 |
Największym błędem jest udawanie, że to co nas boli, jest dla nas obojętne
|
|
 |
|
Przegryzając wargę, myślałam o Tobie. Doszło do mnie, że nareszcie Ci się układa. Bolało bo nie ze mną. [szloch]
|
|
 |
|
Nie pamiętam daty, ani co miałeś na sobie,
ani jaka była pogoda, gdy się poznaliśmy.
Pamiętam tylko, że powiedziałeś ‘cześć’ głosem,
który brzmiał jak miłość.
|
|
 |
no i mam czego chciałam. zamiast skupić się na biologii i jutrzejszym sprawdzianie moje myśli krążą wokół ciebie. machinalnie włączam komputer, loguję się na fejsbuka i czekam na dźwięk nadchodzącej wiadomości, chociaż coś głęboko mówi mi, że na taki dźwięk od ciebie, będę czekać do usranej śmierci.
|
|
 |
|
Ludzkie ciało regeneruje się co sześć miesięcy.
Prawie każda komórka włosa, skóry, czy kości umiera i zostaje zastąpiona przez nową.
NIE JESTEM TYM, KIM BYŁAM W KWIETNIU...
|
|
 |
|
'my' to jest zbyt ważny temat, by go unikać.
|
|
 |
My mieliśmy być razem na zawsze. Ta, a papier toaletowy miał się nie skończyć, kawa miała nie wystygnąć, a papieros miał nie zgasnąć. Pierdolenie.
|
|
 |
Gdy dorastamy nie tracimy przyjaciół . Po prostu uczymy się , którzy są prawdziwi
|
|
 |
|
wbij mi do głowy to, że nigdy z tobą nie będę, błagam.
|
|
 |
|
more sleep. more long walks. more laughter. more fun. more dreaming.
|
|
 |
|
szliśmy oddzielnie, chowając się jedno przed drugim.
|
|
 |
|
potem, przez następne miesiące wydawało mi się, że żyję za karę. nienawidziłam poranków. przypominały mi, że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myślami.
|
|
|
|