głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika szaramycha

Jeśli masz w życiu choć jeden adres pod który zawsze możesz pójść i być pewien  że zostaniesz przyjęty. Jeśli znasz choć jeden numer telefonu pod którym zawsze się ktoś odezwie  bez względu na porę  bez względu na wszystko  to znaczy że jesteś naprawdę szczęśliwym człowiekiem.

anylkaa dodano: 2 grudnia 2011

Jeśli masz w życiu choć jeden adres pod który zawsze możesz pójść i być pewien, że zostaniesz przyjęty. Jeśli znasz choć jeden numer telefonu pod którym zawsze się ktoś odezwie, bez względu na porę, bez względu na wszystko; to znaczy że jesteś naprawdę szczęśliwym człowiekiem.

Życie jest zbyt krótkie  żeby się umartwiać w jakikolwiek sposób. Obsesyjnie ograniczać tłuszcz w diecie  katować się ćwiczeniami  ale też rozpaczać w nieskończoność.

anylkaa dodano: 2 grudnia 2011

Życie jest zbyt krótkie, żeby się umartwiać w jakikolwiek sposób. Obsesyjnie ograniczać tłuszcz w diecie, katować się ćwiczeniami, ale też rozpaczać w nieskończoność.

wszystko jest dobrze  wszystko się układa. aż nagle słyszysz tą piosenkę   czujesz ten zapach smak   widzisz twarz choć trochę podobną do tej właściwej   jeden ruch. jedno słowo  tysiąc myśli   miliony skojarzeń dookoła.  tylko się czają  żeby zaatakować i zburzyć ścianę którą budujesz wokół siebie   jedyną bezpieczną przystań.  nierzadko dostajesz jedną z tych spadających cegiełek prosto w łeb.

anylkaa dodano: 2 grudnia 2011

wszystko jest dobrze, wszystko się układa. aż nagle słyszysz tą piosenkę, czujesz ten zapach,smak, widzisz twarz choć trochę podobną do tej właściwej, jeden ruch. jedno słowo, tysiąc myśli, miliony skojarzeń dookoła. tylko się czają, żeby zaatakować i zburzyć ścianę którą budujesz wokół siebie, jedyną bezpieczną przystań. nierzadko dostajesz jedną z tych spadających cegiełek prosto w łeb.

powoli zapominam że Cię kocham   teraz już tylko coś do Ciebie czuję

anylkaa dodano: 2 grudnia 2011

powoli zapominam że Cię kocham, teraz już tylko coś do Ciebie czuję

Dlaczego jestem skłonna aż tak się poświęcić?

anylkaa dodano: 2 grudnia 2011

Dlaczego jestem skłonna aż tak się poświęcić?

http:  anylkaa pokochajmnie.blogspot.com  Zapraszam :

anylkaa dodano: 2 grudnia 2011

Bała się dnia w którym on zdecyduje sie odejść w którym tak po prostu zniknie z jej życia.Żyła z nia na dzień u boku mężczyzny którego kochała jednak z dziwną swiadomością że on wkrótce odejdzie.Nie wierzyła gdy mówił ze kocha nie wierzyła gdy mówił że teskni nie wierzyła gdy mówił ze nigdy nie odejdzie.Mimo że bardzo kochała nie wierzyła w jego dobre intencje po prostu bała się miłości którą on pragnął jej ofiarować.Nie myliła się.Pewnego dnia wrócił do domu spakował walizkę po czym wyjął kartkę i długopis i zaczął notować Nie wierzyłaś mi bo tak naprawdę nigdy mnie nie kochałaś gdybyś kochała wiedziałabyś ze nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie ale wiedz ze dłuzej nie wytrzymam.Poznałem kogoś kto docenił mą miłość.Wierze że i Ty kogoś takiego znajdziesz.Wybacz I opuścił mieszkanie jednak napotykając ja na schodach.Delikatnie cmoknął ją w policzek i zbiegł ze schodów.Wiedziała że właśnie nadeszła ta chwila.Wiedziała że już go straciła..Wioedziala że ma inną..   pozorna

pozorna dodano: 1 grudnia 2011

Bała się dnia,w którym on zdecyduje sie odejść,w którym tak po prostu zniknie z jej życia.Żyła z nia na dzień u boku mężczyzny,którego kochała,jednak z dziwną swiadomością,że on wkrótce odejdzie.Nie wierzyła,gdy mówił,ze kocha,nie wierzyła,gdy mówił,że teskni,nie wierzyła,gdy mówił,ze nigdy nie odejdzie.Mimo,że bardzo kochała nie wierzyła w jego dobre intencje,po prostu bała się miłości,którą on pragnął jej ofiarować.Nie myliła się.Pewnego dnia wrócił do domu,spakował walizkę,po czym wyjął kartkę i długopis i zaczął notować-Nie wierzyłaś mi,bo tak naprawdę nigdy mnie nie kochałaś,gdybyś kochała,wiedziałabyś,ze nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie,ale wiedz,ze dłuzej nie wytrzymam.Poznałem kogoś,kto docenił mą miłość.Wierze,że i Ty kogoś takiego znajdziesz.Wybacz-I opuścił mieszkanie jednak napotykając ja na schodach.Delikatnie cmoknął ją w policzek i zbiegł ze schodów.Wiedziała,że właśnie nadeszła ta chwila.Wiedziała,że już go straciła..Wioedziala,że ma inną..|| pozorna

  3 teksty loveli dodał komentarz: < 3 do wpisu 1 grudnia 2011
peezet teksty loveli dodał komentarz: peezet do wpisu 1 grudnia 2011
 Kusisz  kusisz  kusisz  kusisz  kusisz  kusisz  kusisz  kusisz za mocno.

badhabit dodano: 1 grudnia 2011

"Kusisz, kusisz, kusisz, kusisz, kusisz, kusisz, kusisz, kusisz za mocno."

 wiem  że jestem błędem twojego życia  codziennym problemem  ale wybacz mi...  wiesz.. mama mówi  że z problemami najlepiej się przespać

antra dodano: 1 grudnia 2011

-wiem, że jestem błędem twojego życia, codziennym problemem, ale wybacz mi... -wiesz.. mama mówi, że z problemami najlepiej się przespać ;>

uwielbiam imprezować  wtedy czuję  że żyję. uwielbiam zastanawiać się ile towaru wziąć od znajomego  żeby sprzedać na dyskotece. alkohol  seks  narkotyki  zioło  to jest to. uwielbiam też  kiedy mam wolny dom  kiedy podczas seksu on całuje mnie po szyi. ubóstwiam jego zapach  jego oczy kiedy jest mu dobrze. kocham się kochać  ale nie cierpię kochać kogoś.

antra dodano: 1 grudnia 2011

uwielbiam imprezować, wtedy czuję, że żyję. uwielbiam zastanawiać się ile towaru wziąć od znajomego, żeby sprzedać na dyskotece. alkohol, seks, narkotyki, zioło- to jest to. uwielbiam też, kiedy mam wolny dom, kiedy podczas seksu on całuje mnie po szyi. ubóstwiam jego zapach, jego oczy kiedy jest mu dobrze. kocham się kochać, ale nie cierpię kochać kogoś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć