głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika renia17728

Nie jestem zamknięta w sobie   po prostu nie przed każdym się otwieram.

notcorrect dodano: 23 stycznia 2012

Nie jestem zamknięta w sobie, po prostu nie przed każdym się otwieram.

Kochać to nie znaczy mieć coś na własność.

notcorrect dodano: 23 stycznia 2012

Kochać to nie znaczy mieć coś na własność.

Nigdy nie poświęcaj dla kogoś wszystkiego. Ludzie odchodzą. Oni zawsze to robią.

notcorrect dodano: 23 stycznia 2012

Nigdy nie poświęcaj dla kogoś wszystkiego. Ludzie odchodzą. Oni zawsze to robią.

Nie zadawaj głupich pytań  czy u mnie wszystko dobrze   przecież widzisz po oczach   że sobie nie radzę.

notcorrect dodano: 23 stycznia 2012

Nie zadawaj głupich pytań, czy u mnie wszystko dobrze - przecież widzisz po oczach , że sobie nie radzę.

To łatwe wywołać uśmiech na czyjejś twarzy. Sztuką jest sprawić  by uśmiechało się serce. To stąd tyle w nas smutku   mało kto próbuje dotrzeć głębiej. Czasami nikt.

notcorrect dodano: 23 stycznia 2012

To łatwe wywołać uśmiech na czyjejś twarzy. Sztuką jest sprawić, by uśmiechało się serce. To stąd tyle w nas smutku - mało kto próbuje dotrzeć głębiej. Czasami nikt.

Lubił ją w szpilkach i seksownych ciuchach. Uwielbiał w trampkach i luzackich spodniach. Ale najbardziej kochał kiedy była w puchatym szlafroku  kapciach w kształcie króliczków i przytulała się do niego przed zaśnięciem   kocham.misie

mamswietnypomysl_x3 dodano: 22 stycznia 2012

Lubił ją w szpilkach i seksownych ciuchach. Uwielbiał w trampkach i luzackich spodniach. Ale najbardziej kochał kiedy była w puchatym szlafroku, kapciach w kształcie króliczków i przytulała się do niego przed zaśnięciem / kocham.misie

jeśli zobaczysz łzy na moich policzkach lub w oczach  to nie pytaj co się stało tylko po prostu usiądź przy mnie  przytul mnie i bądź. a na pewno pojawi się uśmiech.

mamswietnypomysl_x3 dodano: 22 stycznia 2012

jeśli zobaczysz łzy na moich policzkach lub w oczach, to nie pytaj co się stało tylko po prostu usiądź przy mnie, przytul mnie i bądź. a na pewno pojawi się uśmiech.

obiecaj mi  że rzucisz mnie w słoneczny dzień. że będę mogła pójść wtedy na plażę i popatrzeć na tyłki chłopaków. nie chcę siedzieć w domu i płakać razem z chmurami.

mamswietnypomysl_x3 dodano: 22 stycznia 2012

obiecaj mi, że rzucisz mnie w słoneczny dzień. że będę mogła pójść wtedy na plażę i popatrzeć na tyłki chłopaków. nie chcę siedzieć w domu i płakać razem z chmurami.

Z oczu można wyczytać wszystko   nieprzespane noce   intensywne zwątpienia  nadzieję zazwyczaj w zielonych   zjedzone płatki śniadaniowe  poranną kawę. Dosłownie wszystko   więc zamknę je  dziś nie czytajcie nic.

notcorrect dodano: 22 stycznia 2012

Z oczu można wyczytać wszystko - nieprzespane noce , intensywne zwątpienia, nadzieję zazwyczaj w zielonych , zjedzone płatki śniadaniowe, poranną kawę. Dosłownie wszystko - więc zamknę je, dziś nie czytajcie nic.

  Zazdrość ?   Nie co ty. Ja zawsze rzucam talerzem w laskę która się przystawia do mojego chłopaka. To taka gra.. wiesz orient.

mamswietnypomysl_x3 dodano: 22 stycznia 2012

- Zazdrość ? - Nie co ty. Ja zawsze rzucam talerzem w laskę która się przystawia do mojego chłopaka. To taka gra.. wiesz orient.

Dyplomacja to powiedzieć komuś 'spierdalaj' w taki sposób  by poczuł podniecenie na myśl o zbliżającej się podróży.   cooookies

mamswietnypomysl_x3 dodano: 22 stycznia 2012

Dyplomacja to powiedzieć komuś 'spierdalaj' w taki sposób, by poczuł podniecenie na myśl o zbliżającej się podróży. / cooookies

pamiętajcie o magicznych słowach: proszę  dziękuje i wyjazd dziwko.

mamswietnypomysl_x3 dodano: 22 stycznia 2012

pamiętajcie o magicznych słowach: proszę, dziękuje i wyjazd dziwko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć