głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika thesecretofme997

jedyne do czego mogę się przyznać to  to  że   toczę z tobą wyimaginowane rozmowy  a to  i tak już za wiele...

koffi dodano: 11 luty 2013

jedyne do czego mogę się przyznać to, to, że toczę z tobą wyimaginowane rozmowy, a to i tak już za wiele...

Jego  najbardziej na świecie  ma okres ważności przez jakieś 7 miesięcy.     j.

jachcenajamaice dodano: 11 luty 2013

Jego "najbardziej na świecie" ma okres ważności przez jakieś 7 miesięcy. / j.

Kocham skurwiela.

jachcenajamaice dodano: 11 luty 2013

Kocham skurwiela.

Tak ciężko być z kimś nie widząc jak to wszystko się dalej potoczy. Nadchodzi moment kiedy wiesz  że przeszłość już dawno odeszła i masz ochotę ułożyć sobie życie z kimś innym  po czym wspomnienia wbijają ci nóż w plecy i sama zaczynasz myśleć  czego ty tak na prawdę chcesz?  Najgorsze jest to  że skrzywdzona może zostać niczego winna osoba..     j.

jachcenajamaice dodano: 11 luty 2013

Tak ciężko być z kimś nie widząc jak to wszystko się dalej potoczy. Nadchodzi moment kiedy wiesz, że przeszłość już dawno odeszła i masz ochotę ułożyć sobie życie z kimś innym, po czym wspomnienia wbijają ci nóż w plecy i sama zaczynasz myśleć "czego ty tak na prawdę chcesz?" Najgorsze jest to, że skrzywdzona może zostać niczego winna osoba.. / j.

Mam inne ramiona  więc dlaczego wciąż chce czuć twoje?     j.

jachcenajamaice dodano: 11 luty 2013

Mam inne ramiona, więc dlaczego wciąż chce czuć twoje? / j.

no chyba żartujesz  mistrzu! teksty nervella dodał komentarz: no chyba żartujesz, mistrzu! do wpisu 11 luty 2013
Robiliśmy fajne rzeczy  podobało mi się  piliśmy tanie wino i bawiliśmy się prochami  chodziliśmy bez celu po świecie i kończyliśmy dzień cudownym seksem  mogliśmy pozwolić sobie na wszystko  byliśmy ze sobą i byliśmy w sobie  było nam dobrze  paliliśmy najokropniejsze fajki i kręciliśmy jointy na czas  kąpaliśmy się w forsie i nie mieliśmy ograniczeń  mogliśmy robić wszystko  wszędzie  byliśmy najlepsi  byliśmy swoimi drugimi połówkami  byliśmy dla siebie stworzeni  mieliśmy być swoim wszechświatem i wtedy zrozumiałam  że czuję się okropnie  bo nas związek jest idealny.

ekstaaza dodano: 11 luty 2013

Robiliśmy fajne rzeczy, podobało mi się, piliśmy tanie wino i bawiliśmy się prochami, chodziliśmy bez celu po świecie i kończyliśmy dzień cudownym seksem, mogliśmy pozwolić sobie na wszystko, byliśmy ze sobą i byliśmy w sobie, było nam dobrze, paliliśmy najokropniejsze fajki i kręciliśmy jointy na czas, kąpaliśmy się w forsie i nie mieliśmy ograniczeń, mogliśmy robić wszystko, wszędzie, byliśmy najlepsi, byliśmy swoimi drugimi połówkami, byliśmy dla siebie stworzeni, mieliśmy być swoim wszechświatem i wtedy zrozumiałam, że czuję się okropnie, bo nas związek jest idealny.

Kurwa  tak bardzo zaczyna przerażać mnie myśl o tym z jaką łatwością przychodzi mi staczanie się na dno moralności. Mam burdel w głowie  mętlik w oczach  myślę jak skołować kasę na prochy i alkohol. Mam ślady na plecach  które zostawił pewien nieznajomy  któregoś wieczoru  na którymś z melanży  pewnie w męskiej toalecie. Czuję na sobie zgorszony wzrok rodziców  współczujący wzrok ludzi  którzy niegdyś mieli skakać za mną w ogień  Niszczę się  staczam i tak kurewsko mi się to podoba. Boli jedynie to że są ludzie  których z premedytacją ciągnę za sobą. Nie powinnam ich ranić w ten sposób. Ale przecież nie jestem dobra  moje serce to kamień a resztki człowieczeństwa zgubiłam dawno zapijając którąś ze strat  która doszczętnie mnie zmiażdżyła.   nerv

nervella dodano: 10 luty 2013

Kurwa, tak bardzo zaczyna przerażać mnie myśl o tym z jaką łatwością przychodzi mi staczanie się na dno moralności. Mam burdel w głowie, mętlik w oczach, myślę jak skołować kasę na prochy i alkohol. Mam ślady na plecach, które zostawił pewien nieznajomy, któregoś wieczoru, na którymś z melanży, pewnie w męskiej toalecie. Czuję na sobie zgorszony wzrok rodziców, współczujący wzrok ludzi, którzy niegdyś mieli skakać za mną w ogień, Niszczę się, staczam i tak kurewsko mi się to podoba. Boli jedynie to,że są ludzie, których z premedytacją ciągnę za sobą. Nie powinnam ich ranić w ten sposób. Ale przecież nie jestem dobra, moje serce to kamień a resztki człowieczeństwa zgubiłam dawno zapijając którąś ze strat, która doszczętnie mnie zmiażdżyła. / nerv

jesteś niesamowity. wiesz o tym    teksty yezoo dodał komentarz: jesteś niesamowity. wiesz o tym ;) do wpisu 10 luty 2013
Nie jesteś nawet wart tych kalorii  które spaliłam  mówiąc o Tobie.   TVD

yezoo dodano: 10 luty 2013

Nie jesteś nawet wart tych kalorii, które spaliłam, mówiąc o Tobie. | TVD

dziękuje bardzo   3 teksty ekstaaza dodał komentarz: dziękuje bardzo < 3 do wpisu 10 luty 2013
Nieważne  że z utęsknieniem czekam na Twojego przyjaciela  nieważne  kochaj mnie dalej  dawno nikt mnie nie kochał.

ekstaaza dodano: 9 luty 2013

Nieważne, że z utęsknieniem czekam na Twojego przyjaciela, nieważne, kochaj mnie dalej, dawno nikt mnie nie kochał.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć