głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika schatz7

Nigdy nie byłeś i nie będziesz częścią mojego świata. Ty jesteś jego całością.

zakochanawnim dodano: 5 maja 2014

Nigdy nie byłeś i nie będziesz częścią mojego świata. Ty jesteś jego całością.

Może zdarzyć się tak  że kiedyś przestaniemy się kochać i nadejdzie czas rozstania. ale jeśli nawet do tego dojdzie nigdy nie zapomnę smaku twych ust  który jest dla mnie najcenniejszy.

zakochanawnim dodano: 5 maja 2014

Może zdarzyć się tak, że kiedyś przestaniemy się kochać i nadejdzie czas rozstania. ale jeśli nawet do tego dojdzie nigdy nie zapomnę smaku twych ust, który jest dla mnie najcenniejszy.

Dziś potrzebne są tylko ciepłe i szerokie ramiona  które zdołałyby przytulić na tyle mocno  by zgnieść wszystkie problemy  niemoralne nadzieje i marzenia.

zakochanawnim dodano: 5 maja 2014

Dziś potrzebne są tylko ciepłe i szerokie ramiona, które zdołałyby przytulić na tyle mocno, by zgnieść wszystkie problemy, niemoralne nadzieje i marzenia.

I był jej indywidualnym szczęściem  silnym narkotykiem  od którego była uzależniona już na wieki.

zakochanawnim dodano: 5 maja 2014

I był jej indywidualnym szczęściem, silnym narkotykiem, od którego była uzależniona już na wieki.

Przychodzi taka pora  kiedy nie żądasz niczego. Ani ust  ani uśmiechu  ani miękkich ramion  ani oddechu jego obecności. Wystarcza  że On jest.

zakochanawnim dodano: 5 maja 2014

Przychodzi taka pora, kiedy nie żądasz niczego. Ani ust, ani uśmiechu, ani miękkich ramion, ani oddechu jego obecności. Wystarcza, że On jest.

KOCHAM CIĘ MÓJ SKARBIE. DOBRZE  ŻE CIĘ MAM. NICZEGO WIĘCEJ NIE POTRZEBUJĘ! ♥

niekoffana dodano: 5 maja 2014

KOCHAM CIĘ MÓJ SKARBIE. DOBRZE, ŻE CIĘ MAM. NICZEGO WIĘCEJ NIE POTRZEBUJĘ! ♥

Czego się boję? Ciebie  to znaczy siebie bez Ciebie

liliii dodano: 4 maja 2014

Czego się boję? Ciebie, to znaczy siebie bez Ciebie

Wierzę  że nasza miłość przezwycięży wszystko. A pewnego dnia do Ciebie wrócę tak jak obiecałam

liliii dodano: 4 maja 2014

Wierzę, że nasza miłość przezwycięży wszystko. A pewnego dnia do Ciebie wrócę tak jak obiecałam

Wiecie co jest piękne?    Piękne jest to kiedy masz osobę która jest Twoim kumplem  najwspanialszym przyjacielem  drugą połową. Oddaje swoje serce  robi wszystko by Cię uszczęśliwić. Łapie Cię wtedy  kiedy Twoje skrzydła zapomną jak latać.    Ja mam osobę która brnęła ze mną po moje marzenia  była i jest kibicem w każdym calu  dopinguje bezgranicznie. Kiedy ziemia rozpadała mi się pod nogami a ja rozsypywałam się na drobne kawałki On zbierał mnie w całość.  Ta osoba znosi moje największe fochy świata  doświadcza wszystkiego co czuję i znosi naszą rozłąkę.    Ta osoba zgodziła się na realizację moich marzeń mimo  że nie jestem przy nim obecna. Dostałam pewien bilet  ale z gwarancją bezgranicznej miłości!    To On wysłuchiwał cierpliwie całe nasze 5 lat  że nadejdzie dzień kiedy go opuszczę w imię samolotów  wciąż powtarzając żeby się nie gniewał    Dziękuję Tobie za te 5 lat i 1 miesiąc razem. 1 rok i 4 miesiące oddzielnie  co daje nam w sumie 6 lat i 5 miesięcy

liliii dodano: 4 maja 2014

Wiecie co jest piękne? Piękne jest to kiedy masz osobę która jest Twoim kumplem, najwspanialszym przyjacielem, drugą połową. Oddaje swoje serce, robi wszystko by Cię uszczęśliwić. Łapie Cię wtedy, kiedy Twoje skrzydła zapomną jak latać. Ja mam osobę która brnęła ze mną po moje marzenia, była i jest kibicem w każdym calu, dopinguje bezgranicznie. Kiedy ziemia rozpadała mi się pod nogami a ja rozsypywałam się na drobne kawałki On zbierał mnie w całość. Ta osoba znosi moje największe fochy świata, doświadcza wszystkiego co czuję i znosi naszą rozłąkę. Ta osoba zgodziła się na realizację moich marzeń mimo, że nie jestem przy nim obecna. Dostałam pewien bilet, ale z gwarancją bezgranicznej miłości! To On wysłuchiwał cierpliwie całe nasze 5 lat, że nadejdzie dzień kiedy go opuszczę w imię samolotów, wciąż powtarzając żeby się nie gniewał Dziękuję Tobie za te 5 lat i 1 miesiąc razem. 1 rok i 4 miesiące oddzielnie, co daje nam w sumie 6 lat i 5 miesięcy

Proszę byś przed snem spoj­rzał w niebo i po­myślał o mnie  że jes­tem  żyję i za­sypiam pod tym sa­mym niebem  co Ty. Sko­ro nie mogę być przy To­bie to przy­naj­mniej możemy dzielić te chwi­le i a nóż uda nam się spra­wić  by nasza miłość trwała wiecznie.

liliii dodano: 4 maja 2014

Proszę byś przed snem spoj­rzał w niebo i po­myślał o mnie, że jes­tem, żyję i za­sypiam pod tym sa­mym niebem, co Ty. Sko­ro nie mogę być przy To­bie to przy­naj­mniej możemy dzielić te chwi­le i a nóż uda nam się spra­wić, by nasza miłość trwała wiecznie.

NAJCUDOWNIEJSZE PÓŁ ROKU ! ♥

ciamciaramciaa dodano: 4 maja 2014

NAJCUDOWNIEJSZE PÓŁ ROKU ! ♥

Naiwna idiotka  która wierzyła  że niebo jest na ziemi.

zakochanawnim dodano: 3 maja 2014

Naiwna idiotka, która wierzyła, że niebo jest na ziemi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć