głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika suckbitch

Twój ranking mądrych słów.  Zbierasz kody  wygrywasz nagrody.   Historie  na których opiera się filmy.  Szczęście w pakiecie.

martynanana dodano: 1 września 2011

Twój ranking mądrych słów. Zbierasz kody, wygrywasz nagrody. Historie, na których opiera się filmy. Szczęście w pakiecie.

Mówią o tobie tylko w pierwszej osobie   przyjaciele z profilu.

martynanana dodano: 1 września 2011

Mówią o tobie tylko w pierwszej osobie, przyjaciele z profilu.

Nie przeszkadzaj mi bo tańczę

martynanana dodano: 1 września 2011

Nie przeszkadzaj mi bo tańczę

Wiem jakie oczy ma strach. Polarna noc wokół nas. Nie obiecam ci  poślubnych wojen i plaż.

martynanana dodano: 1 września 2011

Wiem jakie oczy ma strach. Polarna noc wokół nas. Nie obiecam ci poślubnych wojen i plaż.

A gdy zechcę  wyprowadzę się na Cypr.

martynanana dodano: 1 września 2011

A gdy zechcę, wyprowadzę się na Cypr.

Nauczymy się od nowa chodzić spać  wypowiadać słowa na M    Proste słowa na M    Nowe słowa na M    Wszystkie słowa na M.

martynanana dodano: 1 września 2011

Nauczymy się od nowa chodzić spać, wypowiadać słowa na M, Proste słowa na M, Nowe słowa na M, Wszystkie słowa na M.

Będziemy się poznawać ustami i palcami

martynanana dodano: 1 września 2011

Będziemy się poznawać ustami i palcami

Zatańczymy jak owady    przy zakurzonej żarówce.   Najlepiej na obcasach i po dużej wódce.

martynanana dodano: 1 września 2011

Zatańczymy jak owady, przy zakurzonej żarówce. Najlepiej na obcasach i po dużej wódce.

Wejdź do szafy to poczujesz i usłyszysz i zrozumiesz.  Czemu po sąsiedzku co sobota trwa w podomkach miejski fitness.

martynanana dodano: 1 września 2011

Wejdź do szafy to poczujesz i usłyszysz i zrozumiesz. Czemu po sąsiedzku co sobota trwa w podomkach miejski fitness.

Wyglądam super  po tym mnie poznasz  kotku.

martynanana dodano: 31 sierpnia 2011

Wyglądam super, po tym mnie poznasz, kotku.

Nienawidzę   gdy robisz mi sceny zazdrości o rozmowę z obcokrajowcem  gdy kłócimy się o byle szczegół   gdy piszesz mi „ta” i muszę się zastanawiać o co Ci kurwa chodzi   gdy robisz mi na złość. Nienawidzę   gdy znowu stajesz się skurwysynem. Ale wiesz ? Pomimo tego wszystkiego ja nadal Cię w chuj kocham. Jesteś częścią mojego serca. Nie zapomnij.  namalowanaksiezniczka

namalowanaksiezniczka dodano: 31 sierpnia 2011

Nienawidzę, gdy robisz mi sceny zazdrości o rozmowę z obcokrajowcem, gdy kłócimy się o byle szczegół , gdy piszesz mi „ta” i muszę się zastanawiać o co Ci kurwa chodzi , gdy robisz mi na złość. Nienawidzę , gdy znowu stajesz się skurwysynem. Ale wiesz ? Pomimo tego wszystkiego ja nadal Cię w chuj kocham. Jesteś częścią mojego serca. Nie zapomnij. /namalowanaksiezniczka

Przez wszystkie te tysiąclecia ludziom nie udało się rozgryźć zagadki  jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała  a na ile umysłu? Ile w niej przypadku  a ile przeznaczenia? Dlaczego związki doskonałe się rozpadają  a te pozornie niemożliwie trwają w najlepsze? Ludzie nie znaleźli odpowiedzi na te pytania i ja też ich nie znam. Miłość po prostu jest albo jej nie ma.

sukeban dodano: 30 sierpnia 2011

Przez wszystkie te tysiąclecia ludziom nie udało się rozgryźć zagadki, jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała, a na ile umysłu? Ile w niej przypadku, a ile przeznaczenia? Dlaczego związki doskonałe się rozpadają, a te pozornie niemożliwie trwają w najlepsze? Ludzie nie znaleźli odpowiedzi na te pytania i ja też ich nie znam. Miłość po prostu jest albo jej nie ma.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć