głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika plaaybooy

 I gdy spotkacie się przypadkiem gdzieś na mieście  jest jakoś dziwnie  cholernie śmiesznie.. Rzucone 'cześć' ot tak  po dłuższej chwili. Pustka pomiędzy ludźmi  którzy przecież razem żyli.

disable dodano: 28 września 2013

"I gdy spotkacie się przypadkiem gdzieś na mieście, jest jakoś dziwnie, cholernie śmiesznie.. Rzucone 'cześć' ot tak, po dłuższej chwili. Pustka pomiędzy ludźmi, którzy przecież razem żyli."

Kiedyś siądziesz i przyznasz mi rację.

disable dodano: 28 września 2013

Kiedyś siądziesz i przyznasz mi rację.

Nie chciałeś ze mną być pierdoląc o Twoim nałogu  który był tylko jebaną wymówką przed Twoją niechęcią.

disable dodano: 28 września 2013

Nie chciałeś ze mną być pierdoląc o Twoim nałogu, który był tylko jebaną wymówką przed Twoją niechęcią.

Stoczyłam się. Mocno stąpam nogami po samym dnie czując jak jego rozpacz wbija mi się w stopy. Każdy kamień  szkło  zardzewiały metal  ostry kawałek drewna raniący moje kolana po upadku przypominają mi dlaczego tu jestem. Zdarte łokcie  płynące czerwone po nadgarstkach potoki i czarne smugi na policzkach. Przepite oczy  w których popękały krwinki. Boję się... Panujący tu chłód i ciemność powodują  że zatracam się w tym wszystkim coraz bardziej nie mogąc znaleźć odwrotu. Serce bije nierównym rytmem powodując mocne kłucie. Zgubił mnie kolejny łyk... kolejna noc z zapitą mordą. Zniszczyłam wszystko co było ważne. Chciałam zapomnieć  uciec.. chciałam przestać być jedną  wielką niewiadomą. Stałam się nikim a pierdolona duma nie pozwala mi sobie pomóc. Wyniszczam się kawałek po kawałku czując jak stopniowo brakuje we mnie życia. Upadnę jeszcze niżej bo nie mam ochoty na litościwe spojrzenia i współczucie miotające wszystkimi na cztery strony świata. Zapomną.. zostanę tu.   ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: 28 września 2013

Stoczyłam się. Mocno stąpam nogami po samym dnie czując jak jego rozpacz wbija mi się w stopy. Każdy kamień, szkło, zardzewiały metal, ostry kawałek drewna raniący moje kolana po upadku przypominają mi dlaczego tu jestem. Zdarte łokcie, płynące czerwone po nadgarstkach potoki i czarne smugi na policzkach. Przepite oczy, w których popękały krwinki. Boję się... Panujący tu chłód i ciemność powodują, że zatracam się w tym wszystkim coraz bardziej nie mogąc znaleźć odwrotu. Serce bije nierównym rytmem powodując mocne kłucie. Zgubił mnie kolejny łyk... kolejna noc z zapitą mordą. Zniszczyłam wszystko co było ważne. Chciałam zapomnieć, uciec.. chciałam przestać być jedną, wielką niewiadomą. Stałam się nikim a pierdolona duma nie pozwala mi sobie pomóc. Wyniszczam się kawałek po kawałku czując jak stopniowo brakuje we mnie życia. Upadnę jeszcze niżej bo nie mam ochoty na litościwe spojrzenia i współczucie miotające wszystkimi na cztery strony świata. Zapomną.. zostanę tu. [ ciamciaa ♥ ]

Jesteś jak siejąca kwasem kurwa.

disable dodano: 28 września 2013

Jesteś jak siejąca kwasem kurwa.

'Bycie chujem to cecha i nawet pisze się przez  ch .'

disable dodano: 28 września 2013

'Bycie chujem to cecha i nawet pisze się przez "ch".'

'Jesteś jak złodziej mówiący o tym  że się nie kradnie.'

disable dodano: 28 września 2013

'Jesteś jak złodziej mówiący o tym, że się nie kradnie.'

Nawijasz kłamstwa na potrzebę własnej prawdy.

disable dodano: 28 września 2013

Nawijasz kłamstwa na potrzebę własnej prawdy.

Doskonali faceci nie istnieją  ale zawsze znajdzie się jeden  który pomimo kilku wad jest dla Ciebie doskonały

julciovaa dodano: 28 września 2013

Doskonali faceci nie istnieją, ale zawsze znajdzie się jeden, który pomimo kilku wad jest dla Ciebie doskonały

Niektórzy ludzie mają to do siebie  że pojawiają się  gdy są najmniej oczekiwani i znikają  gdy ich najbardziej potrzebujemy.

julciovaa dodano: 28 września 2013

Niektórzy ludzie mają to do siebie, że pojawiają się, gdy są najmniej oczekiwani i znikają, gdy ich najbardziej potrzebujemy.

Zdobycie prawdziwych przyjaciół to najlepszy dowód osobistego sukcesu w życiu.

julciovaa dodano: 28 września 2013

Zdobycie prawdziwych przyjaciół to najlepszy dowód osobistego sukcesu w życiu.

  Może nie musi Cie kochać cały świat  może wystarczy jedna osoba.

julciovaa dodano: 28 września 2013

" Może nie musi Cie kochać cały świat, może wystarczy jedna osoba. "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć