głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika take_care

Przejeżdżam językiem po kąciku ust  za każdym razem sprawdzam czy łzy są naprawdę słone

bijaaaczzz dodano: 16 października 2012

Przejeżdżam językiem po kąciku ust, za każdym razem sprawdzam czy łzy są naprawdę słone

Miłość to forma uprzedzenia. Kochasz to  czego potrzebujesz  kochasz to  co poprawia ci samopoczucie  kochasz to  co jest wygodne. Jak możesz twierdzić  że kochasz jednego człowieka  skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi  których kochałabyś bardziej  gdybyś ich kiedyś poznał? Ale nigdy ich nie poznasz. Nigdy ich nie pokochasz.

bijaaaczzz dodano: 16 października 2012

Miłość to forma uprzedzenia. Kochasz to, czego potrzebujesz, kochasz to, co poprawia ci samopoczucie, kochasz to, co jest wygodne. Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznał? Ale nigdy ich nie poznasz. Nigdy ich nie pokochasz.

Jest ciężko. Ale on przynajmniej jest szczęśliwy. Przynajmniej żyje i ma się dobrze. Kocham go na tyle mocno  by nie życzyć mu źle. Chcę żeby spełniły się jego wszystkie marzenia... Tylko nie chcę się temu przyglądać.

bijaaaczzz dodano: 16 października 2012

Jest ciężko. Ale on przynajmniej jest szczęśliwy. Przynajmniej żyje i ma się dobrze. Kocham go na tyle mocno, by nie życzyć mu źle. Chcę żeby spełniły się jego wszystkie marzenia... Tylko nie chcę się temu przyglądać.

Dzisiaj w jednym szeregu z tymi których szanuje Robie swoje i wbijam lachę w to co tam knujesz.  Chada ♥

sztanka__lovuu dodano: 16 października 2012

Dzisiaj w jednym szeregu z tymi których szanuje Robie swoje i wbijam lachę w to co tam knujesz. [Chada ♥]

Stanowczo nie jestem silną osobą gdy przychodzi mi zmagać się z uzależnieniem.   sztanka  lovuu

sztanka__lovuu dodano: 16 października 2012

Stanowczo nie jestem silną osobą gdy przychodzi mi zmagać się z uzależnieniem. / sztanka__lovuu

chyba nie zauważyłaś mamo  że pękało mi serce.   veriolla

bijaaaczzz dodano: 16 października 2012

chyba nie zauważyłaś mamo, że pękało mi serce. / veriolla

Każdą chwilę z ludźmi których kochasz   szanuj. Zapomnij o jutrze  Bóg drwi z naszych planów.  Pih ♥

sztanka__lovuu dodano: 16 października 2012

Każdą chwilę z ludźmi których kochasz - szanuj. Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów. [Pih ♥]

nigdy nie kręcili mnie grzeczni i bogaci chłopcy siedziący na naszym osiedlu. zawsze kręcili mnie ci z kapturami na głowie rozpierdalającymi wszystko i wszystkich. a szczególnie on.  zafascynował mnie arogancją w oczach.

wielkanicosc dodano: 15 października 2012

nigdy nie kręcili mnie grzeczni i bogaci chłopcy siedziący na naszym osiedlu. zawsze kręcili mnie ci z kapturami na głowie rozpierdalającymi wszystko i wszystkich. a szczególnie on. zafascynował mnie arogancją w oczach.

Patrz jak świat chce żebym była obok Ciebie!

bijaaaczzz dodano: 15 października 2012

Patrz jak świat chce żebym była obok Ciebie!

  widzisz jaki on szczęśliwy ?   ty też taka bądź  niekoniecznie z nim .

bijaaaczzz dodano: 15 października 2012

- widzisz jaki on szczęśliwy ? - ty też taka bądź, niekoniecznie z nim .

Mówią  że jestem bez uczuć. nie wiedzą  że wszystkie oddałam Tobie.

bijaaaczzz dodano: 15 października 2012

Mówią, że jestem bez uczuć. nie wiedzą, że wszystkie oddałam Tobie.

Jest niesamowity  zabawny  uprzejmy. Potrafi Cię rozbawić do łez. Spotkanie z nim sprawia  że Twój dzień jest wyjątkowy. Uwielbiasz z nim pisać. Chciałabyś spędzać każda chwilę w jego towarzystwie. Jest słodki. Kochasz każdą głupią rzecz jaką robi. Nie napisałam tu Jego imienia  ale pomyślałaś o Nim  gdy to czytałaś zgadza się?

bijaaaczzz dodano: 15 października 2012

Jest niesamowity, zabawny, uprzejmy. Potrafi Cię rozbawić do łez. Spotkanie z nim sprawia, że Twój dzień jest wyjątkowy. Uwielbiasz z nim pisać. Chciałabyś spędzać każda chwilę w jego towarzystwie. Jest słodki. Kochasz każdą głupią rzecz jaką robi. Nie napisałam tu Jego imienia, ale pomyślałaś o Nim, gdy to czytałaś zgadza się?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć