głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika rapholiczka

zastanawiam się czy Ty przypadkiem nie masz licencji na skurwysyństwo. nie masz wnętrza  Ty masz wnętrzności. a ja głupia chciałam  żebyś przy mnie po prostu był. zawsze. jak kac po każdym piciu.

tacokocharap17 dodano: 10 września 2013

zastanawiam się czy Ty przypadkiem nie masz licencji na skurwysyństwo. nie masz wnętrza, Ty masz wnętrzności. a ja głupia chciałam, żebyś przy mnie po prostu był. zawsze. jak kac po każdym piciu.

jeżeli odejdę to nie dlatego  że przestałam Cię kochać tylko dlatego  że zabrakło mi cierpliwości na to  aż dorośniesz.

tacokocharap17 dodano: 10 września 2013

jeżeli odejdę to nie dlatego, że przestałam Cię kochać tylko dlatego, że zabrakło mi cierpliwości na to, aż dorośniesz.

kiedyś chciałam do Ciebie wpaść  na całe życie. a teraz zastanawiam się czy warto poświęcać się czemuś co mnie niszczy.

tacokocharap17 dodano: 10 września 2013

kiedyś chciałam do Ciebie wpaść, na całe życie. a teraz zastanawiam się czy warto poświęcać się czemuś co mnie niszczy.

pamiętasz jak znosiłam więcej niż wszystko by Cię przy sobie zatrzymać? teraz siedzę i szyderczo zapominam o Twoim pierwszym 'kocham'  monotonnie myśląc o ostatnim 'przepraszam'.

tacokocharap17 dodano: 10 września 2013

pamiętasz jak znosiłam więcej niż wszystko by Cię przy sobie zatrzymać? teraz siedzę i szyderczo zapominam o Twoim pierwszym 'kocham', monotonnie myśląc o ostatnim 'przepraszam'.

Nie musi być idealnie.  Wystarczy  żeby było dobrze.

tacokocharap17 dodano: 10 września 2013

Nie musi być idealnie. Wystarczy, żeby było dobrze.

Tylko miłość do niego  sprawia  że jestem czymś więcej  niż stertą mięśni  tkanek i narządów  przytwierdzonych do szkieletu.

tacokocharap17 dodano: 10 września 2013

Tylko miłość do niego, sprawia, że jestem czymś więcej, niż stertą mięśni, tkanek i narządów, przytwierdzonych do szkieletu.

W tym jesteśmy najlepsi  pakujemy się w bezsensowne związki  których potem nie jesteśmy w stanie skończyć  zbyt przyzwyczajeni jesteśmy  ale to nie miłość  to niemiłość  przecież doskonale zdajemy sobie z tego sprawę.

tacokocharap17 dodano: 10 września 2013

W tym jesteśmy najlepsi, pakujemy się w bezsensowne związki, których potem nie jesteśmy w stanie skończyć, zbyt przyzwyczajeni jesteśmy, ale to nie miłość, to niemiłość, przecież doskonale zdajemy sobie z tego sprawę.

A pamiętasz czasy  gdy nie mogłeś wytrzymać beze mnie nawet do południa  bo tęsknota była tak silna? Pamiętasz  gdy za każdą moją głupotę  którą zrobiłam i wygłupianie się  dostawałam od Ciebie całusa w czoło wraz z słowami  mój głupiutki Skarb . Pamiętasz  gdy co 5 minut powtarzałeś mi jak to bardzo mnie kochasz? Pamiętasz  gdy obiecałeś  że się ze mną ożenisz  że razem uciekniemy na koniec świata? Pamiętasz  kiedy płakałam  a Ty przytulałeś mnie płacząc razem ze mną? Pamiętasz chwile  w których byłeś w stanie oddać za mnie życie? Gdy trzymałeś mnie  kiedy chciałam się zabić? Pamiętasz  gdy dzieliłeś ze mną swój oddech? Pamiętasz jeszcze ten czas  gdy miłość była najważniejsza? Pamiętasz?

tacokocharap17 dodano: 10 września 2013

A pamiętasz czasy, gdy nie mogłeś wytrzymać beze mnie nawet do południa, bo tęsknota była tak silna? Pamiętasz, gdy za każdą moją głupotę, którą zrobiłam i wygłupianie się, dostawałam od Ciebie całusa w czoło wraz z słowami "mój głupiutki Skarb". Pamiętasz, gdy co 5 minut powtarzałeś mi jak to bardzo mnie kochasz? Pamiętasz, gdy obiecałeś, że się ze mną ożenisz, że razem uciekniemy na koniec świata? Pamiętasz, kiedy płakałam, a Ty przytulałeś mnie płacząc razem ze mną? Pamiętasz chwile, w których byłeś w stanie oddać za mnie życie? Gdy trzymałeś mnie, kiedy chciałam się zabić? Pamiętasz, gdy dzieliłeś ze mną swój oddech? Pamiętasz jeszcze ten czas, gdy miłość była najważniejsza? Pamiętasz?

Czasem obiecujesz komuś  że będzie  na zawsze   ale nie zawsze tak wychodzi .

tacokocharap17 dodano: 10 września 2013

Czasem obiecujesz komuś, że będzie "na zawsze", ale nie zawsze tak wychodzi .

Wszystkie uczucia potrafimy udawać niemal perfekcyjnie   miłość  złość  przyjaźń .. Tylko zazdrość nigdy nie jest udawana .

tacokocharap17 dodano: 10 września 2013

Wszystkie uczucia potrafimy udawać niemal perfekcyjnie - miłość, złość, przyjaźń .. Tylko zazdrość nigdy nie jest udawana .

Tak  ko­biety zdradzają  łamią ser­ca i ba­wią się uczu­ciami oraz pot­ra­fią porzu­cić bez słowa wy­jaśnienia  ale w końcu zos­tały stworzo­ne z męskiego żebra.

tacokocharap17 dodano: 10 września 2013

Tak, ko­biety zdradzają, łamią ser­ca i ba­wią się uczu­ciami oraz pot­ra­fią porzu­cić bez słowa wy­jaśnienia, ale w końcu zos­tały stworzo­ne z męskiego żebra.

Największe marzenie?  Obudzić się rano i powiedzieć 'dzień dobry już cie nie kocham'.

tacokocharap17 dodano: 10 września 2013

Największe marzenie? -Obudzić się rano i powiedzieć 'dzień dobry już cie nie kocham'.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć