głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pjonadziwkooo

mam ochotę na jakąś kolonię w wakacje  ostro zaszaleć  nie przejmować się niczym.

ciaglebadz dodano: 15 listopada 2011

mam ochotę na jakąś kolonię w wakacje, ostro zaszaleć, nie przejmować się niczym.

a ja nie robię problemów z byle czego  jestem optymistką podobno.

ciaglebadz dodano: 15 listopada 2011

a ja nie robię problemów z byle czego, jestem optymistką podobno.

 Bóg zapłać  za wszystkie grzechy  na które zabrakło mi już pieniędzy.   Wojciech Brzoska.

ciaglebadz dodano: 15 listopada 2011

"Bóg zapłać, za wszystkie grzechy, na które zabrakło mi już pieniędzy. " Wojciech Brzoska.

kocham się śmiać  no.

ciaglebadz dodano: 15 listopada 2011

kocham się śmiać, no.

To bezsens chłopaku mimo całego syfu  Nie rób sobie krzywdy przez rzeczy  na które nie masz wpływu  Bo depresja jak tyfus niszczy społeczeństwo  I niektórzy poddają się tej dziwce zbyt często

ciaglebadz dodano: 15 listopada 2011

To bezsens chłopaku mimo całego syfu Nie rób sobie krzywdy przez rzeczy, na które nie masz wpływu Bo depresja jak tyfus niszczy społeczeństwo I niektórzy poddają się tej dziwce zbyt często

jak ktoś życzy szczęścia  nie dziękuj. możesz zapeszyć.   ciaglebadz

ciaglebadz dodano: 15 listopada 2011

jak ktoś życzy szczęścia, nie dziękuj. możesz zapeszyć. / ciaglebadz

Im dłużej kogoś nie widzę  tym mniej mam mu do powiedzenia.

ciaglebadz dodano: 15 listopada 2011

Im dłużej kogoś nie widzę, tym mniej mam mu do powiedzenia.

najlepszą radość sprawia mi to  że ktoś mówi o mnie 'przyjaciel'.

ciaglebadz dodano: 15 listopada 2011

najlepszą radość sprawia mi to, że ktoś mówi o mnie 'przyjaciel'.

Jak ja nienawidzę  kiedy nie mam motywacji do działania  kiedy nie umiem  choć chciałabym sama z dobrego serca wziąć się w garść  kiedy sama do siebie najmniej potrafię przemówić..

ciaglebadz dodano: 15 listopada 2011

Jak ja nienawidzę, kiedy nie mam motywacji do działania, kiedy nie umiem, choć chciałabym sama z dobrego serca wziąć się w garść, kiedy sama do siebie najmniej potrafię przemówić..

przepraszam tych  co powinnam za to  że jestem taka trudna  za niewypowiedziane myśli  za zbyt skomplikowane słowa  że mówię 'odejdź' myśląc 'zostań'  za chwile milczenia i brak znaków życia  za to  że zamykam się w sobie  gdy tego nie chcę. za to  że czasem nie potrafię spojrzeć Ci w oczy  za to  że nie chcę  nie umiem i nie zamierzam się zmieniać.

ciaglebadz dodano: 15 listopada 2011

przepraszam tych, co powinnam za to, że jestem taka trudna, za niewypowiedziane myśli, za zbyt skomplikowane słowa, że mówię 'odejdź' myśląc 'zostań', za chwile milczenia i brak znaków życia, za to, że zamykam się w sobie, gdy tego nie chcę. za to, że czasem nie potrafię spojrzeć Ci w oczy, za to, że nie chcę, nie umiem i nie zamierzam się zmieniać.

Są tacy ludzie  do których od razu człowiek się przyzwyczaja  z których odejściem nie jesteśmy w stanie się pogodzić.

ciaglebadz dodano: 15 listopada 2011

Są tacy ludzie, do których od razu człowiek się przyzwyczaja, z których odejściem nie jesteśmy w stanie się pogodzić.

Obudź się. I dorośnij. I żyj  ponieważ życie jest rzeczą idealną. Trudną  ale idealną.

ciaglebadz dodano: 15 listopada 2011

Obudź się. I dorośnij. I żyj, ponieważ życie jest rzeczą idealną. Trudną, ale idealną.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć