głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika sander121

 2  Naćpał się pewnie. ‘pomyślała. Wzięła głęboki oddech i odpowiedziała 'Wyjdź'  jego wargi się rozchyliły chcąc coś powiedzieć. Tak bardzo pragnęła jego ust  wtulić się w tę bluzę i wypłakać. szeptąć do ucha  że kocha  i usłyszeć że on również  że obiecuję że już to się więcej nie powtórzy. Jednak nie dała mu dojść do słowa  krzyczała 'Wynoś się stąd nie chcę Cię widzieć’  a on posłusznie wyszedł   patrząc na nią swoimi  oczami  w której widniała pustka.  W głębi duszy chciała  by się sprzeciwił  podszedł i pocałował  wzmógł rytm serca  rozpalił zmysł  na nowo sprawił by wszystko było jak dawniej  za czasów pięknej miłości  której nikt nie mógł zniszczyć  a on po prostu wyszedł.

zozolandia dodano: 5 marca 2011

[2] Naćpał się pewnie. ‘pomyślała. Wzięła głęboki oddech i odpowiedziała 'Wyjdź', jego wargi się rozchyliły chcąc coś powiedzieć. Tak bardzo pragnęła jego ust, wtulić się w tę bluzę i wypłakać. szeptąć do ucha, że kocha, i usłyszeć że on również, że obiecuję że już to się więcej nie powtórzy. Jednak nie dała mu dojść do słowa, krzyczała 'Wynoś się stąd nie chcę Cię widzieć’, a on posłusznie wyszedł, patrząc na nią swoimi oczami, w której widniała pustka. W głębi duszy chciała, by się sprzeciwił, podszedł i pocałował, wzmógł rytm serca, rozpalił zmysł, na nowo sprawił by wszystko było jak dawniej, za czasów pięknej miłości, której nikt nie mógł zniszczyć, a on po prostu wyszedł.

Odnosząc się do uczuć względem Twojej osoby  używam czasu przeszłego.

zozolandia dodano: 4 marca 2011

Odnosząc się do uczuć względem Twojej osoby, używam czasu przeszłego.

marzą mi się wiosenne pikniki.

zozolandia dodano: 4 marca 2011

marzą mi się wiosenne pikniki.

Uśmiech od osoby nieznanej ma magiczną moc  potrafi poprawić humor na cały dzień.

zozolandia dodano: 4 marca 2011

Uśmiech od osoby nieznanej ma magiczną moc, potrafi poprawić humor na cały dzień.

usypiam ze złamanym sercem  niedbale posklejanym plastrami.

zozolandia dodano: 4 marca 2011

usypiam ze złamanym sercem, niedbale posklejanym plastrami.

wystarczy żebyś słuchał  obejmował i od czasu do czasu kochał. nic więcej.

zozolandia dodano: 4 marca 2011

wystarczy żebyś słuchał, obejmował i od czasu do czasu kochał. nic więcej.

'Wiosna to czas na całowanie.'  net

zozolandia dodano: 4 marca 2011

'Wiosna to czas na całowanie.' /net

są ludzie  którym mówisz wszystko.

zozolandia dodano: 4 marca 2011

są ludzie, którym mówisz wszystko.

Kochaj mnie jak wariat  kochaj mnie jak świr !

pyska09 dodano: 3 marca 2011

Kochaj mnie jak wariat, kochaj mnie jak świr !

Mężczyzna gdy kocha kobietę  nigdy jej nie zostawi  nie straci jej zaufania  nie pozwoli by przez niego płakała. Nigdy nie spojrzy na inną i innej nie dotknie. NIGDY  bo ją kocha.

pyska09 dodano: 3 marca 2011

Mężczyzna gdy kocha kobietę, nigdy jej nie zostawi, nie straci jej zaufania, nie pozwoli by przez niego płakała. Nigdy nie spojrzy na inną i innej nie dotknie. NIGDY, bo ją kocha.

zamiast kolacji w słynnej restauracji wolę puszkę coca coli i frytki z McDonalda. Z tobą.

pyska09 dodano: 3 marca 2011

zamiast kolacji w słynnej restauracji wolę puszkę coca-coli i frytki z McDonalda. Z tobą.

 To dla ciebie tak mocno moje serce zawsze bije  Kiedy jesteś razem ze mną czuje  że naprawdę żyje

pyska09 dodano: 3 marca 2011

`To dla ciebie tak mocno moje serce zawsze bije Kiedy jesteś razem ze mną czuje, że naprawdę żyje`

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć