głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pjonadziwkooo

nie wiedziałem  że anioły latają tak nisko  bądź dziś dobrą myślą obok mnie  bardzo blisko..   PIH

ciaglebadz dodano: 1 stycznia 2012

nie wiedziałem, że anioły latają tak nisko, bądź dziś dobrą myślą obok mnie, bardzo blisko.. - PIH

nie chcesz siedzieć sam  przegrany w pierwszym rzędzie.   3Y

ciaglebadz dodano: 1 stycznia 2012

nie chcesz siedzieć sam, przegrany w pierwszym rzędzie. - 3Y

Miłość jest wtedy  gdy czytając wszystkie te opisy myślisz o jednej osobie.

ciaglebadz dodano: 1 stycznia 2012

Miłość jest wtedy, gdy czytając wszystkie te opisy myślisz o jednej osobie.

Jesteś jedyną osobą  o której chciałabym zapomnieć.

ciaglebadz dodano: 1 stycznia 2012

Jesteś jedyną osobą, o której chciałabym zapomnieć.

Nadchodzą takie wieczory  kiedy wszyscy inni są szczęśliwi  a ja słucham smutnej piosenki i zastanawiam się nad sensem życia.

ciaglebadz dodano: 1 stycznia 2012

Nadchodzą takie wieczory, kiedy wszyscy inni są szczęśliwi, a ja słucham smutnej piosenki i zastanawiam się nad sensem życia.

I wciąż czytam sms'a  którego dostałam pół roku temu od Niego  malutka  nigdy Cię nie zostawię  jesteś dla mnie wszystkim .

ciaglebadz dodano: 1 stycznia 2012

I wciąż czytam sms'a, którego dostałam pół roku temu od Niego "malutka, nigdy Cię nie zostawię, jesteś dla mnie wszystkim".

Przecież my nawet nie mieliśmy siebie w planach .

ciaglebadz dodano: 1 stycznia 2012

Przecież my nawet nie mieliśmy siebie w planach .

Napisz coś do mnie  puść strzałkę  cokolwiek. Chcę usłyszeć Twój głos  nawet gdybyś miał powiedzieć:  Sorry  pomyliłem numery .

ciaglebadz dodano: 1 stycznia 2012

Napisz coś do mnie, puść strzałkę, cokolwiek. Chcę usłyszeć Twój głos, nawet gdybyś miał powiedzieć: "Sorry, pomyliłem numery".

w pogoni za nieosiągalnym  przegapiłam stację szczęście.

ciaglebadz dodano: 1 stycznia 2012

w pogoni za nieosiągalnym, przegapiłam stację szczęście.

JAK MACIE FOTOBLOGA TO DODAWAJCIE   KOMENTUJCIE A ODWDZIĘCZYMY SIĘ TYM SAMYM ! 46sekund.fbl.pl   natalaxdxd.fbl.pl

ciaglebadz dodano: 29 grudnia 2011

JAK MACIE FOTOBLOGA TO DODAWAJCIE / KOMENTUJCIE A ODWDZIĘCZYMY SIĘ TYM SAMYM ! 46sekund.fbl.pl / natalaxdxd.fbl.pl

Najbardziej tęsknię za tą chwilą  kiedy to po powrocie do domu nadal czułam Twój zapach na sobie.

ciaglebadz dodano: 27 grudnia 2011

Najbardziej tęsknię za tą chwilą, kiedy to po powrocie do domu nadal czułam Twój zapach na sobie.

Chcę mu powiedzieć  że go kocham  że jest wszystkim  czego pragnę. Że go sobie biorę i że mu się oddaję. Że chcę przy nim być  że będę się z nim dzieliła  mnożyła  dodawała i odejmowała  że będę podnosiła nas oboje do potęgi i wyciągała z nas średnią. Że jest moją siłą nadającą prędkość  zrywem  masą i wektorem ruchu. Reakcją łańcuchową  cząsteczką  jądrem komórkowym  obwodem zamkniętym  przydawką  dopełnieniem i mianownikiem   że jest definicją wszystkiego  co wiem.

ciaglebadz dodano: 27 grudnia 2011

Chcę mu powiedzieć, że go kocham, że jest wszystkim, czego pragnę. Że go sobie biorę i że mu się oddaję. Że chcę przy nim być, że będę się z nim dzieliła, mnożyła, dodawała i odejmowała, że będę podnosiła nas oboje do potęgi i wyciągała z nas średnią. Że jest moją siłą nadającą prędkość, zrywem, masą i wektorem ruchu. Reakcją łańcuchową, cząsteczką, jądrem komórkowym, obwodem zamkniętym, przydawką, dopełnieniem i mianownikiem - że jest definicją wszystkiego, co wiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć