głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika princess4

rób ten cholerny bałagan w moim życiu  bądź przyczyną moich łez  rób co tylko chcesz  ale bądź...

zaczarowanarealistka dodano: 27 września 2012

rób ten cholerny bałagan w moim życiu, bądź przyczyną moich łez, rób co tylko chcesz, ale bądź...

możesz robić co chcesz  bo zawsze tak robisz. a ja Ci będę wybaczać  bo przecież zawsze Ci wybaczam...

zaczarowanarealistka dodano: 27 września 2012

możesz robić co chcesz, bo zawsze tak robisz. a ja Ci będę wybaczać, bo przecież zawsze Ci wybaczam...

widziałam łzy mężczyzny  widziałam go krzyczącego i przerażonego stratą kobiety którą kocha...

zaczarowanarealistka dodano: 27 września 2012

widziałam łzy mężczyzny, widziałam go krzyczącego i przerażonego stratą kobiety którą kocha...

nie wkurzaj mnie   kończą mi się miejsca gdzie można ukryć ciało...

zaczarowanarealistka dodano: 27 września 2012

nie wkurzaj mnie , kończą mi się miejsca gdzie można ukryć ciało...

nie przeciągaj pożegnania   bo to męczące . zdecydowałeś się odejść  to idź...

zaczarowanarealistka dodano: 27 września 2012

nie przeciągaj pożegnania , bo to męczące . zdecydowałeś się odejść, to idź...

czasem  gdy mam wrażenie  że nie znaczysz już dla mnie absolutnie nic  pojawiasz się i udowadniasz  że to nie prawda..

zaczarowanarealistka dodano: 27 września 2012

czasem, gdy mam wrażenie, że nie znaczysz już dla mnie absolutnie nic, pojawiasz się i udowadniasz, że to nie prawda..

 Pamiętaj by cierpieć z wdziękiem damy  nie pisz nigdy by wrócił...

zaczarowanarealistka dodano: 27 września 2012

"Pamiętaj by cierpieć z wdziękiem damy, nie pisz nigdy by wrócił..."

To że ludzie się czasem ze sobą nie dogadują  nie oznacza  że im na sobie nie zależy...

zaczarowanarealistka dodano: 27 września 2012

To,że ludzie się czasem ze sobą nie dogadują, nie oznacza, że im na sobie nie zależy...

dzień  kiedy pocałunki zaczynają bladnąć  a każde z przytuleń zamiast rozgrzewać krew  zwyczajnie ją mrozi.nie chcesz i nie potrzebujesz trzymać jego dłoni i z dnia na dzień godzisz się ze świadomością  że mógłby trzymać ją ktoś inny. zostają resztki fascynacji i szczypta przyzwyczajenia  ale to trzyma was przy sobie jak za pomocą nici dentystycznej. a miłość? miłość była mocniejsza od taśmy izolacyjnej.

abstracion dodano: 23 września 2012

dzień, kiedy pocałunki zaczynają bladnąć, a każde z przytuleń zamiast rozgrzewać krew, zwyczajnie ją mrozi.nie chcesz i nie potrzebujesz trzymać jego dłoni i z dnia na dzień godzisz się ze świadomością, że mógłby trzymać ją ktoś inny. zostają resztki fascynacji i szczypta przyzwyczajenia, ale to trzyma was przy sobie jak za pomocą nici dentystycznej. a miłość? miłość była mocniejsza od taśmy izolacyjnej.

nadal piję herbatę  chodzę boso po deszczu  czytam książki i siedzę wieczorami na parapecie. tylko teraz żadna z tych czynności nie ma najmniejszego sensu  rozumiesz?

abstracion dodano: 23 września 2012

nadal piję herbatę, chodzę boso po deszczu, czytam książki i siedzę wieczorami na parapecie. tylko teraz żadna z tych czynności nie ma najmniejszego sensu, rozumiesz?

absurdem jest nie przestawać płakać  budzić się rozżaloną  odpalać papierosa zanim zgasi się poprzedniego i nadal go chcieć.

abstracion dodano: 23 września 2012

absurdem jest nie przestawać płakać, budzić się rozżaloną, odpalać papierosa zanim zgasi się poprzedniego i nadal go chcieć.

tęsknota nie jest wtedy  kiedy dzielą nas kilometry. prawdziwa tęsknota jest  wtedy kiedy siedzisz obok ukochanej osoby i wiesz  że nie możesz jej już złapać za rękę.

abstracion dodano: 23 września 2012

tęsknota nie jest wtedy, kiedy dzielą nas kilometry. prawdziwa tęsknota jest, wtedy kiedy siedzisz obok ukochanej osoby i wiesz, że nie możesz jej już złapać za rękę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć