głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika solitude

Ludzie są straszni. Nie mów nie   przecież znasz ich.

literyjutra dodano: 6 grudnia 2011

Ludzie są straszni. Nie mów nie - przecież znasz ich.

tańcz spokojnie prosze ja Ciebie  w lojalnym gronie zawsze damy radę!

trzymajfason dodano: 4 grudnia 2011

tańcz spokojnie prosze ja Ciebie, w lojalnym gronie zawsze damy radę!

Ten rap  który towarzyszy nam od dzieciństwa  to w czym się zakochałem  a to co kochać dziś mam  proszę cię  wyjdź nam i dziękuj Bogu  że póki co odróżniasz gówno od twarogu

trzymajfason dodano: 4 grudnia 2011

Ten rap, który towarzyszy nam od dzieciństwa, to w czym się zakochałem, a to co kochać dziś mam, proszę cię, wyjdź nam i dziękuj Bogu, że póki co odróżniasz gówno od twarogu

MIAZGA! teksty trzymajfason dodał komentarz: MIAZGA! do wpisu 4 grudnia 2011
tak będę walczyc do konca  teraz się nie poddam w tej kwestii nie dobije do dna.

trzymajfason dodano: 3 grudnia 2011

tak będę walczyc do konca, teraz się nie poddam w tej kwestii nie dobije do dna.

Chcę drinka. Chcę pięćdziesiąt drinków. Chcę butelkę najczystszego  najmocniejszego  najbardziej niszczycielskiego najbardziej trującego alkoholu na Ziemi.Chcę pięćdziesiąt butelek. Chce cracku  brudnego i żółtego i wypełnionego formaldehydem. Chcę kopę metamfy w proszku  pięćset kwasów  worek grzybków  tubę kleju większą od ciężarówki  basen benzyn tak duży  żeby się w nim utopić.Chcę czegoś wszystkiego czegokolwiek jakkolwiek ile tylko się da by zapomnieć..

lumi dodano: 2 grudnia 2011

Chcę drinka. Chcę pięćdziesiąt drinków. Chcę butelkę najczystszego, najmocniejszego, najbardziej niszczycielskiego najbardziej trującego alkoholu na Ziemi.Chcę pięćdziesiąt butelek. Chce cracku, brudnego i żółtego i wypełnionego formaldehydem. Chcę kopę metamfy w proszku, pięćset kwasów, worek grzybków, tubę kleju większą od ciężarówki, basen benzyn tak duży, żeby się w nim utopić.Chcę czegoś wszystkiego czegokolwiek jakkolwiek ile tylko się da by zapomnieć..

dzisiaj mówisz jest zajebiście ziomki bro panienki i basta  bierz wszystko pod uwagę bo jutro możesz sie pochlastac

trzymajfason dodano: 2 grudnia 2011

dzisiaj mówisz jest zajebiście ziomki,bro panienki i basta, bierz wszystko pod uwagę bo jutro możesz sie pochlastac

Kochamy się oboje   nie możemy tego zmarnować. Nie wolno nam.

literyjutra dodano: 1 grudnia 2011

Kochamy się oboje , nie możemy tego zmarnować. Nie wolno nam.

Czasami nie warto próbować.

literyjutra dodano: 1 grudnia 2011

Czasami nie warto próbować.

Ludzie naprawdę od nas odchodzą dopiero  kiedy przestajemy o nich myśleć

literyjutra dodano: 1 grudnia 2011

Ludzie naprawdę od nas odchodzą dopiero, kiedy przestajemy o nich myśleć

Czujesz tę ironię w powietrzu? tak właśnie pachnie świat.

literyjutra dodano: 1 grudnia 2011

Czujesz tę ironię w powietrzu? tak właśnie pachnie świat.

Boimy się kochać. Boimy sie momentu  gdy zacznie nam zależeć  gdy jedno słowo  jeden moment  jeden gest będzie mógł nas zniszczyć.

literyjutra dodano: 1 grudnia 2011

Boimy się kochać. Boimy sie momentu, gdy zacznie nam zależeć, gdy jedno słowo, jeden moment, jeden gest będzie mógł nas zniszczyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć