 |
|
Chłopcy czy faceci dadzą sobie po razie, jak mają jakieś spięcie, pójdą na piwo. A kobieta chowa urazę latami. 20 lat później będzie pamiętała, kto jej rozdeptał babkę w piaskownicy.
|
|
 |
|
Milczymy by nie pogorszyć sprawy. Tracimy szansę nic nie mówiąc.
|
|
 |
|
doprowadź do tego, aby ludzie dławili się, przez Twoje sukcesy.
|
|
 |
|
' Upić się radością i mieć
kaca do końca życia '
|
|
 |
|
Jedno jest pewne : miłość wisi w powietrzu i pachnie jak Envy Gucciego!
|
|
 |
|
Przez te 5 minut gdy milczenie górę bierze. Stoimy tak bezczynnie i nie wiemy co powiedzieć.
|
|
 |
|
Między tym co w tobie i we mnie, są błędy, których analizy nigdy nie będziemy pewni i życiowe dewizy, schizy, sentymenty, sprawiają że momenty odrzucają swe błędy.
|
|
 |
|
faceci trzepią Cie jak perski dywan .
|
|
 |
|
Powoli ginie tysiące zachodów słońca
|
|
 |
|
Bóg wie, co skrywa się w tych słabych i pijanych sercach
Zdaje się, że całowałeś dziewczyny i sprawiłeś, że płaczą
Te Silne Królowe niepowodzenia
Bóg wie, co skrywa się w tych słabych i zatopionych oczach
Ognisty tłum niemych aniołów
Dających miłość i nie otrzymujących nic w zamian
|
|
 |
|
Ludzkie ciało co 7 lat odnawia się całkowicie , co do komórki. Oznacza to, że nawet najmniejsza część każdego z nas nie jest tym, czym było 7 lat wcześniej..
|
|
 |
|
Są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze. choćby nie wiadomo jak Nas zawiedli, i jak bardzo pozwolili Nam cierpieć. i mimo, że wywoływali najokropniejszy ból, gdy odchodzili - to wywołują najcudowniejszy uśmiech, gdy wracają.
|
|
|
|