 |
|
.` nie jestem idelana, popełniam błędy, krzywdzę ludzi. ale gdy mówię kocham lub przepraszam to mówie serio a nie na niby.
|
|
 |
|
.` z czasem przywiązujemy się do innych nieświadomie.
|
|
 |
|
.` za kilka lat będziemy tylko wspomnieniem. mijając się na ulicy jedynie się uśmiechniemy do siebie, a może tak po prostu obojętnie przejdziemy. nie będziemy pamiętać tego co robiliśmy 'wczoraj', więc cieszmy się sobą póki możemy, bo czas ucieka i nigdy nie wraca.
|
|
 |
|
.` Spotkaliśmy się bym wytłumaczyła ci chemie , której nie rozumiałeś. Przyniosłeś dwa tymbarki, gdy go otworzyłam pod kapslem było napisane; ,,Zrób to teraz" Bez chwili zastanowienia , pocałowałam cie namiętnie , gdy odsunęłam się by zobaczyć twoją reakcję pokazałeś mi tylko kapsel ,,też cie kocham; * '' Pamiętasz , tak zaczął się nasz związek . Jak tu nie wierzyć w przeznaczenie. ?
|
|
 |
|
.` I uciec tam, gdzie rozum przestanie o Tobie myśleć, serce przestanie Cię potrzebować a ciało przestanie Cię pragnąć .
|
|
 |
|
` Zawiśniesz dlatego, że królowa ma kaprys, inne dupy to pastisz, niech całują w pierścień. Barbie - wypluj spermę, mommy no comprende. Non capisko - zamknij pysk, yo.
|
|
 |
|
` Może to dziwne ale lubie noce, lubie ten mrok, który narasta jak już zniknie słońce ...
|
|
 |
|
` Obejmij wzrokiem ogrom tej głupoty wśród nas.
Zza okien straszy złota jesień. Popatrz.
|
|
 |
|
` Chcę Cię przytulić, chwilę potem już udusić, wiem, że można żyć inaczej i tak być nie musi.
|
|
 |
|
` tańcz z kim chcesz, żyj po swojemu, chcę tylko być Twoim dostawcą tlenu.
|
|
 |
|
` nie, nie jestem wrażliwa. czasami po prostu nie mam siły być arogancka.
|
|
|
|