głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika psychomodern

bo być blisko kogoś kogo się kocha  to naprawdę coś cudownego

ohland dodano: 14 stycznia 2012

bo być blisko kogoś kogo się kocha, to naprawdę coś cudownego

Nie patrz na innych  tylko słuchaj głosu serca.

ohland dodano: 14 stycznia 2012

Nie patrz na innych, tylko słuchaj głosu serca.

I tylko jedno : nie pozwól mi się zawieść.

luska4u dodano: 14 stycznia 2012

I tylko jedno : nie pozwól mi się zawieść.

I choj mnie strzela jak go widze z fajnymi laskami .A mogliśmy się własnie w tej chwili przytulać.

luska4u dodano: 13 stycznia 2012

I choj mnie strzela jak go widze z fajnymi laskami .A mogliśmy się własnie w tej chwili przytulać.

Był kochany  miły  zabawny   pokazywał  że mu zależy   nigdy mnie nie okłamał   nie zawiódł.Nigdy.Ja nigdy nie byłam z nim fair.

luska4u dodano: 13 stycznia 2012

Był kochany, miły, zabawny , pokazywał ,że mu zależy , nigdy mnie nie okłamał , nie zawiódł.Nigdy.Ja nigdy nie byłam z nim fair.

Dobrze jest mieć kogoś  kto zamiast mówić 'wszystko będzie dobrze' mówi 'nie będzie dobrze  ale jesteś na tyle silna  że sobie z tym poradzisz'.

ohland dodano: 13 stycznia 2012

Dobrze jest mieć kogoś, kto zamiast mówić 'wszystko będzie dobrze' mówi 'nie będzie dobrze, ale jesteś na tyle silna, że sobie z tym poradzisz'.

Jestem tą sentymentalną idiotką  która odda miliony za twój uśmiech.

ohland dodano: 13 stycznia 2012

Jestem tą sentymentalną idiotką, która odda miliony za twój uśmiech.

Ludzie przesyłają życie ponieważ boją się że ich pytania mają odpowiedzi.   ohland

ohland dodano: 13 stycznia 2012

Ludzie przesyłają życie ponieważ boją się że ich pytania mają odpowiedzi. / ohland

dziś  dla siebie możesz mieć mnie po raz ostatni  dziś lina pójdzie w ruch  a ciało tak prostu ustanie w bezruchu  to dziś serce zrezygnuje z kolejnego uderzenia  w przeciągu kilku sekund  bez zbędnych pytań i wyjaśnień  dziękuję  że byłeś.   endoftime.

nie_legalnax3 dodano: 11 stycznia 2012

dziś, dla siebie możesz mieć mnie po raz ostatni, dziś lina pójdzie w ruch, a ciało tak prostu ustanie w bezruchu, to dziś serce zrezygnuje z kolejnego uderzenia, w przeciągu kilku sekund, bez zbędnych pytań i wyjaśnień, dziękuję, że byłeś. / endoftime.
Autor cytatu: endoftime

nie będę walczyć o coś  co mnie niszczy.  61sekund

nie_legalnax3 dodano: 11 stycznia 2012

nie będę walczyć o coś, co mnie niszczy. /61sekund

Stała daleko od domu  pod stopami miała urwisko. Chłodny wiatr otulał mocno jej ciało. Zadrżała lekko. 'Najgorsze jest uczucie pustki i braku wiary  wiesz?' Powiedziała  zachrypniętym głosem. 'Tak tutaj głucho...Szum wiatru mocno owija się wokół mojej głowy  ale wciąż jest tu cicho  za cicho. Pogubiły się gdzieś słowa  nawet uczuć zabrakło. Wewnątrz mnie ból wciąż niemiłosiernie pulsuje  dając o sobie znać. A później zostaje ta bezradność. Wgniatające w ziemię uczucie nicości łapie mnie za dłonie i ciągnie w miejsce  do którego nie znam drogi. A dziś jestem tutaj. Bez wiary i głupiej nadziei.' Dokończyła zmęczonym szeptem. Przymknęła oczy  jakby wiedziała  co ma robić  jakby uspokajała serce. Mocny podmuch wiatru i głośny huk ciała o ziemię. Nieruchome niebo  wstrzymany świat. Cisza boli.  just love.

nie_legalnax3 dodano: 11 stycznia 2012

Stała daleko od domu, pod stopami miała urwisko. Chłodny wiatr otulał mocno jej ciało. Zadrżała lekko. 'Najgorsze jest uczucie pustki i braku wiary, wiesz?' Powiedziała, zachrypniętym głosem. 'Tak tutaj głucho...Szum wiatru mocno owija się wokół mojej głowy, ale wciąż jest tu cicho, za cicho. Pogubiły się gdzieś słowa, nawet uczuć zabrakło. Wewnątrz mnie ból wciąż niemiłosiernie pulsuje, dając o sobie znać. A później zostaje ta bezradność. Wgniatające w ziemię uczucie nicości łapie mnie za dłonie i ciągnie w miejsce, do którego nie znam drogi. A dziś jestem tutaj. Bez wiary i głupiej nadziei.' Dokończyła zmęczonym szeptem. Przymknęła oczy, jakby wiedziała, co ma robić, jakby uspokajała serce. Mocny podmuch wiatru i głośny huk ciała o ziemię. Nieruchome niebo, wstrzymany świat. Cisza boli. /just_love.

Rzeczywistość  to dobry horror. Drastyczne sceny  nadmiar agresji  wybuchy złości   dzisiejszy standard.

crispy dodano: 10 stycznia 2012

Rzeczywistość, to dobry horror. Drastyczne sceny, nadmiar agresji, wybuchy złości - dzisiejszy standard.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć