 |
|
Wreszcie zrozumiałem, co to znaczy ból. Ból to wcale nie znaczy dostać lanie, aż się mdleje. Ani nie znaczy rozciąć sobie stopę odłamkiem szkła tak, że lekarz musi ją zszywać. Ból zaczyna się dopiero wtedy, kiedy boli nas calutkie serce i zdaje się nam, że zaraz przez to umrzemy, i na dodatek nie możemy nikomu zdradzić naszego sekretu. Ból sprawia, że nie chce nam się ruszać ani ręką, ani nogą ani nawet przekręcić głowy na poduszce. -
José Mauro de Vasconcelos
|
|
 |
|
Jak tu żyć? Kiedy iść nie mamy już dokąd i po co,
O czym śnić? Kiedy najgorsze koszmary przychodzą nocą,
Jak znaleźć dziś nasz cel gdy wokół lśni głupców złoto,
a pośród tych chwil wciąż płynie ten potok i łzy co przestały już ufać oczom.
|
|
 |
|
''Osoba, którą kochasz może zrobić z Tobą wszystko. Jesteś pod jej kontrolą- Może Cię ranić, ale Ty i tak jej wybaczysz bo strach przed utratą tej osoby jest większy niż ból który Ci sprawia.''
|
|
 |
|
Nie potrafił mi wybaczyć wypowiedzianej prawdy, ale jej pierdolenie się po kątach wręcz przeciwnie.
|
|
 |
|
Już brakuje mi słów, łez i dni, by opisać ten okropny, nieuporządkowany kryzys w moim życiu. Wolałabym się zostać tchórzem i nigdy już się nie obudzić, ale nie mogę.
|
|
 |
|
Początek klasy maturalnej? Zjebany. Długie weekendy? Zjebane. Mikołajki? Zjebane. Święta? Zjebane. Sylwester? Zjebany. Nowy Rok? Zjebany. Urodziny? Zjebane. Studniówka? Zjebana. Ferie? Zjebane. Ja? Zjebana. Kurwa, ile jeszcze tego? NO KURWA ILE?!
|
|
 |
|
Brakuje mi osoby, która by mnie wyciągnęła z tego pieprzonego dołku, która pomogłaby mi odejść z tego syfu i która zniszczyłaby całe zło tkwiące we mnie.
|
|
 |
|
''Osoba, którą kochasz może zrobić z Tobą wszystko. Jesteś pod jej kontrolą- Może Cię ranić, ale Ty i tak jej wybaczysz bo strach przed utratą tej osoby jest większy niż ból który Ci sprawia.''
|
|
 |
|
do przodu idę nie zerkam za plecy
tak po latach zrozumiałem znaczenie słowa "koledzy"
|
|
 |
|
życie jest przewrotne pierdolony rollercoaster
nigdy nie zapomnę kto mi brat a kto pozer, proste.
|
|
 |
|
nigdy nie zapomnę tych melanży ziomek / Kali
|
|
|
|