głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika siedzewkiniemegozycia

Wczoraj   pełna obaw i wątpliwości pierwsza wspólna noc. A dzisiaj? Nie wiem jak bez Ciebie zasnę.

fuckit dodano: 9 lipca 2011

Wczoraj - pełna obaw i wątpliwości pierwsza wspólna noc. A dzisiaj? Nie wiem jak bez Ciebie zasnę.

i chociaż nie ma Cię przy mnie  wiem że myślisz o mnie intensywniej  niż gdybym Ci robiła właśnie loda. jednak tęsknota to czasem coś pięknego.

fuckit dodano: 9 lipca 2011

i chociaż nie ma Cię przy mnie, wiem że myślisz o mnie intensywniej, niż gdybym Ci robiła właśnie loda. jednak tęsknota to czasem coś pięknego.

najlepiej się tęskni po ciemku w samotności  licząc gwiazdy i paląc papierosy.

fuckit dodano: 9 lipca 2011

najlepiej się tęskni po ciemku w samotności, licząc gwiazdy i paląc papierosy.

Można milczeć i milczeniem kogoś ranić.

czekoladowykostek dodano: 9 lipca 2011

Można milczeć i milczeniem kogoś ranić. ; [

patrz  jak mnie nie ma.

onna dodano: 8 lipca 2011

patrz, jak mnie nie ma.

nikogo jak Ciebie.

onna dodano: 8 lipca 2011

nikogo,jak Ciebie.

są takie dnie  w które staje się inną osobą. myślę o wszystkim i o niczym. o tym co zrobiłam  albo zrobić powinnam. nie chce mi się z nikim rozmawiać  po prostu analizuje siebie. nie  nie jestem obrażona na nic  ani na nikogo  chociaż na taką wyglądam. usta ułożone w dzióbek  a oczy świecą mi się jakbym miała zaraz zacząć płakać  ale ja po prostu mam takie dni i to wcale nie zależy ode mnie. lubie się wtedy zamknąć w moim pokoju gdzie jest cicho i ciemno. słuchać własnego oddechu  albo nałożyc słuchawki na uszy i wsłuchać się w piosenkę  jakbym słuchała jej pierwszy raz... i tak fajnie na niczym mi wtedy nie zależy.

onna dodano: 8 lipca 2011

są takie dnie, w które staje się inną osobą. myślę o wszystkim i o niczym. o tym co zrobiłam, albo zrobić powinnam. nie chce mi się z nikim rozmawiać, po prostu analizuje siebie. nie, nie jestem obrażona na nic, ani na nikogo, chociaż na taką wyglądam. usta ułożone w dzióbek, a oczy świecą mi się jakbym miała zaraz zacząć płakać, ale ja po prostu mam takie dni i to wcale nie zależy ode mnie. lubie się wtedy zamknąć w moim pokoju gdzie jest cicho i ciemno. słuchać własnego oddechu, albo nałożyc słuchawki na uszy i wsłuchać się w piosenkę, jakbym słuchała jej pierwszy raz... i tak fajnie na niczym mi wtedy nie zależy.

  Po prostu nie chcesz o nim zapomnieć.   Problem tym  że ja nie mam o czym zapominać. Nie łączyło nas nico prócz paru przypadkowych rozmów  uśmiechów i dróg. Po prostu każde jego słowo wywarło zbyt duże piętno na moim życiu. Byle korektor i ruch zegarka wprzód tego nie zmyje.

onna dodano: 8 lipca 2011

- Po prostu nie chcesz o nim zapomnieć. - Problem tym, że ja nie mam o czym zapominać. Nie łączyło nas nico prócz paru przypadkowych rozmów, uśmiechów i dróg. Po prostu każde jego słowo wywarło zbyt duże piętno na moim życiu. Byle korektor i ruch zegarka wprzód tego nie zmyje.

afera zaczyna się dopiero gdy zdajesz sobie sprawę

notofajnie dodano: 8 lipca 2011

afera zaczyna się dopiero gdy zdajesz sobie sprawę

to nie jest groźba tylko faktu stwierdzenie

notofajnie dodano: 8 lipca 2011

to nie jest groźba tylko faktu stwierdzenie

po chuj się wpierdalasz w życie innych ludzi  powiedz?

notofajnie dodano: 8 lipca 2011

po chuj się wpierdalasz w życie innych ludzi, powiedz?

pilnuj lepiej swojej dupy  popatrz lepiej na siebie

notofajnie dodano: 8 lipca 2011

pilnuj lepiej swojej dupy, popatrz lepiej na siebie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć