 |
powierzchownie jest oceniać ludzi, których się kocha.
|
|
 |
bądź ostatnim, który mnie rani.
|
|
 |
kto nie zna bólu, nie zazna również szczęścia.
|
|
 |
usta zmuszają mnie do przekleństw.
|
|
 |
a wolność? wolnym może być tylko ptak, bezgranicznie lecąc w chmury.
|
|
 |
Często to analizujemy - od początku ze wszystkimi szczegółami, przerywając sobie i uzupełniając tę historię. Pojawia się uśmiech, gdy to które nie mówi, kiwa głową na znak tego, iż pamięta. Wybucha śmiechem, kiedy przypomnę sobie jakąś sytuację sprzed wielu lat, lecz one nie mają dużego znaczenia. Dopiero te trzy lata temu, wtedy kiedy na dobre wyrył swoje imię w moim wnętrzu, którego do tej pory się nie pozbyłam. I nie chcę.
|
|
 |
Abrakadabra, kabum.
Nie pomogło.
Nadal jesteś kurwą.
|
|
 |
dojrzałe podejście zawsze było Ci obce.
|
|
 |
Pamiętam jak wpadłam do basenu i to wrażenie topienia się. Pamiętam swój pierwszy upadek z konia, przeszywający ból nosa, nadgarstka, brak czucia w biodrze. Pamiętam te obawy, które są naprawdę niczym w porównaniu ze strachem na Jego "pytaj o co tylko chcesz" i sekundy przez które czekam na kolejną opowieść o Jego przeszłości.
|
|
 |
Nigdy nie przypuszczałam, że najtrudniejsza rzecz w moim życiu będzie jednocześnie najpiękniejszą. Dziś w tych ramionach, przyznaję - losie, zaskakujesz.
|
|
 |
ukradnij mnie na zawsze .
|
|
|
|