głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika soulmate11

.: Kupię Ci lalkę.   po co?   będziesz mógł się nią pobawić  a gdy Ci się znudzi odłożysz w kąt  bo ona w przeciwieństwie do mnie nie ma uczuć.

buuum dodano: 11 luty 2014

.: Kupię Ci lalkę. - po co? - będziesz mógł się nią pobawić, a gdy Ci się znudzi odłożysz w kąt, bo ona w przeciwieństwie do mnie nie ma uczuć.

  Byłabyś idealnym prezentem na deser.   Mimo wszystko wolałabym  aby znalazł się ktoś dla kogo będę idealnym prezentem na śniadanie  obiad i kolacje  a deser będzie w tym wszystkim czymś wyjątkowym.

honeyolcia dodano: 11 luty 2014

"-Byłabyś idealnym prezentem na deser. - Mimo wszystko wolałabym, aby znalazł się ktoś dla kogo będę idealnym prezentem na śniadanie, obiad i kolacje, a deser będzie w tym wszystkim czymś wyjątkowym. "

Przyznaj  czas porysował nam serca. Lekko zamazał uśmiech i odebrał tą dziecięcą naiwność na lepsze jutro. Staliśmy się tymi ludźmi  którzy wszystko kalkulują na zimno  którzy tak cholernie boją się cierpieć po raz kolejny  że rezygnują z jakichkolwiek uczuć. Bardziej skłonni jesteśmy uwierzyć w porażkę niż w to  że wreszcie może być lepiej. Ocieramy się o to życie  nie za mocno  przecież ono w zwyczaju ma odtrącać. Przyznaj  jakoś tak stałeś się smutniejszym człowiekiem  a może to po prostu dorosłość. esperer

esperer dodano: 10 luty 2014

Przyznaj, czas porysował nam serca. Lekko zamazał uśmiech i odebrał tą dziecięcą naiwność na lepsze jutro. Staliśmy się tymi ludźmi, którzy wszystko kalkulują na zimno, którzy tak cholernie boją się cierpieć po raz kolejny, że rezygnują z jakichkolwiek uczuć. Bardziej skłonni jesteśmy uwierzyć w porażkę niż w to, że wreszcie może być lepiej. Ocieramy się o to życie, nie za mocno, przecież ono w zwyczaju ma odtrącać. Przyznaj, jakoś tak stałeś się smutniejszym człowiekiem, a może to po prostu dorosłość./esperer

Ludzie zawodzą pomimo szczerych chęci. Niektóre chwile chce wymazać z pamięci.

buuum dodano: 10 luty 2014

Ludzie zawodzą pomimo szczerych chęci. Niektóre chwile chce wymazać z pamięci.

Gdzie jest piekło? Piekło to ludzie.

buuum dodano: 10 luty 2014

Gdzie jest piekło? Piekło to ludzie.

Mimo  że dni tak szybko płyną znajdź swoje tempo byś w tym wszystkim nie zginął.

buuum dodano: 10 luty 2014

Mimo, że dni tak szybko płyną znajdź swoje tempo byś w tym wszystkim nie zginął.

Po prostu jest mi przykro  że to wszystko co kiedyś było ważne  dziś już nie ma znaczenia.

buuum dodano: 10 luty 2014

Po prostu jest mi przykro, że to wszystko co kiedyś było ważne, dziś już nie ma znaczenia.

Zakochani. Dla nich reszta świata nie ma znaczenia.

buuum dodano: 10 luty 2014

Zakochani. Dla nich reszta świata nie ma znaczenia.

Zanim prawda włoży buty  kłamstwo obiegnie Ziemię.

buuum dodano: 10 luty 2014

Zanim prawda włoży buty, kłamstwo obiegnie Ziemię.

 Jeśli John jest skończonym łajdakiem  to ja jestem dziwka pierwszej klasy  A. Parks

honeyolcia dodano: 9 luty 2014

"Jeśli John jest skończonym łajdakiem, to ja jestem dziwka pierwszej klasy" A. Parks

 Tęsknię za Nim. Tęsknie w każdym momencie  każdej minuty  każdej godziny  każdego dnia.

honeyolcia dodano: 9 luty 2014

"Tęsknię za Nim. Tęsknie w każdym momencie, każdej minuty, każdej godziny, każdego dnia."

skoro nie umiesz mi odpowiedzieć na pytanie co byś zrobił  gdybym umarła to mogę  umrzeć już teraz  tylko po to  żebyś poznał odpowiedź.

abstracion dodano: 9 luty 2014

skoro nie umiesz mi odpowiedzieć na pytanie co byś zrobił, gdybym umarła to mogę umrzeć już teraz, tylko po to, żebyś poznał odpowiedź.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć