głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika szajbaaa

Chciałabym znów każdego dnia przyglądać się jego tęczówkom  bez opamiętania móc pochłaniać ich barwę i nadal mieć ten cholerny nie dosyt. Chciałabym znów jego źrenic  w których oprócz pustki znajdowałam się jeszcze ja. Tych warg  które tak idealnie układały się w uśmiech  które mówiły tak wiele. Dłoni  ściskających w sobie moje  nieco mniejsze. Klatki piersiowej  ogrzewającej ciało jednocześnie tuląc je do siebie z całej siły. I serca.. mieszczącego w sobie cały mój świat. Chciałabym znów jego.   Endoftime.

endoftime dodano: 21 października 2012

Chciałabym znów każdego dnia przyglądać się jego tęczówkom, bez opamiętania móc pochłaniać ich barwę i nadal mieć ten cholerny nie dosyt. Chciałabym znów jego źrenic, w których oprócz pustki znajdowałam się jeszcze ja. Tych warg, które tak idealnie układały się w uśmiech, które mówiły tak wiele. Dłoni, ściskających w sobie moje, nieco mniejsze. Klatki piersiowej, ogrzewającej ciało jednocześnie tuląc je do siebie z całej siły. I serca.. mieszczącego w sobie cały mój świat. Chciałabym znów jego. / Endoftime.

Dwie osoby się spotykają  zakochują ...odchodzą... a miłość gdzieś zostaje  w jednym z nas. W przyrodzie nic nie ginie. Dlatego ktoś musi cierpieć.

quendi dodano: 20 października 2012

Dwie osoby się spotykają, zakochują ...odchodzą... a miłość gdzieś zostaje, w jednym z nas. W przyrodzie nic nie ginie. Dlatego ktoś musi cierpieć.

ludzie tak naprawde sie nie zmieniaja  tylko przez pewien okres czasu udaja zupelnie innych

smerfikjestem dodano: 19 października 2012

ludzie tak naprawde sie nie zmieniaja, tylko przez pewien okres czasu udaja zupelnie innych

  Tamten nie może jej kochać tak jak on  nie może jej wielbić w taki sposób  nie jest w stanie dostrzec jej wdzięcznych ruchów ani tych szczególnych znaczków na jej twarzy. Jakby to tylko jemu było dane widzieć prawdziwy kolor jej oczu i poznawać smak jej pocałunków.

endoftime dodano: 19 października 2012

* Tamten nie może jej kochać tak jak on, nie może jej wielbić w taki sposób, nie jest w stanie dostrzec jej wdzięcznych ruchów ani tych szczególnych znaczków na jej twarzy. Jakby to tylko jemu było dane widzieć prawdziwy kolor jej oczu i poznawać smak jej pocałunków.

Podobno nie można mieć wszystkiego  tego czego pragnie się najbardziej  ale mając Ciebie mam wrażenie  że jednak mam wszystko to  co chciałam mieć od zawsze.   Endoftime.

endoftime dodano: 19 października 2012

Podobno nie można mieć wszystkiego, tego czego pragnie się najbardziej, ale mając Ciebie mam wrażenie, że jednak mam wszystko to, co chciałam mieć od zawsze. / Endoftime.

Ta pieprzona nadzieja znowu zjebała mi system życiowy. jnds

ja_nie_dupek_suko dodano: 17 października 2012

Ta pieprzona nadzieja znowu zjebała mi system życiowy./jnds

będziemy teraz ziom  bawić się chłopakami  tak jak oni kurwa  bawią się nami!

paramorelove dodano: 17 października 2012

będziemy teraz ziom, bawić się chłopakami, tak jak oni kurwa, bawią się nami!

Może gdybym Cię nie poznał  teraz bym nie cierpiał i byłbym szczęśliwym facetem  ale dopóki nie wylecze się z miłości do Ciebie nie mogę normalnie funkcjonować bo nie daje rady. jnds

ja_nie_dupek_suko dodano: 17 października 2012

Może gdybym Cię nie poznał, teraz bym nie cierpiał i byłbym szczęśliwym facetem, ale dopóki nie wylecze się z miłości do Ciebie nie mogę normalnie funkcjonować bo nie daje rady./jnds

 Nie życzę źle Wam  tylko jak włączę TV to bym Was kurwy powystrzelał!  

paramorelove dodano: 17 października 2012

"Nie życzę źle Wam, tylko jak włączę TV to bym Was kurwy powystrzelał!" 

Ja zabiorę Cię nad Wisłę   będziemy pić  palić  gadać  wspominać  myśleć...

paramorelove dodano: 16 października 2012

Ja zabiorę Cię nad Wisłę, będziemy pić, palić, gadać, wspominać, myśleć...

Na twoje zdjęcie spadły krople krwi pomieszane z łzą  moje serce pękło po raz kolejny i po raz ostatni.jnds

ja_nie_dupek_suko dodano: 15 października 2012

Na twoje zdjęcie spadły krople krwi pomieszane z łzą, moje serce pękło po raz kolejny i po raz ostatni.jnds

Utopić miłość w alkoholu  zapomnieć o twoim spojrzeniu  uśmiechu  już tylko to mi zostało. jnds

ja_nie_dupek_suko dodano: 15 października 2012

Utopić miłość w alkoholu, zapomnieć o twoim spojrzeniu, uśmiechu, już tylko to mi zostało./jnds

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć