 |
|
Czy łzy mogą się skończyć a serce już nie może dalej pękać z powodu zbyt małych kawałków? / i.need.you
|
|
 |
|
Zapomniałam ci powiedzieć jak ważne są dla mnie twoje oczy / i.need.you
|
|
 |
|
I miłość i szczęście i uśmiech i marzenia i wiara i nadzieja - to wszystko kiedyś wróci. Pewnie nie od razu, później. Za dużo oczekujemy a to przecież nie stanie się z dnia na dzień. Któregoś dnia każda z nas obudzi się i pomyśli, że ten dzień będziemy tym nowym momentem w życiu. A co więcej zacznie działać w tym kierunku. Czekać. Wystarczy czekać. Cierpliwości kochane. / i.need.you
|
|
 |
|
Możesz zmienić niebo, które masz nad sobą, ale duszy w sobie nie.
|
|
 |
|
i patrze w Twoje oczy i wiem, że to jedyne czego mi trzeba.
|
|
 |
|
oni patrzą lecz nie widzą, z Twojej radości szydzą,
przychodzą kiedy są w potrzebie ~ Kamil Bednarek
|
|
 |
|
Ciągle pachnę sierpniowymi wspomnieniami.
|
|
 |
|
Bezgraniczne zaufanie może być przyczyną bolesnych rozczarowań.
|
|
 |
|
nazwałabym Cię chujem, ale Ty już nawet nie staniesz.
|
|
 |
|
i pomimo tego, że nie ma Cię obok zawsze jesteś w moim sercu. bo chociaż nie zdążyliśmy wziąć ślubu, przed samą sobą obiecałam Ci dozgonną wierność. zresztą, za każdym odpalanym zniczem czuję się jakbym zakładała Ci na palec obrączkę.
|
|
 |
|
przeszłość jest złośliwą suką, która uwielbia podstawiać nogi teraźniejszości.
|
|
 |
|
w dzisiejszych czasach to nie mężczyźni klękają przed kobietami tylko kobiety przed mężczyznami. ciekawe czy za niedługo zaczniecie nam też nakazywać wyciągania pierścionka?
|
|
|
|