głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika truskaafffkaa_w_poleewiie

ciepłe wieczory  noce w namiotach  książki  imprezy do 4 nad ranem  wycieczki rowerowe  krótkie spodenki  plażówka   wakacyjna miłość  basen  nowi znajomi  ogniska   słońce. = wakacje.

zozolandia dodano: 5 lipca 2011

ciepłe wieczory, noce w namiotach, książki, imprezy do 4 nad ranem, wycieczki rowerowe, krótkie spodenki, plażówka, wakacyjna miłość, basen, nowi znajomi, ogniska , słońce. = wakacje.

Udawanie  że nic się nie stało  to w pewien sposób unikanie prawdziwego życia  bo próbując udawać  że coś cię nie obchodzi  niepostrzeżenie odcinasz także swoje uczucia. Więc nie odczuwasz szczęścia  smutku  złości  nie czujesz się kochany i nie czujesz  że kochasz.  ?

zozolandia dodano: 5 lipca 2011

Udawanie, że nic się nie stało, to w pewien sposób unikanie prawdziwego życia, bo próbując udawać, że coś cię nie obchodzi, niepostrzeżenie odcinasz także swoje uczucia. Więc nie odczuwasz szczęścia, smutku, złości, nie czujesz się kochany i nie czujesz, że kochasz. /?

Mój lakier na paznokciach jest więcej wart  niż ta Twoja nowa dziwka  ?

zozolandia dodano: 5 lipca 2011

Mój lakier na paznokciach jest więcej wart, niż ta Twoja nowa dziwka /?

Wszystkiego Najlepszego ! teksty passionforlife dodał komentarz: Wszystkiego Najlepszego ! do wpisu 5 lipca 2011
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia.

passionforlife dodano: 5 lipca 2011

Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia.

nie wiem o co tutaj chodzi ale wkurwiają mnie nastolatki które ze słitaśnych księżniczek zamieniają się w wielkie metale.to tyle.

welcome-in-hell dodano: 5 lipca 2011

nie wiem o co tutaj chodzi,ale wkurwiają mnie nastolatki,które ze słitaśnych księżniczek zamieniają się w wielkie metale.to tyle.

siema rich bitch !

welcome-in-hell dodano: 5 lipca 2011

siema rich bitch !

So I won't let you close enough to hurt me   No  I won't rescue  you to just desert me.

welcome-in-hell dodano: 5 lipca 2011

So I won't let you close enough to hurt me, No, I won't rescue, you to just desert me.

don't keep calm slap that bitch hard

welcome-in-hell dodano: 5 lipca 2011

don't keep calm slap that bitch hard

dziękuje mu i chwale go każdym życia momentem    ja to wiem ja to wiem.

welcome-in-hell dodano: 5 lipca 2011

dziękuje mu i chwale go każdym życia momentem ja to wiem,ja to wiem.

już nie piszę że mam wyjebane.bo nie mam.nie umiem mieć wyjebane na coś co tak na prawdę kocham i co motywuje mnie do dalszej pracy.

welcome-in-hell dodano: 5 lipca 2011

już nie piszę,że mam wyjebane.bo nie mam.nie umiem mieć wyjebane na coś,co tak na prawdę kocham i co motywuje mnie do dalszej pracy.

 kochasz mnie ?   oczywiście a co ?   za mną stoi boska kobieta    i co ?   widzisz ? gdybyś mnie kochał to byś się nie obrócił.

welcome-in-hell dodano: 5 lipca 2011

-kochasz mnie ? -oczywiście,a co ? -za mną stoi boska kobieta - i co ? -widzisz ? gdybyś mnie kochał to byś się nie obrócił.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć