głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika sensitiiive

zapomnieć! tak po prostu nie pamiętać o Tobie  nie wiedzieć  że byłeś  nie wiedzieć  że coś nas łączyło  tak po prostu mieć to w dupie  jebać najzwyczajniej  nie mieć świadomości jak mogło być jeszcze fajnie.

niunialubiszto dodano: 16 stycznia 2012

zapomnieć! tak po prostu nie pamiętać o Tobie, nie wiedzieć, że byłeś, nie wiedzieć, że coś nas łączyło, tak po prostu mieć to w dupie, jebać najzwyczajniej, nie mieć świadomości jak mogło być jeszcze fajnie.

Jestem zwykłą dziewczyną  a jednak przy Tobie czuję się wyjątkowa.

niunialubiszto dodano: 16 stycznia 2012

Jestem zwykłą dziewczyną, a jednak przy Tobie czuję się wyjątkowa.

Żałosne jest to  że pomimo tylu cierpień z Twojej strony  upokorzenia  łez i bólu   nie potrafię o Tobie zapomnieć.

niunialubiszto dodano: 16 stycznia 2012

Żałosne jest to, że pomimo tylu cierpień z Twojej strony, upokorzenia, łez i bólu, nie potrafię o Tobie zapomnieć.

tęskniła za jego zapachem   dużymi bluzami   koszulkami   mocnymi uściskami . wiedziała   że to nie wróci

niunialubiszto dodano: 16 stycznia 2012

tęskniła za jego zapachem , dużymi bluzami , koszulkami , mocnymi uściskami . wiedziała , że to nie wróci

lepiej trzymaj mnie za rękę i nie puszczaj na zakręcie.  Michał śpieeewa!♥

jachcemambexd dodano: 15 stycznia 2012

lepiej trzymaj mnie za rękę i nie puszczaj na zakręcie. /Michał śpieeewa!♥

Godzina 24   usiadlam na lawce   wpatrywalam sie w niebo   a powietrze mialo taki znajomy zapach   cieple noce   tamten czas   pierwszy chlopak   teraz po 4 latach   powietrze ma taki sam zapach . zawsze wolalam byc sama   ale dzisiaj poczulam   ze potrzebuje kogos z kim bede mogla patrzec w gwiazdy   kto pozyczy mi swoja bluze gdy zaczne marznac   nawet siedzenie z jego kumplami bedzie dla mnie zajebista rozrywka   byleby byc z nim   patrzec na niego w jego 'naturalnym srodowisku '   byc obok   byc jego ozdoba   jego zyciowa wena   powodem do zycia .

niunialubiszto dodano: 15 stycznia 2012

Godzina 24 , usiadlam na lawce , wpatrywalam sie w niebo , a powietrze mialo taki znajomy zapach , cieple noce , tamten czas , pierwszy chlopak , teraz po 4 latach , powietrze ma taki sam zapach . zawsze wolalam byc sama , ale dzisiaj poczulam , ze potrzebuje kogos z kim bede mogla patrzec w gwiazdy , kto pozyczy mi swoja bluze gdy zaczne marznac , nawet siedzenie z jego kumplami bedzie dla mnie zajebista rozrywka , byleby byc z nim , patrzec na niego w jego 'naturalnym srodowisku ' , byc obok , byc jego ozdoba , jego zyciowa wena , powodem do zycia .

: może i mnie zrani . może zostawi mnie tak jak wszystkie swoje poprzednie dziewczyny . może i będę przez niego płakała w poduszkę i popadnę w masakryczną depresję . być może zwyczajnie mną się bawi sterując mną jak marionetką . być może jest ze mną dla chorego zakładu ze swoimi kumplami . być może liczy tylko na jedno . być może to nie przetrwa zbyt długo . być może rozkocha mnie w sobie na całego a potem postara się   żebym cierpiała w najlepsze . być może przez niego zacznę znów spędzać samotne wieczory urozmaicone moim łkaniem i słuchanie melodii   które mi się z nim kojarzą . być może rozwali doszczętnie moje serce i zabierze mi ostatnie siły do życia . być może . ale teraz te wszystkie rzeczy najmniej mnie interesują . bo chcę z nim być   chcę być jego . wbrew wszystkiemu .

niunialubiszto dodano: 15 stycznia 2012

: może i mnie zrani . może zostawi mnie tak jak wszystkie swoje poprzednie dziewczyny . może i będę przez niego płakała w poduszkę i popadnę w masakryczną depresję . być może zwyczajnie mną się bawi sterując mną jak marionetką . być może jest ze mną dla chorego zakładu ze swoimi kumplami . być może liczy tylko na jedno . być może to nie przetrwa zbyt długo . być może rozkocha mnie w sobie na całego a potem postara się , żebym cierpiała w najlepsze . być może przez niego zacznę znów spędzać samotne wieczory urozmaicone moim łkaniem i słuchanie melodii , które mi się z nim kojarzą . być może rozwali doszczętnie moje serce i zabierze mi ostatnie siły do życia . być może . ale teraz te wszystkie rzeczy najmniej mnie interesują . bo chcę z nim być , chcę być jego . wbrew wszystkiemu .

powiedz mi. patrzyłeś kiedyś na wnętrze?

niunialubiszto dodano: 15 stycznia 2012

powiedz mi. patrzyłeś kiedyś na wnętrze?

GUDER PIERDOLEC hahahahha teksty jachcemambexd dodał komentarz: GUDER PIERDOLEC hahahahha do wpisu 15 stycznia 2012
słuchałam piosenki  która mi cię najbardziej przypominała. i nie płakałam  mimo świadomości  że cię kocham. każdy łudził się tym  że mi przeszło. ale nie  nie przeszło mi. ja po prostu nie mam już czym płakać.

niunialubiszto dodano: 15 stycznia 2012

słuchałam piosenki, która mi cię najbardziej przypominała. i nie płakałam, mimo świadomości, że cię kocham. każdy łudził się tym, że mi przeszło. ale nie, nie przeszło mi. ja po prostu nie mam już czym płakać.

wiem  że czasem jestem trochę niesforna. lekko postrzelona i bywam kłopotliwa. mam 1000 wad i 100 usterek i ogólnie daleko mi do ideału. ale w środku bije czyste serduszko potrzebujące miłości i ciepła i chcące dać tyle ile otrzyma albo jeszcze więcej.

niunialubiszto dodano: 15 stycznia 2012

wiem, że czasem jestem trochę niesforna. lekko postrzelona i bywam kłopotliwa. mam 1000 wad i 100 usterek i ogólnie daleko mi do ideału. ale w środku bije czyste serduszko potrzebujące miłości i ciepła i chcące dać tyle ile otrzyma albo jeszcze więcej.

Bo tak dobrze mieć Ciebie tak blisko  mówić o tym co boli  co gryzie sumienie  mówić po prostu wszystko♥

niunialubiszto dodano: 15 stycznia 2012

Bo tak dobrze mieć Ciebie tak blisko, mówić o tym co boli, co gryzie sumienie, mówić po prostu wszystko♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć