głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika take0me0back

Gdybyś mógł czytać w moich myślach  uwierz   po 5 sekundach byłbyś we łzach.

czarnadusza dodano: 29 czerwca 2012

Gdybyś mógł czytać w moich myślach, uwierz, po 5 sekundach byłbyś we łzach.

W tym wszystkim chodzi o to   by mówić co się czuje   a nie to co chce się powiedzieć.

czarnadusza dodano: 29 czerwca 2012

W tym wszystkim chodzi o to, by mówić co się czuje, a nie to co chce się powiedzieć.

nie mówie Ci o tym co mnie boli  bo po prostu nie chce widzieć .

inoo dodano: 28 czerwca 2012

nie mówie Ci o tym co mnie boli, bo po prostu nie chce widzieć .

Każdego dnia studiuje odcień Twoich oczu. Każdego dnia jest inny. Każdego dnia coraz piękniejszy.

czarnadusza dodano: 27 czerwca 2012

Każdego dnia studiuje odcień Twoich oczu. Każdego dnia jest inny. Każdego dnia coraz piękniejszy.

Jesteś moim powodem  że co rano wstaje z uśmiechem na twarzy  niezależnie od tego jaka jest pogoda. To na twój widok serce rozsadza mi klatkę piersiową  a w brzuchu czuje tuptające bizonki. To właśnie ty jesteś głównym bohaterem moich snów  kreatorem uśmiechu.

czarnadusza dodano: 27 czerwca 2012

Jesteś moim powodem, że co rano wstaje z uśmiechem na twarzy, niezależnie od tego jaka jest pogoda. To na twój widok serce rozsadza mi klatkę piersiową, a w brzuchu czuje tuptające bizonki. To właśnie ty jesteś głównym bohaterem moich snów, kreatorem uśmiechu.

Czuję w Tobie coś innego  coś wyjątkowego  co bezustannie mnie przyciąga  coś  co nie pozwala mi zapomnieć o Tobie nawet na minutę.

czarnadusza dodano: 27 czerwca 2012

Czuję w Tobie coś innego, coś wyjątkowego, co bezustannie mnie przyciąga, coś, co nie pozwala mi zapomnieć o Tobie nawet na minutę.

Cholernie lubię  gdy nazywa mnie swoją.

czarnadusza dodano: 27 czerwca 2012

Cholernie lubię, gdy nazywa mnie swoją.

Uwielbiam kiedy po naszych spotkaniach  moja skóra nadal pachnie twoimi perfumami.

czarnadusza dodano: 27 czerwca 2012

Uwielbiam kiedy po naszych spotkaniach, moja skóra nadal pachnie twoimi perfumami.

Gdy przytulił mnie po raz pierwszy oprócz motylków w brzuchu poczułam bezpieczeństwo  którego tak bardzo mi brakowało.

czarnadusza dodano: 27 czerwca 2012

Gdy przytulił mnie po raz pierwszy oprócz motylków w brzuchu poczułam bezpieczeństwo, którego tak bardzo mi brakowało.

Chcę nieustannie gubić się  pod Twoją bluzą. Wchłaniać Twój zapach  tuląc się mocno  do klatki piersiowej. Chcę wiedzieć  że cokolwiek by się działo  mogę tam zostać  bo tam jest moje miejsce   przy Twoim sercu.

czarnadusza dodano: 27 czerwca 2012

Chcę nieustannie gubić się, pod Twoją bluzą. Wchłaniać Twój zapach, tuląc się mocno, do klatki piersiowej. Chcę wiedzieć, że cokolwiek by się działo, mogę tam zostać, bo tam jest moje miejsce - przy Twoim sercu.

czym jest bycie niezwykłą osobą? co jest złego w byciu zwykłym? czy każdy z nas w głębi duszy nie chce dożyć szczęśliwie starości i umrzeć z przekonaniem  że dokonał czegoś niezwykłego  robiąc tylko zwykłe rzeczy.

inoo dodano: 26 czerwca 2012

czym jest bycie niezwykłą osobą? co jest złego w byciu zwykłym? czy każdy z nas w głębi duszy nie chce dożyć szczęśliwie starości i umrzeć z przekonaniem, że dokonał czegoś niezwykłego, robiąc tylko zwykłe rzeczy.

moją miłością jest mój najlepszy przyjaciel. nawet kiedy płaczę  umie mnie pocieszyć  kiedy jest mi smutno  przypomina mi  że jestem ładna. kocha mnie za to  że jestem silna. a ja go kocham za to  ze mnie kocha.

inoo dodano: 26 czerwca 2012

moją miłością jest mój najlepszy przyjaciel. nawet kiedy płaczę, umie mnie pocieszyć, kiedy jest mi smutno, przypomina mi, że jestem ładna. kocha mnie za to, że jestem silna. a ja go kocham za to, ze mnie kocha.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć