głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika roxannee

To normalne  że po takiej radości  która towarzyszyła przez parę dni  nadejdzie płacz. Nawet nie wiem  co jest tego powodem. Monotonia  samotność czy ludzie  którzy są tak cholernie szczęśliwi  a ja nie.

estate dodano: 27 listopada 2013

To normalne, że po takiej radości, która towarzyszyła przez parę dni, nadejdzie płacz. Nawet nie wiem, co jest tego powodem. Monotonia, samotność czy ludzie, którzy są tak cholernie szczęśliwi, a ja nie.

 I mojej matki łzy  jak do domu wpadły psy  Wstyd mi było przeokropnie  wiem że zawiodłem  To już nie ten dzieciak z boiska  podarte spodnie  Nigdy nie będzie podobnie  każdy dorasta  Zostaje skaza na psychice wpadasz w sidła miasta  To retrospekcja zdarzeń  miałem wiele marzeń  Chciałem być sportowcem  a zostałem nałogowcem  Życia nałogowcem  z życia naukę wyniosłem..

historiazmojegozycia dodano: 27 listopada 2013

"I mojej matki łzy, jak do domu wpadły psy Wstyd mi było przeokropnie, wiem że zawiodłem To już nie ten dzieciak z boiska, podarte spodnie Nigdy nie będzie podobnie, każdy dorasta Zostaje skaza na psychice wpadasz w sidła miasta To retrospekcja zdarzeń, miałem wiele marzeń Chciałem być sportowcem, a zostałem nałogowcem Życia nałogowcem, z życia naukę wyniosłem.."

Jeżeli masz w sobie na tyle skurwysyństwa żeby obrabiać mi za plecami dupę  to znajdź w sobie chociaż krztynę odwagi  by powiedzieć mi to prosto w oczy.   slonbogiem

historiazmojegozycia dodano: 27 listopada 2013

Jeżeli masz w sobie na tyle skurwysyństwa żeby obrabiać mi za plecami dupę, to znajdź w sobie chociaż krztynę odwagi, by powiedzieć mi to prosto w oczy. / slonbogiem
Autor cytatu: slonbogiem

  Dzisiaj mi smutno i chuj  ty spinasz się kurwa o każdy mój problem. I po co się synek tak spinasz  powiedz  ty  martwisz się o mnie?

historiazmojegozycia dodano: 27 listopada 2013

" Dzisiaj mi smutno i chuj, ty spinasz się kurwa o każdy mój problem. I po co się synek tak spinasz, powiedz, ty, martwisz się o mnie? "

Wiedz o tym   że mam Cię głęboko   głęboko w ..... serduszku.

kropeczka7127 dodano: 26 listopada 2013

Wiedz o tym , że mam Cię głęboko , głęboko w ..... serduszku.

grałam w POKEMONY  więc wiem jak Cię złapać.

kropeczka7127 dodano: 26 listopada 2013

grałam w POKEMONY, więc wiem jak Cię złapać.

gdybyście mieli szanse cofnąć czas  na pewno naprawilibyście wszystkie swoje błędy ale także popełnili inne. kto wie czy nie gorsze.

kropeczka7127 dodano: 26 listopada 2013

gdybyście mieli szanse cofnąć czas, na pewno naprawilibyście wszystkie swoje błędy ale także popełnili inne. kto wie czy nie gorsze.

Kocham  gdy Twoje oczy bardziej się śmieją niż Ty.

kropeczka7127 dodano: 26 listopada 2013

Kocham, gdy Twoje oczy bardziej się śmieją niż Ty.

Czuję  że moja miłość do Ciebie staje się silniejsza z dnia na dzień.

kropeczka7127 dodano: 26 listopada 2013

Czuję, że moja miłość do Ciebie staje się silniejsza z dnia na dzień.

gdy z Tobą pisze  szczerze sie do monitora jak osiol do shreka

kropeczka7127 dodano: 26 listopada 2013

gdy z Tobą pisze, szczerze sie do monitora jak osiol do shreka

Znowu patrzy tak jak wtedy.

kropeczka7127 dodano: 26 listopada 2013

Znowu patrzy tak jak wtedy.

Czuję się obca w swoim ciele.

kropeczka7127 dodano: 26 listopada 2013

Czuję się obca w swoim ciele.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć