głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika racjonalistyczna

Nie ma na świecie takich pieniędzy   które uszczęśliwią jak Twój uśmiech. Nie ma takiej rzeczy  która sprawi tyle radości co Twoje spojrzenie. Nikt nie jest w stanie mi dać tyle szczęścia co Twój dotyk. Nie ma na tym świecie nic słodszego  niż Twój pocałunek.

monisiax3 dodano: 27 stycznia 2014

Nie ma na świecie takich pieniędzy , które uszczęśliwią jak Twój uśmiech. Nie ma takiej rzeczy, która sprawi tyle radości co Twoje spojrzenie. Nikt nie jest w stanie mi dać tyle szczęścia co Twój dotyk. Nie ma na tym świecie nic słodszego, niż Twój pocałunek.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Chcę budzić się przy Tobie każdego ranka.  Patrzeć jak śpisz i całować Cię na dzień dobry.  Czuć Twój oddech na mojej szyi i ciepło Twojego ciała.  Tak bardzo boję się  że kiedyś przestaniesz mnie kochać.

monisiax3 dodano: 26 stycznia 2014

Chcę budzić się przy Tobie każdego ranka. Patrzeć jak śpisz i całować Cię na dzień dobry. Czuć Twój oddech na mojej szyi i ciepło Twojego ciała. Tak bardzo boję się, że kiedyś przestaniesz mnie kochać.
Autor cytatu: niekoffana

zaszyć się pod kocem i przeczekać. po prostu poczekać trochę  dzień  dwa  miesiąc. rok. kiedyś przecież musi być dobrze.

crazydream dodano: 26 stycznia 2014

zaszyć się pod kocem i przeczekać. po prostu poczekać trochę, dzień, dwa, miesiąc. rok. kiedyś przecież musi być dobrze.

Niepotrzebnie powiedziała co myśli.Nigdy nic dobrego nie wynika z tego że ujawniasz swoje myśli.

crazydream dodano: 26 stycznia 2014

Niepotrzebnie powiedziała,co myśli.Nigdy nic dobrego nie wynika z tego,że ujawniasz swoje myśli.

Kiedy sam tu leżę i rozpamiętuję  to zaczyna mnie wszystko boleć i myślę o takich rzeczach  od których muszę płakać i krzyczeć  bo tak ich nienawidzę.

crazydream dodano: 26 stycznia 2014

Kiedy sam tu leżę i rozpamiętuję, to zaczyna mnie wszystko boleć i myślę o takich rzeczach, od których muszę płakać i krzyczeć, bo tak ich nienawidzę.

Gdy jesteśmy młodzi  często nie wiemy jeszcze  czego tak naprawdę pragnie nasze serce. Dręczy nas obawa  że przejdzie nam coś koło nosa  i choć mamy przed sobą całe życie  wydaje nam się  że czas przecieka nam jak piasek przez palce. Boimy się  że jeśli nie zrobimy czegoś od razu  to nie zrobimy tego nigdy.

crazydream dodano: 26 stycznia 2014

Gdy jesteśmy młodzi, często nie wiemy jeszcze, czego tak naprawdę pragnie nasze serce. Dręczy nas obawa, że przejdzie nam coś koło nosa, i choć mamy przed sobą całe życie, wydaje nam się, że czas przecieka nam jak piasek przez palce. Boimy się, że jeśli nie zrobimy czegoś od razu, to nie zrobimy tego nigdy.

Może teraz leżysz z otwartymi oczyma i powtarzasz moje imię. Może boisz się jutra  tak jak i ja? Jeżeli w tej chwili potrafisz zrozumieć i domyślić się czegoś  to pamiętaj: jestem teraz z tobą …  Jestem z tobą wszędzie  jeśli tylko myślisz o mnie.

crazydream dodano: 26 stycznia 2014

Może teraz leżysz z otwartymi oczyma i powtarzasz moje imię. Może boisz się jutra, tak jak i ja? Jeżeli w tej chwili potrafisz zrozumieć i domyślić się czegoś, to pamiętaj: jestem teraz z tobą(…) Jestem z tobą wszędzie, jeśli tylko myślisz o mnie.

„Nie wiem  czy kiedykolwiek tak się czułeś. Jakbyś chciał przespać tysiąc lat. Albo po prostu przestać istnieć. Albo nie mieć świadomości  że istniejesz. Czy coś w tym rodzaju. Wiem  że to trochę nienormalne  ale właśnie tak się czuję  kiedy to się zaczyna. Dlatego staram się nie myśleć. Chcę  żeby to wszystko przestało wirować wokół mnie.”

crazydream dodano: 26 stycznia 2014

„Nie wiem, czy kiedykolwiek tak się czułeś. Jakbyś chciał przespać tysiąc lat. Albo po prostu przestać istnieć. Albo nie mieć świadomości, że istniejesz. Czy coś w tym rodzaju. Wiem, że to trochę nienormalne, ale właśnie tak się czuję, kiedy to się zaczyna. Dlatego staram się nie myśleć. Chcę, żeby to wszystko przestało wirować wokół mnie.”

Kiedyś byłaś bardziej.  Jesteś o wiele mniej bardziej.

underwater dodano: 26 stycznia 2014

Kiedyś byłaś bardziej. Jesteś o wiele mniej bardziej.

Tak się boję  że nasze życie nigdy się nie zacznie.

underwater dodano: 26 stycznia 2014

Tak się boję, że nasze życie nigdy się nie zacznie.

Muszę posprzątać buty  strasznie porozrzucane... jeszcze pomyślą  że ich nie kocham.

underwater dodano: 26 stycznia 2014

Muszę posprzątać buty, strasznie porozrzucane... jeszcze pomyślą, że ich nie kocham.

Umrzyj wcześniej niż ja  trochę wcześniej. Żebyś nie Ty samotnie wracał do domu.

underwater dodano: 26 stycznia 2014

Umrzyj wcześniej niż ja, trochę wcześniej. Żebyś nie Ty samotnie wracał do domu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć