głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika retain

.  I nie mów mi  że wiesz co czuję  bo nie jesteś w stanie nawet wyobrazić sobie tego piekła  które przeżywam bez Niego każdego dnia..

yeeaaah dodano: 25 czerwca 2013

.` I nie mów mi, że wiesz co czuję, bo nie jesteś w stanie nawet wyobrazić sobie tego piekła, które przeżywam bez Niego każdego dnia..

.  Zbyt często udajemy obojętność by nie ujawnić  że na kimś nam zależy.

yeeaaah dodano: 24 czerwca 2013

.` Zbyt często udajemy obojętność by nie ujawnić, że na kimś nam zależy.

.  Wiesz dlaczego życie nie jest idealne? Bo ktoś kiedyś wymyślił  że trzeba się na czymś przejechać  żeby nie popełnić błędu. Że tylko problemy pomagają stawać się silniejszym. A ból? Ma Cię przyzwyczaić  że w życiu nigdy nie będzie pięknie.

yeeaaah dodano: 24 czerwca 2013

.` Wiesz dlaczego życie nie jest idealne? Bo ktoś kiedyś wymyślił, że trzeba się na czymś przejechać, żeby nie popełnić błędu. Że tylko problemy pomagają stawać się silniejszym. A ból? Ma Cię przyzwyczaić, że w życiu nigdy nie będzie pięknie.

.  A może po prostu daj Mu zatęsknić. Przy okazji sama mozesz umrzec z tęsknoty  ale spróbuj. Przekonaj się ile to wszystko dla Niego znaczy. Nie rób nic. Nie dzwoń  nie pisz  nie dawaj znaku życia. Nie sprawdzaj obsesyjnie czy przypadkiem koło Jego imienia nie zaświeciła sie zielona kropka. Wyłącz się. Odetnij od otoczenia. Poczekaj. Jeżeli nie będziesz musiała czekać zostaniesz najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi. A jeżeli się nie doczekasz  to zrobisz najmądrzejszy z możliwych kroków  zaczniesz się odzwyczajać i ból potrwa krócej.

yeeaaah dodano: 24 czerwca 2013

.` A może po prostu daj Mu zatęsknić. Przy okazji sama mozesz umrzec z tęsknoty, ale spróbuj. Przekonaj się ile to wszystko dla Niego znaczy. Nie rób nic. Nie dzwoń, nie pisz, nie dawaj znaku życia. Nie sprawdzaj obsesyjnie czy przypadkiem koło Jego imienia nie zaświeciła sie zielona kropka. Wyłącz się. Odetnij od otoczenia. Poczekaj. Jeżeli nie będziesz musiała czekać zostaniesz najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi. A jeżeli się nie doczekasz, to zrobisz najmądrzejszy z możliwych kroków- zaczniesz się odzwyczajać i ból potrwa krócej.

irytuje mnie ta dziewczyna w lustrze  którą widzę codziennie rano..

noniegadaj dodano: 23 czerwca 2013

irytuje mnie ta dziewczyna w lustrze, którą widzę codziennie rano..

potrzebuję wakacji  ciepłego wiatru i promieni słońca na pościeli  dobrej książki  śniadania do łóżka  wolnego czasu. i trochę Ciebie.

noniegadaj dodano: 23 czerwca 2013

potrzebuję wakacji, ciepłego wiatru i promieni słońca na pościeli, dobrej książki, śniadania do łóżka, wolnego czasu. i trochę Ciebie.

Bez złudzeń jest lżej  uwierz.

noniegadaj dodano: 23 czerwca 2013

Bez złudzeń jest lżej, uwierz.

 Pierdol się .   Nie  nie będę odbierać Ci fachu.

noniegadaj dodano: 21 czerwca 2013

-Pierdol się . -Nie, nie będę odbierać Ci fachu.

kurwa  powiedz  że Ci kiedykolwiek zależało.

noniegadaj dodano: 21 czerwca 2013

kurwa, powiedz, że Ci kiedykolwiek zależało.

Nie rozumieją  że nikt nie zastąpi mi Ciebie.

noniegadaj dodano: 21 czerwca 2013

Nie rozumieją, że nikt nie zastąpi mi Ciebie.

nie trzeba być łatwą i mieć wielu facetów  żeby zostać szmatą . wystarczy jeden kłamliwy skurwysyn bez godności  któremu byłaś wierna .

noniegadaj dodano: 21 czerwca 2013

nie trzeba być łatwą i mieć wielu facetów, żeby zostać szmatą . wystarczy jeden kłamliwy skurwysyn bez godności, któremu byłaś wierna .

Brakuje sił na płacz.

noniegadaj dodano: 20 czerwca 2013

Brakuje sił na płacz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć