 |
|
To musi być coś więcej niż chemia, która napędza organizm,
mamy serca by kochać, uczucia by móc je ranić.
|
|
 |
|
pozdrowienia dla wszystkich którzy nie muszą iść jutro do szkoły.
wyśpijcie się przynajmniej za mnie.
|
|
 |
|
Czasem człowiek tak bardzo przywiąże się do innej osoby, że po wielu miesiącach nieobecności przeżywa wszystko tak samo jak na początku Jego odejścia.
|
|
 |
|
Z nim? Różnie to bywa. Czasem jest cholernie słodki, a czasem to kawał skurwysyna.
|
|
 |
|
czasami dobrze byłoby zacząć z 'czystym kontem', gdzieś, gdzie nikt nic o mnie nie wie. pragnę poczuć wewnętrzną satysfakcję, ze ludzie oceniają mnie wyłącznie za to kim jestem, za charakter, osobowość, która wykreowała się poprzez ludzi napotkanych w przeszłości, a nie krążące plotki./retrospekcyjna
|
|
 |
|
Nie! Nie jesteś zdalnie sterowany! Nie jesteś robotem! Nie jesteś pionkiem na szachownicy! Wśród miliardów istnień ludzkich nie ma drugiego takiego jak Ty! Słyszysz? Nie ma drugiego takiego jak Ty!
|
|
 |
|
I okazuje się, że nikt nas nie okłamał, tylko my zbyt dużo sobie wyobrażaliśmy.
|
|
 |
|
Nie jestem idealna, ale na prawdę się staram.
|
|
 |
|
-Więc to.. My... Nic nie czujesz? -Nic nie czuje. -Nie wierze Ci. -Mam to gdzieś. -Więc nie pamiętasz jak to było, gdy tańczyliśmy? Gdy moja ręka dotykała twojej tali? -Nie. -A to gdy nasze palce się dotykały? -Nic. -Czy twoje serce na prawdę tego nie pamięta? -Jakie serce?
|
|
 |
|
Wybaczaliśmy sobie to, czego normalny człowiek nie powinien wybaczyć drugiemu. Byliśmy nienormalni wiem.
|
|
 |
|
Widzę w Twoich oczach, że ktoś Cię wcześniej mocno zranił.
|
|
 |
|
W mojej głowie ten czas płynie wolniej, bo jest parę spraw, których braku nie zapomnę.
|
|
|
|