatami, które wyzywają mnie od skurwysynów, frajerów i chujów tylko dlatego. bo skoro ja jestem chujem i frajerem mówiąc tak. to kim jest 90% dziewczyn wyzywających WSZYSTKICH chłopaków w swoich opisach na moblo? każda z was ma wpis, że faceci to frajerzy bla bla bla. trochę myślenia się przyda. pogadam z kimś kto potrafi przedstawić swoje racje., a nie pieprzyć od rzeczy. A i szanuję kobiety, nawet bardzo. Bo świat bez kobiet by nie istniał. Bo kobietą jest osoba, która daję Ci życie. Bo kobiety zmieniają świat facetów. || skejter

nie ! teksty najaranamarzeniamimalolata dodał komentarz: nie ! do wpisu 8 listopada 2011
najgorsza jest ta pustka .  nmm

najaranamarzeniamimalolata dodano: 8 listopada 2011

najgorsza jest ta pustka . [nmm]

nie jestem zajebiście idealna   popełniam błędy   krzywdzę ludzi   ale kiedy mówię   przepraszam '' lub '' kocham '' mówię serio   a nie kurwa na niby .

najaranamarzeniamimalolata dodano: 8 listopada 2011

nie jestem zajebiście idealna , popełniam błędy , krzywdzę ludzi , ale kiedy mówię " przepraszam '' lub '' kocham '' mówię serio , a nie kurwa na niby .
Autor cytatu: proelosiak

dokładnie !     teksty najaranamarzeniamimalolata dodał komentarz: dokładnie ! ; * do wpisu 8 listopada 2011
♥ Duże Pe vs Moosak   Na Raz  http:  www.youtube.com watch?feature=player embedded v=PuL4S Nz aE   Mega ♥.

mamba.x3 dodano: 8 listopada 2011

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć