głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tornadoo

czuję jak dramatycznie spadam w dół. depresja to dziwka. nie mam siły podnieść się łóżka  a co dopiero mówić o uśmiechu. zgubiłam się. po godzinnych walkach z samą sobą z ledwością wychodzę na zatłoczone. szukam Cię w spotykanych osobach. ktoś ma podobne oczy  a inny jest tego samego wzrostu  ktoś ma taką bluzę jak Ty  a inny jest tak przeraźliwie chudy. ale oczy  nikt nie ma takich oczu. czekoladowe tęczówki z iskierkami otulone przeraźliwie długimi rzęsami. na nie nie mogę napotkać. ludzie zaczepiają mnie na ulicy. mężczyźni chcą się mną opiekować. mówią mi niesamowicie miłe rzeczy. żaden z nich nie umie powiedzieć tak 'r' żebym zadrżała. nikt nie jest taki jak Ty.

waniilia dodano: 5 kwietnia 2013

czuję jak dramatycznie spadam w dół. depresja to dziwka. nie mam siły podnieść się łóżka, a co dopiero mówić o uśmiechu. zgubiłam się. po godzinnych walkach z samą sobą z ledwością wychodzę na zatłoczone. szukam Cię w spotykanych osobach. ktoś ma podobne oczy, a inny jest tego samego wzrostu, ktoś ma taką bluzę jak Ty, a inny jest tak przeraźliwie chudy. ale oczy, nikt nie ma takich oczu. czekoladowe tęczówki z iskierkami otulone przeraźliwie długimi rzęsami. na nie nie mogę napotkać. ludzie zaczepiają mnie na ulicy. mężczyźni chcą się mną opiekować. mówią mi niesamowicie miłe rzeczy. żaden z nich nie umie powiedzieć tak 'r' żebym zadrżała. nikt nie jest taki jak Ty.

chciałam z Tobą trwać  bo razem spełnialiśmy sny. w powietrzu zapach wspomnień czuć  do przodu idę  nie patrząc w tył. pomyliłeś wszystko  zgubiłeś się i nie pytaj teraz co zrobić masz. nie powiem Ci  miałeś swój czas.

llykcincinu dodano: 5 kwietnia 2013

chciałam z Tobą trwać, bo razem spełnialiśmy sny. w powietrzu zapach wspomnień czuć, do przodu idę, nie patrząc w tył. pomyliłeś wszystko, zgubiłeś się i nie pytaj teraz co zrobić masz. nie powiem Ci, miałeś swój czas.

i chyba miałabym złamane serce  gdybym je w ogóle miała.

jebacszmaty dodano: 5 kwietnia 2013

i chyba miałabym złamane serce, gdybym je w ogóle miała.

wiem że uczucie nam pękło jak szklanka  ale ciężar tych chwil ja dziś nosze na barkach.

jebacszmaty dodano: 5 kwietnia 2013

wiem że uczucie nam pękło jak szklanka, ale ciężar tych chwil ja dziś nosze na barkach.

pytam się jego  dlaczego tak się stało?   on do mnie śmiało   że  tak być musiało

jebacszmaty dodano: 5 kwietnia 2013

pytam się jego "dlaczego tak się stało?", on do mnie śmiało , że "tak być musiało"

Mamy paletę wyborów i tylko jedna próbę i nazbierało się wrogów przez to że prawdę mówię.

jebacszmaty dodano: 5 kwietnia 2013

Mamy paletę wyborów i tylko jedna próbę i nazbierało się wrogów przez to że prawdę mówię.

Strach oplata łzami twarz  na wieki zamilcz. To nie sztuka poznać ludzi  a poznać się na nich.   Fabuła

jebacszmaty dodano: 5 kwietnia 2013

Strach oplata łzami twarz, na wieki zamilcz. To nie sztuka poznać ludzi, a poznać się na nich. | Fabuła

życie jak pogoda  nie dopisało.

jebacszmaty dodano: 5 kwietnia 2013

życie jak pogoda, nie dopisało.

I czując Cię obok opowiem o wszystkim.Jak często się boję i czuję się nikim.

jebacszmaty dodano: 5 kwietnia 2013

I czując Cię obok opowiem o wszystkim.Jak często się boję i czuję się nikim.

nic mi z Ciebie nie zostało  nagle .

jebacszmaty dodano: 5 kwietnia 2013

nic mi z Ciebie nie zostało, nagle .

Ty wiesz to  że często wspominam przeszłość. To wszystko niby za mną  lecz nadal ze mną.

jebacszmaty dodano: 5 kwietnia 2013

Ty wiesz to, że często wspominam przeszłość. To wszystko niby za mną, lecz nadal ze mną.

byłeś pierwszą osobą  przed którą się otworzyłam. gdy zapytałeś o moje dzieciństwo  nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać. pamiętam miliony miłych chwil. dla wszystkich byłam najcudowniejszą i najpiękniejszą istotką. rozpieszczali mnie. każdego ranka babcia kupowała mi świeże bułeczki i nowe gazetki do czytania. niestety okrutna rzeczywistość dotknęła mnie zdecydowanie szybko. pamiętam  jak ojciec pierwszy raz wyzwał przy mnie matkę. jak pierwszy raz dostałam po twarzy za nic. przecież byłam taka słodka  delikatna i malutka. nasze potrzeby były na ostatnim miejscu. pierdolony samiec alfa. wpadłam w histerię. ubrudziłam Twoją bluzę maskarą. nic nie powiedziałeś. kołysałeś mnie jak małą dziewczynkę  chcąc zastąpić mi ojca  którego straciłam bardzo dawno. zawsze wszystko rozumiałeś. wiedziałeś czego potrzebuję i co czuję w danym momencie. dziękuję.

waniilia dodano: 5 kwietnia 2013

byłeś pierwszą osobą, przed którą się otworzyłam. gdy zapytałeś o moje dzieciństwo, nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać. pamiętam miliony miłych chwil. dla wszystkich byłam najcudowniejszą i najpiękniejszą istotką. rozpieszczali mnie. każdego ranka babcia kupowała mi świeże bułeczki i nowe gazetki do czytania. niestety okrutna rzeczywistość dotknęła mnie zdecydowanie szybko. pamiętam, jak ojciec pierwszy raz wyzwał przy mnie matkę. jak pierwszy raz dostałam po twarzy za nic. przecież byłam taka słodka, delikatna i malutka. nasze potrzeby były na ostatnim miejscu. pierdolony samiec alfa. wpadłam w histerię. ubrudziłam Twoją bluzę maskarą. nic nie powiedziałeś. kołysałeś mnie jak małą dziewczynkę, chcąc zastąpić mi ojca, którego straciłam bardzo dawno. zawsze wszystko rozumiałeś. wiedziałeś czego potrzebuję i co czuję w danym momencie. dziękuję.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć