głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika poziiomkaaa

http:  www.brutaltruth.pl ?p=3873 ..

zimoweslonce dodano: 23 lipca 2013

 Zapomnieć – nie ma mowy    Być razem – nie ma mowy    Wyrzucić – nie da rady  bo w sercu Ciebie mam.    http:  www.tekstowo.pl piosenka normalsi nie ma mowy.html ..

zimoweslonce dodano: 23 lipca 2013

"Zapomnieć – nie ma mowy, /Być razem – nie ma mowy, /Wyrzucić – nie da rady, bo w sercu Ciebie mam." / http://www.tekstowo.pl/piosenka,normalsi,nie_ma_mowy.html ..

Otworzyłam się przed tobą. Każdego dnia  podczas każdej naszej rozmowy  ukazywałam ci świat moimi oczami. Mówiłam o tym  jak nienawidzę ludzi i o tym  jak popsutym człowiekiem jestem. Ufałam ci  tak bardzo  tak bezgranicznie  że czasami aż brakło mi tchu  od ilości słów  które znowu miały przejść przez moje gardło  aby powiedzieć ci  jak bardzo mi na tobie zależy. Nie wiem czemu tak się stało. Naprawdę nie mam pojęcia dlaczego przestałam być dla ciebie kimś najważniejszym. Przecież tak często mi mówiłeś  jak bardzo pragniesz mnie mieć.   Pepsiak.

shinella dodano: 22 lipca 2013

Otworzyłam się przed tobą. Każdego dnia, podczas każdej naszej rozmowy, ukazywałam ci świat moimi oczami. Mówiłam o tym, jak nienawidzę ludzi i o tym, jak popsutym człowiekiem jestem. Ufałam ci, tak bardzo, tak bezgranicznie, że czasami aż brakło mi tchu, od ilości słów, które znowu miały przejść przez moje gardło, aby powiedzieć ci, jak bardzo mi na tobie zależy. Nie wiem czemu tak się stało. Naprawdę nie mam pojęcia dlaczego przestałam być dla ciebie kimś najważniejszym. Przecież tak często mi mówiłeś, jak bardzo pragniesz mnie mieć. / Pepsiak.

'Tak bardzo chciałabym Cię widzieć więcej i częściej. Trzymać Cię za rękę  łapać powietrze. Opowiadać Ci jak bardzo kocham i tęsknie .'    ?

shinella dodano: 22 lipca 2013

'Tak bardzo chciałabym Cię widzieć więcej i częściej. Trzymać Cię za rękę, łapać powietrze. Opowiadać Ci jak bardzo kocham i tęsknie .' / ?

Nie lubię. Nie lubię jak ktoś kłamie  jak nie dotrzymuje słowa  jak zawodzi. Nie lubię jak się zaczynam pozytywnie nastawiać po to  by za chwilę stwierdzić  że każda historia kończy się tak samo.

jachcenajamaice dodano: 21 lipca 2013

Nie lubię. Nie lubię jak ktoś kłamie, jak nie dotrzymuje słowa, jak zawodzi. Nie lubię jak się zaczynam pozytywnie nastawiać po to, by za chwilę stwierdzić, że każda historia kończy się tak samo.

Nie rozumiem ludzi  którzy sami ze mnie zrezygnowali  odepchnęli mnie  zerwali kontakt  a potem wracają i są zdziwieni  że już na nich nie czekam.

jachcenajamaice dodano: 20 lipca 2013

Nie rozumiem ludzi, którzy sami ze mnie zrezygnowali, odepchnęli mnie, zerwali kontakt, a potem wracają i są zdziwieni, że już na nich nie czekam.

Nie przestajemy tęsknić. Mimo upływu czasu  zanikających wspomnień. Uczymy się jedynie żyć z tęsknotą. Wierzyć  że już jej nie ma.

jachcenajamaice dodano: 20 lipca 2013

Nie przestajemy tęsknić. Mimo upływu czasu, zanikających wspomnień. Uczymy się jedynie żyć z tęsknotą. Wierzyć, że już jej nie ma.

http:  demotywatory.pl 3315868 Malemu czy duzemu

zimoweslonce dodano: 20 lipca 2013

                                                                  Ogłaszam mój zgon.  Chciałbym wyrwać Twe serce  aby móc zdecydować  co dla Ciebie lepsze.       Nie rób już więcej  co dyktuje Twe serce  tylko słuchaj  co Ci mówię do ucha.  Przekręciłem się w grobie  nic więcej nie mogę już zrobić  by Ci pomoc choć trochę.   http:  www.tekstowo.pl piosenka cuba de zoo grob.html ..

zimoweslonce dodano: 20 lipca 2013

_________________________________________________________________ Ogłaszam mój zgon. "Chciałbym wyrwać Twe serce, aby móc zdecydować, co dla Ciebie lepsze. " / " Nie rób już więcej, co dyktuje Twe serce /tylko słuchaj, co Ci mówię do ucha. /Przekręciłem się w grobie, nic więcej nie mogę już zrobić, by Ci pomoc choć trochę. " http://www.tekstowo.pl/piosenka,cuba_de_zoo,grob.html ..

Miałaś tak kiedyś  że płakałaś za każdym razem kiedy go widziałaś  że odwracałaś wzrok  kiedy szedł obok Ciebie? Że kiedy się do Ciebie uśmiechał Ty śmiałaś się w duchu? Że kiedy kładłaś się spać miałaś nadzieję że tym razem szloch nie przeszkodzi Ci zasnąć  że kiedy się budziłaś patrzyłeś na ekran komórki  z nadzieją że może coś do Ciebie napisał? Nie? To nie pieprz mi że czas leczy rany.

jachcenajamaice dodano: 16 lipca 2013

Miałaś tak kiedyś, że płakałaś za każdym razem kiedy go widziałaś, że odwracałaś wzrok, kiedy szedł obok Ciebie? Że kiedy się do Ciebie uśmiechał Ty śmiałaś się w duchu? Że kiedy kładłaś się spać miałaś nadzieję że tym razem szloch nie przeszkodzi Ci zasnąć, że kiedy się budziłaś patrzyłeś na ekran komórki, z nadzieją że może coś do Ciebie napisał? Nie? To nie pieprz mi że czas leczy rany.

 And then she'd say  that nothing can go wrong     When you're in love  what can go wrong?    And then she'd laugh the night turns into the day     Pushing her fears further along.  http:  www.tekstowo.pl piosenka reamonn supergirl.html ..

zimoweslonce dodano: 14 lipca 2013

"And then she'd say, that nothing can go wrong, /When you're in love, what can go wrong? /And then she'd laugh the night turns into the day, /Pushing her fears further along." http://www.tekstowo.pl/piosenka,reamonn,supergirl.html ..

Czasami życie zaskakuje. Sprawia  że zwyczajnej dziewczynie spełniają się marzenia. Takiej dziewczynie  która nigdy się w niczym nie wychylała  nie rzucała się w oczy  nikogo nie obchodziła  dla nikogo nic nie znaczyła  nie była nikomu potrzebna  do niczego się nie nadawała  wszystko psuła  czego tylko się dotknęła. Takie marzenia  o których śniła nocami  których nikomu nigdy nie wyjawiła  które pomagały jej przeżyć dzień  przeczekać wiele godzin  choć podziwiała je tylko w filmach..

zimoweslonce dodano: 14 lipca 2013

Czasami życie zaskakuje. Sprawia, że zwyczajnej dziewczynie spełniają się marzenia. Takiej dziewczynie, która nigdy się w niczym nie wychylała, nie rzucała się w oczy, nikogo nie obchodziła, dla nikogo nic nie znaczyła, nie była nikomu potrzebna, do niczego się nie nadawała, wszystko psuła, czego tylko się dotknęła. Takie marzenia, o których śniła nocami, których nikomu nigdy nie wyjawiła, które pomagały jej przeżyć dzień, przeczekać wiele godzin, choć podziwiała je tylko w filmach..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć