głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika rzaba_xd

 Raz proszę tylko  nie kłóćmy się wreszcie  po prostu żyjmy osobno i łapmy szczęście.

dzrzefko dodano: 11 listopada 2013

"Raz proszę tylko, nie kłóćmy się wreszcie, po prostu żyjmy osobno i łapmy szczęście."

 Nie wiem czy to świat zwariował  czy to ja łapię lekką schizofrenie i dziwnego doła.

dzrzefko dodano: 11 listopada 2013

"Nie wiem czy to świat zwariował, czy to ja łapię lekką schizofrenie i dziwnego doła."

 Daje sobie trochę czasu  Nie chce dłużej gnać bez tchu. Moje cztery ściany w bloku  spokój Czekam aż opadnie popiół.

dzrzefko dodano: 11 listopada 2013

"Daje sobie trochę czasu, Nie chce dłużej gnać bez tchu. Moje cztery ściany w bloku, spokój Czekam aż opadnie popiół."

 Kiedyś spijemy toast za te śmieszne plany i za to co jeszcze przed nami  ale dziś już nie dzwoń  dziś zapijam pamięć.

dzrzefko dodano: 11 listopada 2013

"Kiedyś spijemy toast za te śmieszne plany i za to co jeszcze przed nami, ale dziś już nie dzwoń, dziś zapijam pamięć."

Musisz objąć mnie mocno  gdy wchodzimy gdzieś razem i mieć tą świadomość  że masz najlepszą pannę.. I dać mi swobodę  a nie zerkać co minutę i mieć w oczach tą pewność  że i tak tu wrócę.  Mieć w oczach tą moc  co przyciąga jak magnes i sprawiać  że przyśpiesza mi tętno  gdy w nie patrzę. I sprawiać  że drżą mi kolana  gdy mnie obcinasz  a kiedy staniesz za mną to mam szybciej oddychać.    Wdowa

lightmeup dodano: 11 listopada 2013

Musisz objąć mnie mocno, gdy wchodzimy gdzieś razem i mieć tą świadomość, że masz najlepszą pannę.. I dać mi swobodę, a nie zerkać co minutę i mieć w oczach tą pewność, że i tak tu wrócę. Mieć w oczach tą moc, co przyciąga jak magnes i sprawiać, że przyśpiesza mi tętno, gdy w nie patrzę. I sprawiać, że drżą mi kolana, gdy mnie obcinasz, a kiedy staniesz za mną to mam szybciej oddychać.--- Wdowa

 Mogę pożyczać kutasa  nie pożyczam serca

dzrzefko dodano: 11 listopada 2013

"Mogę pożyczać kutasa, nie pożyczam serca"

 Poranki bez kaca i filmy w całości bez strat   to nie ja.  Trzymanie się zasad i pionu by spokojnie stać   to nie ja.

dzrzefko dodano: 11 listopada 2013

"Poranki bez kaca i filmy w całości bez strat - to nie ja. Trzymanie się zasad i pionu by spokojnie stać - to nie ja."

 Już mi obojętne polej  popij jeb się.  Dym gryzie w gardło i wkurwia krzyk śpiewy.  Chce się zrzygać nie pamiętać nic.  Chce wyjść chce przepić ich.

dzrzefko dodano: 11 listopada 2013

"Już mi obojętne polej, popij jeb się. Dym gryzie w gardło i wkurwia krzyk śpiewy. Chce się zrzygać nie pamiętać nic. Chce wyjść chce przepić ich."

 Zarzucam kurtkę i wiem że mam dość już.  Zarzucam kurtkę i wiem gdzie mam dojść  chuj  Powietrze ja jak bym nie miał tętna.  Kolejny haust powietrza pluję nie pamiętam

dzrzefko dodano: 11 listopada 2013

"Zarzucam kurtkę i wiem że mam dość już. Zarzucam kurtkę i wiem gdzie mam dojść, chuj Powietrze ja jak bym nie miał tętna. Kolejny haust powietrza pluję nie pamiętam"

 Spytaj Mamę za co kocha Ojca  spytaj Ojca za co szanuje Brata i pomyśl  czy osoba która od Ciebie odeszła  była warta słowa  kocham ?

przemytnikemocji dodano: 9 listopada 2013

"Spytaj Mamę za co kocha Ojca, spytaj Ojca za co szanuje Brata i pomyśl, czy osoba która od Ciebie odeszła, była warta słowa "kocham"?

piekło jest puste  wszystkie diabły są tu.

wziuum dodano: 9 listopada 2013

piekło jest puste, wszystkie diabły są tu.

czasem na zgliszczach jeszcze tli sie iskra.

przemytnikemocji dodano: 9 listopada 2013

czasem na zgliszczach jeszcze tli sie iskra.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć