głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika straconemarzenia

jesteś jedynym sposobem na poprawienie mi humoru i jedynym sposobem na spieprzenie go .

forgottengirl dodano: 14 marca 2012

jesteś jedynym sposobem na poprawienie mi humoru i jedynym sposobem na spieprzenie go .

nie tęsknimy za ludźmi   których kochamy  .. tęsknimy za tą cząstką nas samych   którą oni ze sobą zabierają  ..

forgottengirl dodano: 14 marca 2012

nie tęsknimy za ludźmi , których kochamy .. tęsknimy za tą cząstką nas samych , którą oni ze sobą zabierają ..

czasami nadchodzą wieczory     gdy wszyscy inni są szczęśliwi      a Ty słuchając smutnej piosenki szukasz sensu życia  .

forgottengirl dodano: 14 marca 2012

czasami nadchodzą wieczory , gdy wszyscy inni są szczęśliwi , a Ty słuchając smutnej piosenki szukasz sensu życia .

nie próbuj do mnie wracać . czuję   że nie starczy mi sił   by Ci odmówić..

forgottengirl dodano: 14 marca 2012

nie próbuj do mnie wracać . czuję , że nie starczy mi sił , by Ci odmówić..

  być sobą to znaczy iść własną drogą   naprzeciw krytyce innych ludzi . zaakceptować swoją inność   a zarazem wyjątkowość .

forgottengirl dodano: 14 marca 2012

, być sobą to znaczy iść własną drogą , naprzeciw krytyce innych ludzi . zaakceptować swoją inność , a zarazem wyjątkowość .

a kobiety? kobiety uczą się chamstwa od facetów .

forgottengirl dodano: 14 marca 2012

a kobiety? kobiety uczą się chamstwa od facetów .

Cierpmy za innych i umierajmy z bólu   przecież to takie kurwa słodkie.

forgottengirl dodano: 14 marca 2012

Cierpmy za innych i umierajmy z bólu - przecież to takie kurwa słodkie.

I nagle skończy się to wszystko w co wierzysz co kochasz   zasypie śnieg..

forgottengirl dodano: 14 marca 2012

I nagle skończy się to wszystko w co wierzysz co kochasz, zasypie śnieg..

Każda z nas jest taką Blair  która kocha nad życie swojego Chucka  ale dla dobra ogółu wychodzi za mąż za księcia Monako. Który okazuje się chujem. Każda z nas ostatecznie ucieka w nieznane z Samotnym Chłopcem.

chokoreeto dodano: 13 marca 2012

Każda z nas jest taką Blair, która kocha nad życie swojego Chucka, ale dla dobra ogółu wychodzi za mąż za księcia Monako. Który okazuje się chujem. Każda z nas ostatecznie ucieka w nieznane z Samotnym Chłopcem.

  Powinnaś rzucić na niego urok. Każdy dziś tak robi.    Jak to?    Bardzo prosto. Chcesz się nauczyć?    Tak.    Bierzesz papierosa  piszesz na nim imię ukochanego   palisz go  i to wszystko. Jest twój. Zróbmy to razem. Też tego potrzebuję.

chokoreeto dodano: 13 marca 2012

- Powinnaś rzucić na niego urok. Każdy dziś tak robi. - Jak to? - Bardzo prosto. Chcesz się nauczyć? - Tak. - Bierzesz papierosa, piszesz na nim imię ukochanego, palisz go, i to wszystko. Jest twój. Zróbmy to razem. Też tego potrzebuję.

Jeśli ktoś był dla Ciebie ważny  nie zapomnisz go. I nieważne czy to był kochanek  czy przyjaciel czy chomik .

chokoreeto dodano: 13 marca 2012

Jeśli ktoś był dla Ciebie ważny, nie zapomnisz go. I nieważne czy to był kochanek, czy przyjaciel czy chomik .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć