głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika rodzynka_w_serniku

ide coś poszlajać na miasto.

search dodano: 31 maja 2013

ide coś poszlajać na miasto.

Czasami chyba trzeba się rozpaść  ale tak porządnie   osobno głowa ręce  nogi i serce przede wszystkim. Potem ponownie pozbierać  wszystko odpowiednio ułożyć skleić dość mocnym klejem i czekać aż wyschnie  najgorzej jest wtedy kiedy to wszystko długo schnie  ale warto czekać.Warto   aby zobaczyć inną siebie   pewniejszą.Może nieco zranioną   ale pewniejszą

notcorrect dodano: 31 maja 2013

Czasami chyba trzeba się rozpaść, ale tak porządnie , osobno głowa ręce, nogi i serce przede wszystkim. Potem ponownie pozbierać, wszystko odpowiednio ułożyć skleić dość mocnym klejem i czekać aż wyschnie, najgorzej jest wtedy kiedy to wszystko długo schnie, ale warto czekać.Warto , aby zobaczyć inną siebie , pewniejszą.Może nieco zranioną , ale pewniejszą ,

I znów znajdujemy się w punkcie wyjścia   pośród cichych dni i nieśmiałych zakamarków duszy. Pośród spokojnych nocy i wczesnych poranków.

notcorrect dodano: 31 maja 2013

I znów znajdujemy się w punkcie wyjścia , pośród cichych dni i nieśmiałych zakamarków duszy. Pośród spokojnych nocy i wczesnych poranków.

To zastanawiające czy człowiek kiedykolwiek może się  wytęsknić  czy takie zjawisko następuje w naszym życiu? Czy odchodzi  by wrócić ze zdwojoną siłą i śmiać się ironicznie ze swojej wielkiej wygranej?

notcorrect dodano: 31 maja 2013

To zastanawiające czy człowiek kiedykolwiek może się "wytęsknić" czy takie zjawisko następuje w naszym życiu? Czy odchodzi, by wrócić ze zdwojoną siłą i śmiać się ironicznie ze swojej wielkiej wygranej?

Jak kogoś zabić? Powiedz  że go kochasz. I nie odezwij się do niego nigdy więcej.

agaaa666 dodano: 31 maja 2013

Jak kogoś zabić? Powiedz, że go kochasz. I nie odezwij się do niego nigdy więcej.

Dziś to nie istotne   dziś przecież jesteś gdzie indziej . I jedyne czego żałuję to tego że nie skończyłam z nami wcześniej

chuckbezcenzury dodano: 31 maja 2013

Dziś to nie istotne , dziś przecież jesteś gdzie indziej . I jedyne czego żałuję to tego że nie skończyłam z nami wcześniej

Najbardziej nierozsądne co możesz zrobić to zmienić się dla kogoś. Bo  gdy tego kogoś zabraknie w twoim życiu  nie będziesz miała ani jego  ani siebie..

chuckbezcenzury dodano: 31 maja 2013

Najbardziej nierozsądne co możesz zrobić to zmienić się dla kogoś. Bo, gdy tego kogoś zabraknie w twoim życiu, nie będziesz miała ani jego, ani siebie..

Twoje pomocne dłonie zamykają mi się na gardle   znam je tak  że mogę nawijać ich linie papilarne.  enson

notcorrect dodano: 31 maja 2013

Twoje pomocne dłonie zamykają mi się na gardle, znam je tak, że mogę nawijać ich linie papilarne./ enson

Jesteś wszystkim czego dziś chcę.

agaaa666 dodano: 30 maja 2013

Jesteś wszystkim czego dziś chcę.

Awaria na linii moje serce   jego serce.

agaaa666 dodano: 30 maja 2013

Awaria na linii moje serce - jego serce.

Mam ochotę wejść dyskretnie pod Twój koc.

agaaa666 dodano: 30 maja 2013

Mam ochotę wejść dyskretnie pod Twój koc.

Miasto przepełnione tymi  którzy stresują się by być szczęśliwymi  tańczącymi  którzy chcą zatracić się od zmartwień i siedzącymi na ławkach zastanawiającymi się co zrobili nie tak.

agaaa666 dodano: 30 maja 2013

Miasto przepełnione tymi, którzy stresują się by być szczęśliwymi, tańczącymi, którzy chcą zatracić się od zmartwień i siedzącymi na ławkach zastanawiającymi się co zrobili nie tak.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć