głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika repox

Jego oczy   jego bluza  jego mina gdy mnie widzi  jego głos wyłapywany z tłumu  jego zapach  jego uśmiech  jego urok i ja miotająca się pomiędzy strachem przed odrzuceniem a wizją bajecznego szczęścia.. ♥

lovjuu dodano: 14 czerwca 2011

Jego oczy , jego bluza, jego mina gdy mnie widzi, jego głos wyłapywany z tłumu, jego zapach, jego uśmiech, jego urok i ja miotająca się pomiędzy strachem przed odrzuceniem a wizją bajecznego szczęścia.. ♥

Oni mogą żyć ale tylko razem nie rozdzielaj ich nie odzieraj z marzeń .

wariiattu dodano: 14 czerwca 2011

Oni mogą żyć ale tylko razem nie rozdzielaj ich nie odzieraj z marzeń .

ostatnio jaram się faktem   że dostałam od Boga tak zajebistych przyjaciół.

wariiattu dodano: 14 czerwca 2011

ostatnio jaram się faktem , że dostałam od Boga tak zajebistych przyjaciół.

przyjaciółka to ta osoba której będziesz znosić humory i momentami chamskie odzywki jakie by one nie były  bo przecież heloooł kobiety mają czasem okres.

wariiattu dodano: 14 czerwca 2011

przyjaciółka to ta osoba której będziesz znosić humory i momentami chamskie odzywki jakie by one nie były, bo przecież heloooł kobiety mają czasem okres.

wszystko prócz tego  że jestem zakochana.  nie jestem psychicznie chora  nie mam ADHD    wszystko ze mną ok. wszystko prócz tego  że jestem zakochana.

wariiattu dodano: 14 czerwca 2011

wszystko prócz tego, że jestem zakochana. nie jestem psychicznie chora, nie mam ADHD, wszystko ze mną ok. wszystko prócz tego, że jestem zakochana.

jesteś dla mnie czymś więcej  niż tylko miłością ♥

wariiattu dodano: 14 czerwca 2011

jesteś dla mnie czymś więcej, niż tylko miłością ♥

Morał tej bajki jest krótki i niektórym znany. Gdy jest para osób zakochanych  to się nie wpierdalamy.

wariiattu dodano: 14 czerwca 2011

Morał tej bajki jest krótki i niektórym znany. Gdy jest para osób zakochanych, to się nie wpierdalamy.

od narodzin aż do śmierci pozytywnie pierdolnięci!  D

wariiattu dodano: 14 czerwca 2011

od narodzin aż do śmierci pozytywnie pierdolnięci! ;D

ze wszystkim sobie poradzę  ale kurwa sama się nie przytulę.

wariiattu dodano: 14 czerwca 2011

ze wszystkim sobie poradzę, ale kurwa sama się nie przytulę.

chciałabym żebyś był  tu i teraz  bez żadnego ale. przyszedł  przytulił  nie mówiąc nic. to by rozwiązało wszystkie moje problemy  nie wierzysz? przyjdź..

wariiattu dodano: 14 czerwca 2011

chciałabym żebyś był, tu i teraz, bez żadnego ale. przyszedł, przytulił, nie mówiąc nic. to by rozwiązało wszystkie moje problemy, nie wierzysz? przyjdź..,

Nie jestem zazdrosna  gdy widze mojego byłego z inną   bo rodzice nauczyli mnie  że zużyte zabawki oddaje sie bardziej potrzebującym.

wariiattu dodano: 14 czerwca 2011

Nie jestem zazdrosna, gdy widze mojego byłego z inną , bo rodzice nauczyli mnie, że zużyte zabawki oddaje sie bardziej potrzebującym.

Żyję. Mam swój kawałek świata jak Ty. Tu gdzie przeplata się uśmiech  smutek  wiara i łzy. Tu gdzie staram się być nikim więcej niż jestem. Pozy dla pozorów zaliczam do przestępstw I niekoniecznie jaram się tym  co podsuwa mi wzrok.

wariiattu dodano: 14 czerwca 2011

Żyję. Mam swój kawałek świata jak Ty. Tu gdzie przeplata się uśmiech, smutek, wiara i łzy. Tu gdzie staram się być nikim więcej niż jestem. Pozy dla pozorów zaliczam do przestępstw I niekoniecznie jaram się tym, co podsuwa mi wzrok.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć