głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika sterna09

wyjdę. wyjdę dziś w deszczu  zapalę papierosa. siądę na najdalszym krawężniku od miejsca  które znam. będę myśleć. tak długo  aż zapomnę. aż dym wypruje mi płuca.

ona.a dodano: 28 lipca 2011

wyjdę. wyjdę dziś w deszczu, zapalę papierosa. siądę na najdalszym krawężniku od miejsca, które znam. będę myśleć. tak długo, aż zapomnę. aż dym wypruje mi płuca.

uzależniłeś mnie. najpierw od siebie. później kiedy zostawiłeś  również od papierosów  alkoholu i przeklinania. jestem nałogowo uzależniona.

ona.a dodano: 28 lipca 2011

uzależniłeś mnie. najpierw od siebie. później kiedy zostawiłeś, również od papierosów, alkoholu i przeklinania. jestem nałogowo uzależniona.

stojąc na ulicy  w deszczu z papierosem w ręku  zrozumiała  że miłość  nie istnieje. po czym ze sztuczny uśmiechem na twarzy weszła do monopolowego i poprosiła o chusteczki.

ona.a dodano: 28 lipca 2011

stojąc na ulicy, w deszczu z papierosem w ręku, zrozumiała, że miłość, nie istnieje. po czym ze sztuczny uśmiechem na twarzy weszła do monopolowego i poprosiła o chusteczki.

Byłam przekonana  że dam radę. Chyba jednak  jest inaczej. Nie daję. a tony chusteczek  które zużywam i miliardy papierosów  które wypalam  są tego doskonałym dowodem.

ona.a dodano: 28 lipca 2011

Byłam przekonana, że dam radę. Chyba jednak, jest inaczej. Nie daję. a tony chusteczek, które zużywam i miliardy papierosów, które wypalam, są tego doskonałym dowodem.

leżąc na podłodze z papierosem w ręku  wciąż zastanawiała się  czy lepsze jest bezsensowne życie czy sensowna śmierć.

ona.a dodano: 28 lipca 2011

leżąc na podłodze z papierosem w ręku, wciąż zastanawiała się, czy lepsze jest bezsensowne życie czy sensowna śmierć.

Zawsze znikasz  zanim jeszcze się obudzę i pójdę do kuchni zrobić kawę  zanim jeszcze siądę przy stole z parującym kubkiem  zanim jeszcze drżąc w porannym chłodzie odpalę papierosa.

ona.a dodano: 28 lipca 2011

Zawsze znikasz, zanim jeszcze się obudzę i pójdę do kuchni zrobić kawę, zanim jeszcze siądę przy stole z parującym kubkiem, zanim jeszcze drżąc w porannym chłodzie odpalę papierosa.

wytłumacz mi jak to robisz  że zaciągam się Tobą choć wcale nie pale.

ona.a dodano: 28 lipca 2011

wytłumacz mi jak to robisz, że zaciągam się Tobą choć wcale nie pale.

Wczoraj miałam na Ciebie ochotę  dziś już nie jestem pijana.

ona.a dodano: 28 lipca 2011

Wczoraj miałam na Ciebie ochotę, dziś już nie jestem pijana.

Kocham ten stan papierosy  wódka  ja.

ona.a dodano: 28 lipca 2011

Kocham ten stan papierosy, wódka, ja.

każdy czasem  siedząc w za dużym swetrze  kieliszkiem wina na parapecie i beznadziejnym filmem w telewizji zadaje sobie pytanie : gdzie się podziało moje życie?

ona.a dodano: 28 lipca 2011

każdy czasem, siedząc w za dużym swetrze, kieliszkiem wina na parapecie i beznadziejnym filmem w telewizji zadaje sobie pytanie : gdzie się podziało moje życie?

nie potrzebuję romantycznych kolacji. możesz wziąć reklamówkę z piwem i worek truskawek. możesz jak zwykle pachnieć nikotynowym dymem. to nieważne.

ona.a dodano: 28 lipca 2011

nie potrzebuję romantycznych kolacji. możesz wziąć reklamówkę z piwem i worek truskawek. możesz jak zwykle pachnieć nikotynowym dymem. to nieważne.

 no to zdrowie ładnych pań.. może w końcu przyjdą.  ahahaha.:D uwielbiam tych durni za ich głupie poczucie humoru.:D

ona.a dodano: 28 lipca 2011

"no to zdrowie ładnych pań.. może w końcu przyjdą." ahahaha.:D uwielbiam tych durni za ich głupie poczucie humoru.:D

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć