głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika smillle

Straciłam umiejętność odróżniania czy mężczyzna kłamie czy nie.

pierdolonadama dodano: 20 lipca 2012

Straciłam umiejętność odróżniania,czy mężczyzna kłamie,czy nie.

Nie proszę Cię o nic.Nie wiem jak to powiedzieć.Czuję się  jakbyś mnie obudził ze snu i okazało się  że jesteś snem  który śniłam.

pierdolonadama dodano: 20 lipca 2012

Nie proszę Cię o nic.Nie wiem jak to powiedzieć.Czuję się, jakbyś mnie obudził ze snu i okazało się, że jesteś snem, który śniłam.

Teraz kiedy poczułam miłość lub coś na jej kształt czuję że znów mogę oddychać.

pierdolonadama dodano: 20 lipca 2012

Teraz,kiedy poczułam miłość-lub coś na jej kształt-czuję,że znów mogę oddychać.

Nie jestem już tak naiwna by wyobrażać sobie same dobre rzeczy.

pierdolonadama dodano: 20 lipca 2012

Nie jestem już tak naiwna,by wyobrażać sobie same dobre rzeczy.

miłość? to akceptacja drugiej osoby taką  jaką jest. to wzajemna pomoc w każdej potrzebnej chwili. to bezgraniczna opieka nawet w niepotrzebnej sytuacji. to strach przed wielką utratą. to coraz szybciej bijące serce  z którego wycieka uczucie. to motylki w brzuchu  których niczym nie da się uspokoić. to nieokreślone piękno  którego inni nie są w stanie pojąć. miłość to ciągła walka o drugą osobę. to pragnienie bycia lepszym i chęć udowodnienia swoich uczuć. to sytuacja  w której słowo 'kocham' oznacza wieczność.

pierdolonadama dodano: 20 lipca 2012

miłość? to akceptacja drugiej osoby taką, jaką jest. to wzajemna pomoc w każdej potrzebnej chwili. to bezgraniczna opieka nawet w niepotrzebnej sytuacji. to strach przed wielką utratą. to coraz szybciej bijące serce, z którego wycieka uczucie. to motylki w brzuchu, których niczym nie da się uspokoić. to nieokreślone piękno, którego inni nie są w stanie pojąć. miłość to ciągła walka o drugą osobę. to pragnienie bycia lepszym i chęć udowodnienia swoich uczuć. to sytuacja, w której słowo 'kocham' oznacza wieczność.

nigdy nie zrozumiem  jak można darzyć kogoś tak wielką miłością. deklarować  że to wszystko będzie trwało wiecznie. obiecywać  że zawsze będzie się obok. dawać słowo  że nigdy nie zasmakuje się innych ust. obdarowywać swoją miłość bezgranicznie i bezpodstawnie. mówić o przyszłości i pieczętować piękne wspomnienia. spełniać marzenia  a co lepsze  być głównym z nich. nie wiem  jak można rozpalić serce  a później na kiwnięcie ręką poprosić  aby uczucie zgasło.

pierdolonadama dodano: 20 lipca 2012

nigdy nie zrozumiem, jak można darzyć kogoś tak wielką miłością. deklarować, że to wszystko będzie trwało wiecznie. obiecywać, że zawsze będzie się obok. dawać słowo, że nigdy nie zasmakuje się innych ust. obdarowywać swoją miłość bezgranicznie i bezpodstawnie. mówić o przyszłości i pieczętować piękne wspomnienia. spełniać marzenia, a co lepsze, być głównym z nich. nie wiem, jak można rozpalić serce, a później na kiwnięcie ręką poprosić, aby uczucie zgasło.

pierdolonadama znów wchodzi w grę  plusik jest  wszystko jest.  pierdolonadama

pierdolonadama dodano: 20 lipca 2012

pierdolonadama znów wchodzi w grę, plusik jest, wszystko jest. [pierdolonadama]

Najtrudniejsza w życiu jest miłość.

wercia.11 dodano: 20 lipca 2012

Najtrudniejsza w życiu jest miłość.

 Mogłaś walczyć! Walczyłam  ale z czasem stwierdziłam  że jestem bezsilna i bezradna bo ile można walczyć o kogoś dla kogo nie ma najmniejszego znaczenia czy jesteś czy Cię nie ma czy chcesz się wypłakać  czy pośmiać? Czułam się jak żołnierz  który stoi na straconej pozycji i pozostaje mu tylko pogodzić się z daną sytuacją.

wercia.11 dodano: 20 lipca 2012

-Mogłaś walczyć!-Walczyłam ,ale z czasem stwierdziłam ,że jestem bezsilna i bezradna,bo ile można walczyć o kogoś dla kogo nie ma najmniejszego znaczenia czy jesteś czy Cię nie ma,czy chcesz się wypłakać, czy pośmiać? Czułam się jak żołnierz ,który stoi na straconej pozycji i pozostaje mu tylko pogodzić się z daną sytuacją.

I czasem się zastanawiam  dlaczego tak bardzo troszczymy się tym  jak wyglądamy  jak rozmawiamy i jak reagujemy i jakie ubrania kupujemy  ile one kosztują?  Czy to ma jakieś znaczenie?  Bo życie to uciążliwa walka

wercia.11 dodano: 20 lipca 2012

I czasem się zastanawiam, dlaczego tak bardzo troszczymy się tym, jak wyglądamy, jak rozmawiamy i jak reagujemy i jakie ubrania kupujemy, ile one kosztują? Czy to ma jakieś znaczenie? Bo życie to uciążliwa walka

Fajne fajne: Czekam na więcej:  teksty wercia.11 dodał komentarz: Fajne fajne:)Czekam na więcej:) do wpisu 18 lipca 2012
Szczęśliwy ten kto żyje teraźniejszością...

wercia.11 dodano: 16 lipca 2012

Szczęśliwy ten kto żyje teraźniejszością...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć