głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika robaczekx3

Święta z Misiem ♥

niekoffana dodano: 30 marca 2013

Święta z Misiem ♥

Przychodzi wieczór  a w takich momentach się za dużo myśli. Zdecydowanie za dużo. maalenstwo

maalenstwo dodano: 30 marca 2013

Przychodzi wieczór, a w takich momentach się za dużo myśli. Zdecydowanie za dużo./maalenstwo

Nienawidzę tęsknić .  maalenstwo

maalenstwo dodano: 30 marca 2013

Nienawidzę tęsknić . /maalenstwo

W pewnym momencie zdajesz sobie sprawę  że niektórych ludzi nie zmienisz. Opętani własną dumą nie posłuchają Ciebie  odwrócą się i odejdą.  Nie biegnij za nimi.   Nigdy.

niekoffana dodano: 30 marca 2013

W pewnym momencie zdajesz sobie sprawę, że niektórych ludzi nie zmienisz. Opętani własną dumą nie posłuchają Ciebie, odwrócą się i odejdą. Nie biegnij za nimi. Nigdy.

Tęsknie za Tobą strasznie. Chciałabym mieć Cię na wyłączność  codziennie. Najlepiej zasypiać przy Tobie wieczorem i budzić się rano.

niekoffana dodano: 30 marca 2013

Tęsknie za Tobą strasznie. Chciałabym mieć Cię na wyłączność, codziennie. Najlepiej zasypiać przy Tobie wieczorem i budzić się rano.

Zupełnie nie rozumiem  jak mogłam dać Ci taką władzę nade mną.

niekoffana dodano: 30 marca 2013

Zupełnie nie rozumiem, jak mogłam dać Ci taką władzę nade mną.

ZNOWU TO ZROBIŁAM  ZNOWU TO ROBIĘ. NIENAWIDZĘ SIEBIE ZA TO. NIENAWIDZĘ SIEBIE ZA TO  ŻE NIE UMIEM BYĆ SILNA.

niekoffana dodano: 30 marca 2013

ZNOWU TO ZROBIŁAM, ZNOWU TO ROBIĘ. NIENAWIDZĘ SIEBIE ZA TO. NIENAWIDZĘ SIEBIE ZA TO, ŻE NIE UMIEM BYĆ SILNA.

Ale czy może być większa tortura niż nagłe uświadomienie sobie  że ta nadzieja była tylko złudzeniem podnieconych zmysłów?

niekoffana dodano: 30 marca 2013

Ale czy może być większa tortura niż nagłe uświadomienie sobie, że ta nadzieja była tylko złudzeniem podnieconych zmysłów?

Milczenie wszystko pieprzy  niszczy każdego doszczętnie.

niekoffana dodano: 30 marca 2013

Milczenie wszystko pieprzy, niszczy każdego doszczętnie.

Kocham Cię   w XXI w. brzmi jak siema  sory  narka czy bekanie w towarzystwie. Nikogo nie wzrusza  nie dziwi  nie zniesmacza.

niekoffana dodano: 30 marca 2013

Kocham Cię - w XXI w. brzmi jak siema, sory, narka czy bekanie w towarzystwie. Nikogo nie wzrusza, nie dziwi, nie zniesmacza.

Gdzie Ty kurwa jesteś  i co Ty kurwa teraz robisz?

niekoffana dodano: 30 marca 2013

Gdzie Ty kurwa jesteś, i co Ty kurwa teraz robisz?

phi  a któż z moblowiczów nie myślał kiedykolwiek o samobójstwie...

niekoffana dodano: 29 marca 2013

phi, a któż z moblowiczów nie myślał kiedykolwiek o samobójstwie...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć