głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika rozowa_ksiezniczka_

Dzisiaj Strefa Kibica z eM i reszta :   ..oczywiście liczymy na Hiszpanow D   Pepe=Srepe haha   dla lasek ktore interesuje sie piłka przez Euro..rzygam tym  DD

rozkoszujsiemnaa dodano: 27 czerwca 2012

Dzisiaj Strefa Kibica z eM i reszta : **..oczywiście liczymy na Hiszpanow;D Pepe=Srepe haha ( dla lasek ktore interesuje sie piłka przez Euro..rzygam tym ;DD )

Czekamy nie cierpliwie do Piatku..pozniej wymarzone Wakacje       5 lipca wkoncu na mecz Lecha a pozniej wypoczynek...Hiszpania a doklandnie jak narazie Gran Canaria apozniej co dalej to okaze sie jeszcze..moze Lloret de mar hmm..? :

rozkoszujsiemnaa dodano: 27 czerwca 2012

Czekamy nie cierpliwie do Piatku..pozniej wymarzone Wakacje^^ /// 5 lipca wkoncu na mecz Lecha a pozniej wypoczynek...Hiszpania a doklandnie jak narazie Gran Canaria apozniej co dalej to okaze sie jeszcze..moze Lloret de mar hmm..? : ))

dobrze wiem  że czasem bardzo trudno mnie kochać  ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach. mam ją tylko dla Ciebie  całe serce dla Ciebie  mam wszystko dla Ciebie

rozkoszujsiemnaa dodano: 27 czerwca 2012

dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać, ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach. mam ją tylko dla Ciebie, całe serce dla Ciebie, mam wszystko dla Ciebie

Gran Canaria  D teksty rozkoszujsiemnaa dodał komentarz: Gran Canaria ;D do wpisu 27 czerwca 2012
Dziękuje jeszcze raz za wszystko ! teksty rozkoszujsiemnaa dodał komentarz: Dziękuje jeszcze raz za wszystko ! do wpisu 27 czerwca 2012
Bo kiedy nie możemy zasnąć nachodzą nas myśli o sytuacjach  które mogły potoczyć się inaczej. Słowach  które wypowiedzieliśmy i których żałujemy  że nie wypowiedzieliśmy. Oraz o rzeczach  które zrobiliśmy i które mogliśmy zrobić

rozkoszujsiemnaa dodano: 27 czerwca 2012

Bo kiedy nie możemy zasnąć nachodzą nas myśli o sytuacjach, które mogły potoczyć się inaczej. Słowach, które wypowiedzieliśmy i których żałujemy, że nie wypowiedzieliśmy. Oraz o rzeczach, które zrobiliśmy i które mogliśmy zrobić

Pamiętam jak się uśmiechałaś     jak zasypiałaś     delikatną grę mięśni Twojego ciała .   Styczniowy deszcz tworzył na gałęziach drzew sople .   W powietrzu parował Twój ciepły oddech .   Czułem Twój smak byłaś dla mnie tak bliska .   Twoje wilgotne włosy obok mojego policzka .   Bezpowrotna przeszłość dlatego mnie smuci .   To wszystko minęło nigdy już nie wróci !

jakchc3sz dodano: 25 czerwca 2012

Pamiętam jak się uśmiechałaś , jak zasypiałaś , delikatną grę mięśni Twojego ciała . Styczniowy deszcz tworzył na gałęziach drzew sople . W powietrzu parował Twój ciepły oddech . Czułem Twój smak byłaś dla mnie tak bliska . Twoje wilgotne włosy obok mojego policzka . Bezpowrotna przeszłość dlatego mnie smuci . To wszystko minęło nigdy już nie wróci !

  Tutaj gdzie żyjemy nie ma słońca     Bóg o nas zapomniał .   Bo tutaj gdzie żyjemy tak łatwo wejść   ale już gorzej się wydostać .   Tutaj gdzie żyjemy ból nie ma końca   cierpienia nowy rozdział .   Bo tutaj gdzie żyjemy musisz mieć w sobie siłę     żeby temu życiu sprostać . !

jakchc3sz dodano: 25 czerwca 2012

` Tutaj gdzie żyjemy nie ma słońca , Bóg o nas zapomniał . Bo tutaj gdzie żyjemy tak łatwo wejść , ale już gorzej się wydostać . Tutaj gdzie żyjemy ból nie ma końca , cierpienia nowy rozdział . Bo tutaj gdzie żyjemy musisz mieć w sobie siłę , żeby temu życiu sprostać . !

Wrzuc luz   bo na chuj masz się spinać   jebać to nie Twoj klimat   ich życiorys to kpina . Nie ważne co będzie za pare lat tu i teraz . Teraz jest twój swiat .

jakchc3sz dodano: 25 czerwca 2012

Wrzuc luz , bo na chuj masz się spinać , jebać to nie Twoj klimat , ich życiorys to kpina . Nie ważne co będzie za pare lat tu i teraz . Teraz jest twój swiat .

Nie trać nigdy wiary     wiara może czynić cuda     miej zawsze nadzieje     bez nadziei się nie uda     jak podpowiada dusza .   kieruj się w życiu miłością     pogódź się z przeszłością     zacznij żyć teraźniejszością .

jakchc3sz dodano: 25 czerwca 2012

Nie trać nigdy wiary , wiara może czynić cuda , miej zawsze nadzieje , bez nadziei się nie uda , jak podpowiada dusza . kieruj się w życiu miłością , pogódź się z przeszłością , zacznij żyć teraźniejszością .

 Jeśli odbiłeś sie od dna tego piekła to nie wracaj tu więcej  nie patrz za siebie  nie zerkaj.

jakchc3sz dodano: 25 czerwca 2012

`Jeśli odbiłeś sie od dna tego piekła to nie wracaj tu więcej, nie patrz za siebie, nie zerkaj.` ; ))

  Ludzie zapomnieli dokąd idą  tym bardziej skąd przyszli.Zanikają wartości  ludzie toczą ciągły wyścig. Konsumuj człowiek i pomnażaj swoje zyski  ja mówie Ci nie wierzysz w to  pieniądze nie są wszystkim.

jakchc3sz dodano: 25 czerwca 2012

` Ludzie zapomnieli dokąd idą, tym bardziej skąd przyszli.Zanikają wartości, ludzie toczą ciągły wyścig. Konsumuj człowiek i pomnażaj swoje zyski, ja mówie Ci nie wierzysz w to, pieniądze nie są wszystkim.`

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć