głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika sheepx3

 Nie chcę zasypiać   boję się snów. Boję się  że znów w któryś uwierzę.

rexona1234 dodano: 1 stycznia 2012

"Nie chcę zasypiać - boję się snów. Boję się, że znów w któryś uwierzę."

gdy zobaczyłam jak kobieta zapala papierosa podczas mszy  to aż mi piwo z ręki wypadło .

klatelotek dodano: 1 stycznia 2012

gdy zobaczyłam jak kobieta zapala papierosa podczas mszy, to aż mi piwo z ręki wypadło .
Autor cytatu: karolinalove

Nieraz już chciałem tym pierdolnąć  choć wiem  że nie da rady. Choć wiem  że mi nie wolno  chciałbym z tego się ograbić. Złapać to coś w środku  to coś w sobie zabić. Bo ile razy w końcu można powietrzem się dławić?!

rexona1234 dodano: 1 stycznia 2012

Nieraz już chciałem tym pierdolnąć, choć wiem, że nie da rady. Choć wiem, że mi nie wolno, chciałbym z tego się ograbić. Złapać to coś w środku, to coś w sobie zabić. Bo ile razy w końcu można powietrzem się dławić?!

.   ...  usta zamykają się wtedy  gdy mają do powiedzenia coś ważnego.

yeeaaah dodano: 1 stycznia 2012

.` [...] usta zamykają się wtedy, gdy mają do powiedzenia coś ważnego.

.  zawsze udaję że nie ruszają mnie rzeczy na któtych najbardziej mi zależy

yeeaaah dodano: 1 stycznia 2012

.` zawsze udaję że nie ruszają mnie rzeczy na któtych najbardziej mi zależy

.  potrzebuję Cię. tu i teraz.

yeeaaah dodano: 1 stycznia 2012

.` potrzebuję Cię. tu i teraz.

.  tylko wtedy dam sobie radę  kiedy Ty będziesz ze mną

yeeaaah dodano: 1 stycznia 2012

.` tylko wtedy dam sobie radę, kiedy Ty będziesz ze mną

.  Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś kochasz  to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił  gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz  nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi  gapisz się całymi dniami na telefon  oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego  o jego szczęście  o to żeby cieszył się każdym dniem  każdą chwilą. I nie poddajesz się   wiesz  że nie możesz się poddać  bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie  co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen  jest sensem każdego Twojego dnia  każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz  podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak  to właśnie jest miłość.

yeeaaah dodano: 1 stycznia 2012

.` Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość.

UDANEGO MELANŻU WSZYSTKIM :DD!

congratulations dodano: 31 grudnia 2011

UDANEGO MELANŻU WSZYSTKIM :DD!

wypierdalaj  zakompleksiony pajac.

congratulations dodano: 31 grudnia 2011

wypierdalaj, zakompleksiony pajac.

Kiedy baba na matmie tłumaczy kolejną zasadę czegoś tam to mam ochotę napisać na karteczce   generalnie? Jebie mnie to  i postawić ją na mojej ławce.  abstractiions

congratulations dodano: 31 grudnia 2011

Kiedy baba na matmie tłumaczy kolejną zasadę czegoś tam to mam ochotę napisać na karteczce " generalnie? Jebie mnie to" i postawić ją na mojej ławce. /abstractiions

 Kocham Cię.  hahahaaa  a ten o Jasiu słyszałeś?  impulsive

congratulations dodano: 31 grudnia 2011

-Kocham Cię. -hahahaaa, a ten o Jasiu słyszałeś? /impulsive

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć