głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika rahim1177

może kiedyś będzie dobrze.  na razie na szczęście nie zasługuję.

intelektualna dodano: 16 marca 2012

może kiedyś będzie dobrze. na razie na szczęście nie zasługuję.

Nie pamiętam nic tak gorzkiego   co dałoby się porównać z tym   że zakochałam się w człowieku   który nigdy mnie nie kochał.

intelektualna dodano: 16 marca 2012

Nie pamiętam nic tak gorzkiego, co dałoby się porównać z tym, że zakochałam się w człowieku, który nigdy mnie nie kochał.

Ból w sercu cały czas mi o tym wszystkim przypomina.  Zamknąć oczy i już nie płakać   nie czekać   nie wierzyć   nie wybaczać   nie żyć.

intelektualna dodano: 16 marca 2012

Ból w sercu cały czas mi o tym wszystkim przypomina. Zamknąć oczy i już nie płakać, nie czekać, nie wierzyć, nie wybaczać, nie żyć.

Krzyczałam  prosiłam o pomoc   nie przybył nikt. Nikt nie pomógł. Wspomnienia mnie zabiły  ludzie zniszczyli.

intelektualna dodano: 16 marca 2012

Krzyczałam, prosiłam o pomoc - nie przybył nikt. Nikt nie pomógł. Wspomnienia mnie zabiły, ludzie zniszczyli.

dzięki    teksty intelektualna dodał komentarz: dzięki ;* do wpisu 16 marca 2012
dziękuję bardzo  też Cię kocham ♥ teksty intelektualna dodał komentarz: dziękuję bardzo, też Cię kocham ♥ do wpisu 16 marca 2012
bywało w chuj lepiej.

517 dodano: 16 marca 2012

bywało w chuj lepiej.
Autor cytatu: czarnycharakter

jak tak na Ciebie patrzę to mam stuprocentową pewność  że żadna inna nie pasuje do Ciebie tak jak ja. :

doomiiss dodano: 16 marca 2012

jak tak na Ciebie patrzę to mam stuprocentową pewność, że żadna inna nie pasuje do Ciebie tak jak ja. :>

To znowu wróciło   ale przyjebało mi w mordę dużo mocniej niż zazwyczaj .

kamae dodano: 15 marca 2012

To znowu wróciło , ale przyjebało mi w mordę dużo mocniej niż zazwyczaj .

Dopóki nie poznałam Ciebie nie wiedziałam   że tak bardzo można chcieć o kogoś walczyć.

kamae dodano: 15 marca 2012

Dopóki nie poznałam Ciebie nie wiedziałam, że tak bardzo można chcieć o kogoś walczyć.

Chyba to nie czas na przebaczenia.

kamae dodano: 15 marca 2012

Chyba to nie czas na przebaczenia.

Nie pozwolę Ci tak upaść zawsze wyciągnięta ręka w Twą stronę   zawsze mam czas by pomóc Ci wypisać się z czarnego scenariusza .

kamae dodano: 15 marca 2012

Nie pozwolę Ci tak upaść zawsze wyciągnięta ręka w Twą stronę , zawsze mam czas by pomóc Ci wypisać się z czarnego scenariusza .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć